Hronicni Hepatitis B

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.01.2014
2
0
0
Jel zna neko kako da se to izleci da stane negativan ... imam ga 10 godina Pijem ********** ... reuzltati su mi normalne .. ali necu ga imati u meni ... jel moz emi neko nekako pomozi . Hvala odnapred

Vutragenjo:
[error]Tema prebacena je u Medicina kategoriju.[/error]
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
evo cito sam nesto na netu kako bi ti pomogao, i bas odredjene sorte za
hep B nisam nasao, za C sam nasao indike NL tacno a dal ce izleciti
ne znam, al ce sigurno ublaziti bolove ako imas.
vidim da ne bi trebalo da se pusi zbog imunog sistema al mozes na vaporajzer ako je gusto.
imas gugl pa pogledaj detaljnije, mi ovde mozemo oko gajenja da pomognemo.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
U Google ukucaj hepatitis b cannabis, pa idi od linka do linka.
Čitaj, ako neznas en.,upotrebi Google prevodioca.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Preporučam autoru da se javi svom doktoru jer hepatitis(kronični) je ozbiljna stvar. http://www.plivazdravlje.hr/aktualno/clanak/11797/hepatitis-b.html
Autor ne traži "travu" za lijek jer nigdje ne spominje ili?
Spominje samo neki lijek "*****************" za koji jedva da google zna(domaći google). Koliko sam upoznat hepatitis se najuspješnije liječi interferonom i na netu ima dosta o tom(na naši).
Nameće mi se pitanje dali je ovo neki spam u svrhu podizanja rejtinga "nove" terapije jer je i sam jezik čudan da ne kažem loše preveden, slično kao ona tema o tipu s bipolarnim poremečajem.
Postoje programi koji omogučavaju masovno postanje po forumima i sličnim stranicama gdje je hrpa ljudi u svrhu reklamiranja.
Isto kao kad se šeraju linkovi za skidanje(zarada po skinutom fajlu) koji sve obavljaju umjesto korisnika, automatski i masovno.

EDIT:captcha se lako probija, i sam jdownloader to sa određenom skriptom može.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ono, kad malo razmislim o svemu zakljucak je da zivimo komediju od zivota (uz duzno postovanje prema bolesnicima)

Kad sam bio mlad, momcic od kojih 17-18 godina alkohol (citaj rakija) je bila rezervisana za provode i vikend izlaske i to je tako kotrljalo dok nisam malo porastao i prihvatio staru narodnu koja kaze da rakija lijeci sve, pa sam je samim tim tako i prihvatio, kao lijek. E, tu sam se zaebo.
S godinama covjek navuce na sebe razne bolesti i razne bolove a uz mnostvo bolesti i bolova ide i mnostvo lijeka (citaj rakije) pa tako na kraju ispadne da je jedina bolest koja je u toj prici stvarna alkoholizam :)
Ne moze rakija, pa tako ni konoplja sve lijeciti.

Shvatio sam da je covjek sam svoj lijek i ako on sam od sebe nije u stanju da se izlijeci nece mu mnogo ni lijekovi pomoci. Snaga volje i vjera u izljecenje je najbitniji faktor, ne jedini, ali jeste najbitniji. Ako ces uzeti ulje i istinski, bez trunka sumnje vjerovati da ti to pomaze i da ces se izlijeciti onda si nasao lijek. Nasao si put do vjere, a bezuslovna vjera je lijek. Ako sumnjas izlazes se stresu, a to je svim bolestima omiljena hrana.

Vjera ima mnogo dublje znacenje od onog cemu smo uceni i ne sumnjam da ce zbog mog nadimka mnogi pogresno protumaciti ovo sto sam napisao. Na srecu ima i onih koji itekako dobro shvataju snagu vjere.
 
30.01.2014
2
0
0
Koristiam *************** , 10 godina je imam u meni ... Trazim ljek dali ce to biti alternativnu medicinu , dali neki drugi stvari nije bitno . Gde i da sam bio i trazio sam po netu svi su mi rekli da neznaju da je ispao ljek da se ovo izljechi skroz . Nije prostor da prichamo o Marihuanu , ovo je bolest na crni drop u krvi u organizam .

Ne netu jos ni sam mogo da nadzem neshto kompiktabilno sta garantuje da ce se to izlechiti .... Da sam bio narkoman ne bi ni bilo krivo da ga imam .. Otisho sam u vojsci jel tamo sam ga fatio .... :( :( :(

Trazi se nesto korisno sto ce to unistiti da ne postoje .....
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Komentar koji sam pisao u temi "Hronicno Hepatitis B" ali je tema u medjuvremenu zakljucana. Postavicu ga ovde jer imam veliku primjedbu vezanu za potrebu da se svako ko zatrazi pomoc oznaci kao spamer. Mozda jeste, a mozda i nije, ne mozemo sa sigurnoscu znati, pa ako cemo pretpostavljati onda je bolje da iskazemo saosjecanje i pomognemo, ako mozemo, nego da izrazimo sumnju i na taj nacin potencijalnom bolesniku dodatno zagorcavamo zivot i ubijamo nadu.

"
Ne vjerujem da google prevodilac koristi ch, sh, pri prevodjenju teksta.
Vjerujem da svaki "utopljenik" trazi slamku spasa na svim mogucim mjestima, pa je logicno da ce traziti na nasem forumu, kad vec imamo podforum o medicini, mnostvo tema o ljekovitosti, o izlijecenim ljudima, o cudima itd.

Treba shvatiti i prihvatiti cinjenicu da ovaj forum nije samo za gajenje i cjelodnevno pusenje marihuane.
Posmatrano sa strane, svi koji pretjeruju sa pusenjem imaju nekakav problem, bilo da je zdravstvene, ekonomske ili socioloske prirode.

Primjedba.
Nije lijepo da grow suporti, jasno je po zvanju kojem dijelu foruma pripadaju, daju neprimjerene komentare na podforumu medicina.
Za komentare koji su na mjestu i objektivni svaka cast, ali komentar poput onog da je ovo forum za uzgajanje marihuane a odnosi se na podforumu "medicina" nije na mjestu."


Svako dobro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ali on ne pita za travu zar ne shvačaš ili tu ima i doktora specijalista za hepatitis? Da je bio kod doktora čuo bi za interferon a on samo spominje neki lijek koji uzima a na neka pitanja jednostavno ne odgovara nego se ponavlja po svom.
Ja sam osoba koja iznimno suosječa s drugima pogotovo kad je bolest u pitanju ali neke stvari su zaista neshvatljive i neprihvatljive s moje strane nek me se krivo ne shvati. Dao sam argumente zašto mislim da je spam ali nije moja zadnja šta napišem na forumu, ja samo mislim naglas kao i svi. Tko se slaže OK tko se ne slaže opet OK. Ako mu ne pomogne neki specijalist teško i mi možemo pomoći. A travu nije dobro da puši s hroničnom bolesti.
Ako je stvaran neka se malo bolje razjasni, jednostavno je.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Papa ovo je vutra forum, mi mozemo nekom da pomognemo sto se tice biljke i njene upotrebe a naravno mozemo
i na drugi nacin ali ovo je forum o kanabisu. I ne znam sto se cudite sto sam mu kanabis
predlozio kao lek, vidim ljudi lece Hep. C, znaci moze da leci a nzm dal moze da izleci bolest,
nisam guglo bas detaljno. Inace Papa, slazem se sa tobom :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Shvatam mnoge stvari na forumu, ali i vi trebate shvatiti da i doktori duvaju, ali im zbog ugleda i karijere nije pametno o tome pricati ili pisati, s obzirom na status koji marihuana ima u nasem narodu.
Nije stvar da li ce ili nece naci lijek, naravno da zelimo da nadje, stvar je u trazenju pomoci jer medicina za takvu hronicnu bolest nije pronasla lijek, a kao sto vec sam vec napisao, ko se davi za slamku se hvata i takvima je ovaj forum slamka.
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
weedoye je napisao(la):
..., vidim ljudi lece Hep. C...
ja guglao, čitao, sve živo da nađem to što si rekao, jer mi jedan od najbližih boluje od hepatitisa C. Do sada nisam nigdje pročitao da se netko izlječio uz pomoć ulja. Jedino što znam je da je terapija INTERFERON + joint prije spavanja radi bolova u mišićima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica
23.02.2008
1.048
1.455
188
ja sam rekao da leci, a ne da moze da izleci. a sta znaci leci? pa znaci da ako imas
bolove ti uzmes ulje ili ako ti je hica na vaporajzer dim, ne bi se trebalo pusiti posto je njihov
imuni sistem slab. i ovo sam video na par sajta, nisam detaljno pretrazivao, ako ti je neko blizak,
proguglacu, tolko mogu da pomognem :)