Indoor 150/250 W Great White Shark & Critical+

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Ar_A5es_G.jpg
.....ja bi rez napravio malo nize ..ali evo pa neka se jos neko ukljuci;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dk1litk

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Bas tako,kako Creativni veli....nis nediraj...promatraj;) :thumb:
 

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
Buuuaaa!

Nisam jih oštetio, vrlo sam to pažljivo jučer seckao! ALI !! danas navečer sam posle hranjenja psa (doslovno) umesto na forum otišao ravno na njih. Prije 10 minuta napravljen brutalan HST :) (iako vi kažete, da nema lagani ili brutalni).

To mi je škola! Ceo mi je život brzina. I žena se več puno godina žali po tom pitanju. :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
A sada sam skuzio ...mislis na Lst a ne na Hst;)......hahah,.zali se zena na brzinu....jbg ja kada skuzim da cu u sprint-,mislim na nogomet;)
 

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
opa cupa je napisao(la):
A sada sam skuzio ...mislis na Lst a ne na Hst;)......hahah,.zali se zena na brzinu....jbg ja kada skuzim da cu u sprint-,mislim na nogomet;)
Ja se ne trudim više. Moj odgovor je klasika; "imala si vremena koliko i ja!" :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and grga77

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Dobro je manijaci,to preko pm razmenjujte male tajne velikih ljubavnika....lol

Reci ti nama koji pratimo ovaj dnevnik jesi SEKAO ili SAVIJAO nista ne kontam,sta je taj HST?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dk1litk

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Zli Azra...barabo!...ja sam na nogomet mislio:) Nego htjeo sam nesto reci svome prijatelju iz Evrope...Odlicno si odradio toping i sada ce tu nastati mala guzva.Cure ce udariti u sirinu pa mi se cini da si ih na suprotnu stranu trebao lst-irati.Ovako ce navaliti na stranice od boxa a to bi moglo biti problem.Ako je moguce nekako ih odmakni od stranica.Bit ce i tebi i njima lakse.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ako rotira saksije(posude) za 180 stepeni,meni se cini ,sa slika, da ce resiti problem.Inace super izgleda,samo nije kolega svestan da ako se druzi sa tobom ode u HEJZERE ...lol.....kako ssh mocno izgleda vec sada,strasno,ja bi proverio nosivost one tvoje zice,bice to teret,a ne da samo na "nogomet" mislis:)

pozz od zLOg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
opa cupa je napisao(la):
Zli Azra...barabo!...ja sam na nogomet mislio:) Nego htjeo sam nesto reci svome prijatelju iz Evrope...Odlicno si odradio toping i sada ce tu nastati mala guzva.Cure ce udariti u sirinu pa mi se cini da si ih na suprotnu stranu trebao lst-irati.Ovako ce navaliti na stranice od boxa a to bi moglo biti problem.Ako je moguce nekako ih odmakni od stranica.Bit ce i tebi i njima lakse.
Ti puniš 1m2 sada sa 1 ružom ja 0,36 m2 sa 4. Puno premali box, svjestan sam toga. Prvi i poslednji put. Več plan (samo 2 ruže) bio je prenatrpan, onda su još 2 uljetile sa neba. Nikada ne treba reči nikada ali mogu reči ovo;. ako ču u tom boxu (60x60) slučajno još kada šta podizati, bit če to izključivo jedna ruža.

Odlično si primetio forsiranje na stjene boxa!! Sve sam jih savio prema stjenama boxa , da bi one same tražile prostor prema sredini. Tako sam planirao i več danas mi se čini, da me slušaju - šire se prema sredini, druge nemaju :).

Ove slike moram staviti. Cca 21 sata od topinga na mjestu, gdje sam biljke "unakazio", one su se več oporavile :

Ova još najmanje ali ipak več je tu novi život


Ova brutalno. Na mjestu gdje sam secnuo, ima puno novog života


Tako nekako če ekipa prema sredini


Danas je bila simulacija kiše. 1 litar svakoj curi. Tu su slike "kineza" za 3 eura, koji pokazuje vlagu u zemlji prije i posle :

 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
Odlično to tebi ide druže za prvi put.........svaka ti dala vode iz bunara
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dk1litk

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Prijatelju moj;) prodje vegetacija ko mladost ..bez problema.sada je na redu dio kada babe pocimaju zanovjetati.haha.Do sada su dobivale svako trece zaljevanje klopu,bilo bi dobro sada to pojacati ..recimo svako drugo zaljevanje prva dva tjedna a onda gas do daske.Imam stari komp.na Lcd tv-u pa mi slika nevalja (kontrast,boja) grozno tako da slabo vidim.Uglavnom sada obrati paznju,duplo.Prva polovica cvjetanja je temelj..lansirna rampa;)
 

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
opa cupa je napisao(la):
Prijatelju moj;) prodje vegetacija ko mladost ..bez problema.sada je na redu dio kada babe pocimaju zanovjetati.haha.Do sada su dobivale svako trece zaljevanje klopu,bilo bi dobro sada to pojacati ..recimo svako drugo zaljevanje prva dva tjedna a onda gas do daske.Imam stari komp.na Lcd tv-u pa mi slika nevalja (kontrast,boja) grozno tako da slabo vidim.Uglavnom sada obrati paznju,duplo.Prva polovica cvjetanja je temelj..lansirna rampa;)
Vratila se zenica oka mog!

Prva greška. Gnojivo sam čak smanjio. Gnojio samo prvi dan. Danas sam več ozbiljno zalio samo sa vodom, od sutra dalje svako drugo zalivanje po propisima ILI kako češ ti odrediti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.