hydro gnojivo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.02.2011
8
0
0
45
bok svima,
imam namjeru napraviti kućni aeroponski sustav za par biljčica, no imam problem sa tekućim gnojivima. naime zanima me dali na području zagreba postoji neko prodajno mjesto gdje mogu kupiti gnojiva za grow i bloom fazu te elemente u tragovima (microelemente) i da ih mogu kupiti već danas. još više me zanima dali se takva specijalna gnojiva mogu zamjeniti nekom jeftinijom varijantom tipa cvetal, substral, te u kojim omjerima ?-?-? itd... također me zanima gdje se mogu kupiti mrežaste posude za aeroponski uzgoj? unaprijed se ispričavam ako je ova tema već prije bila otvorena.
 
07.02.2011
8
0
0
45
to majstore, sutra odmah idem tamo. dali je netko probao sa nekim gnojivima koji se mogu kupiti u npr. svakoj poljoprivrednoj apoteci?
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
A ima, ali ne znam koliko su dobra. Ne znam točno kako se zovu, potraži malo po forumu. Ja sam kupio tamo FloraNova Bloom od GH (genhydro). Pa ti vidi kako ti odgovara.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Može composana za hydro - navodno - ali odi i uzmi hesi,provjereno :) Imaju u snailu cijeli program,a za opremu ćeš morati s njima baš vidjeti.To ne znam jel ima na lageru kod njih.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
baloon je napisao(la):
dali je netko probao sa nekim gnojivima koji se mogu kupiti u npr. svakoj poljoprivrednoj apoteci?

jesam ja;
Plantella list - vegetacija
Plantella cvet - cvjetanje

ja sam bio zadovoljan, meni je odradilo baš kako treba... makar ti ja to slabo koristim... ali jednom sam čisto probao i dobro je!

EDIT: sad tek vidim da se spominje hydro... eh sad neznam kako se to ponaša kod hydroponije!!?!!