HPS/Daljina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.10.2012
1
0
0
31
Pozdrav, zanima me za 1 i 3 biljke koliko bi bilo potrebno WAT-a na HPS žarulji i koliko bi trebala biti udaljena od biljke/biljaka. Znači bitni su mi urodi i da biljka ne bude pre visoka, tražio sam po forumu i našao sam slične teme ali mi nigdje ne piše daljina + wat-a, koliko sam ja vidio... Možda sam u krivu ali bi mi svaka pomoc i savjet pomogao, i još me zanima kada je vrijeme uroda? Cvjetanja? Kako god se to zove. Da znam kada da stavim tu žarulju. Hvala.
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Regna je napisao(la):
i još me zanima kada je vrijeme uroda? Cvjetanja? Kako god se to zove. Da znam kada da stavim tu žarulju. Hvala.


Kompa daleko si ti jos od uroda,citanje,citanje i dalje citanje...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
a u cemu ti to planiras da drzis, imas neki box, koje su dimenzije... tema inace ide u graveyard, sto kaze senzapieta, citanje drugar
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ako si citao,video si da svuda pise ISTO-sto blize biljkama,a da ih ne przi.ono,stavis ruku,pa ako ti nije vruce posle par minuta,dobro je.lumena nikad dosta.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
evo klikni na link ispod...izmedju ostalog..ima i tablica sa preporuchenim udaljenostima HPS-ica od biljaka ( od 150W do 1000W )

+ koja je jakost HPS-ice potrebna-prema dimenzijama boxa

https://forums.vutra.org/content/192-svetlo-i-ventilacija.html

a mogao bi...tj.. TREBAO BI...prochitati cijeli taj "svetlo i ventilacija" post ( ili blog?? )...a i puno vishe od toga.
sretno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.