Hocu da budem "HIGH"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.08.2013
6
3
3
Pozdrav, Novi sam na forumu i zelim da vam ispricam moju pricu i postavim par pitanja...

Pre 2 dana ja i moj drug pozvali dilera i mi lepo narucimo 1 gram trave....
I tako mi ne iskusni smotamo 3 jointa i ispusimo sva tri i odvalimo se ko svinje...
Ja sam povracao on je spavao... u glavnom nije bilo nikakvih "tripova" niti mi se ista prividjalo
samo sam tesko hodao,spavalo mi se i osecao sam se lose...
sutra dan ja i on kupimo pola grama i smotamo 2 jointa... jedan ispusimo drugi sacuvamo sa sl put...
i tako mi izduvali taj jointi meni nista sve mi lepo super cak mi se ni ne vrti u glavi...
samo sam bio srecan ... bez razloga (super osecaj :D )

Sada mene zanima kako da budem "High" i da li je u opste istina da imas tripove (da vidis zmaja i te gluposti)

i zasto ja nisam imao tripove i ako sam duvao 2 puta u 2 dana... ?

Hvala u napred :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Malo se bolje informiraj.. koliko imas god btw..?

slijedeci put kad zapalis just go with the flow.. postat ce sve bolje i bolje..
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Vjerujem da imaš 15 god...a toliko ima vjerojatno i vaš socijalni lerdi koji toliko drži do sebe da vam proda 1g trave...ajme brate mili......
 
  • Sviđa mi se
Reactions: corzy
07.08.2013
6
3
3
brate to mi je jedan drug kod koga trazim koliko mi treba... on prodaje i pola grama... a moze da proda i 20 grama zato sto gaji u kuci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe
07.08.2013
6
3
3
Mogu li bar dobiti odgovor na pitanje mre no sto dobijem ban... ?
Da li cu imati halucinacije i koliko puta dreba da se napusim ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kakve halucinacije, kakvi tripovi, pa nisi uzeo lsd ili peyote, mlad si krenuo da vitlas haludze, uz to jos i lagis malo, nisi bas na dobrom putu. daj si jos koju godinu da odrastes pa razmisli sta zaista zelis, pravilnik je jasan, svrati za 3 godine, nadam se zreliji i pametniji, sve najbolje u zivotu al stvarno pripazi sta radis, pa jos si u pubertetu
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
To su one dječje' priče, ko duva zmaj ga čuva :) ... Zmajeve nećeš ugledat, bar ne od vutre, a ako je kakva dobra vutra, tripova će bit, al ne sa zmajem :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rolipop

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Sve sam doziveo na ovom sajtu al' ovako nesto jos nisam, inace i ja sam u tim godinama tripovao zmajeve, danas haluciniram "vanzemunce" :D
Ma opusteno, kao sto power rece svrati za 3 godine sa dobrom pricom a ne da pitas za tripove i vatanje zmajeva, mene su u tvojim godinama lagali da ce mi se od vutre ulica kriviti, drvece obracati ali naravno od toga nije bilo nista, tako da iskuliraj, vutra popusis da se napusis i uzivas a ne kao da si na LSD :)
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Sparrow, kod nas je normalno da dileri rjesavaju po gram. Da rjesavaju najmanje 5g, mislim da bi propali. Neki cak i forsaju gram, jer im je bolje prodat gram za 100 kuna, nego 5 za 300. A ti malihacker, neznam ko ti je prodo pricu o zmajevima, ali imas jebeni gugl na kojem se nije tesko informirat o bilo cemu :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Jack usput i da kazem da kod nas nasi lerdi isto tako rade, ako ces 1g to je 1000 dinara pa ti vidi, al bruka dobra dzidza bude, i momci tuku po 40-50 paketa na dan pa ti vidi jel se ne isplati, to je ono ( ko ima muda za kriminal ) ;)
 

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
nemoj ti njih slušati,...istina je da vidiš poslje i zmajeve i divlje leptire i imaš teške shizofrene noćne more,bolje ti nemoj ništa više pušit ili samo promjeni dilera...pozzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.