Indoor 150/250 W Great White Shark & Critical+

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
opa cupa je napisao(la):
Meni izgleda odlicno...dvije vrste gnojiva,toping,lolipop.Sada su u fazi kada caroilija krece.Treci cetvrti tjedan cvjetanja su najljepse.Kolika je vlaga u boxu?
Danas so zalivene pa je vlaga malo veča.

Kada je svetlo upaljeno, na vrhu temperatura 31,2 stepeni, na zemlji 20-21. Vlaga na vrhu je 54 %, na zemlji 50 %! Ali ču je malo spustiti. Smanjio sam dotok vanjskog zraka, nabijenog ovih dana sa vlagom, u prostoriju gdje držim box. Verujem, da ču sutra uspjeti imati vlagu u boxu oko 40 %.
 

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
1 2 (Plagron)
3 4 (Hesi)

21 dan cvatanja

Danas je jedan od prelomnih dana. Menjaju se gnojiva! I kot Plagrona i kot Hesija po uputama u četvrti tjedan cvatenja ide sa sa novim gnojivom. Skrenuo bih pažnju na razmjere u boxu. Poslednja biljka (broj 2), koja je 7 dana mlađa od najstarije, postala je največa. Verovatno zbog sorte. To je Critical +, ostale GWS

Zanimivo je današnje slike usporediti sa stanjem od 15 marca, kada su prebačene na cvatenje : https://www.vutra.org/topic/9975-indoor-150250-w-great-white-shark-critical/?p=228620

I danas :
 

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
mario339 je napisao(la):
izgledaju odlicno :thumb: jesi li primjetio stagnaciju nakon lolipopa ili su nastavile rasti normalno?
Tu su slikane na dan lolipopa ;

https://www.vutra.org/topic/9975-indoor-150250-w-great-white-shark-critical/?p=230286

Težko mi je reči kakve bi bile, da nema lolipopa ali nemam osječaj, da jim je lolipop zasmetao. Da imaju mjesta, svaka od njih posamično mogla bi napuniti moj boksič. Od kad sam napravio lolipop, za mene je sve puno jednostavnije. Prije lolipopa skoro više nisam mogao do njih. Svako zalivanje bilo je projekt, a sada je "u nizkim etažama" sve "čisto". :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
Dragi moji !

Critical+ odlučio da ide svojim putem. Več je jedno 10-15 cm viši od GWS i plašim se, da če se jednostavno razvuči preko boxa.

Imam možda neko rešenje ali bi molio vas, da zajedno donesemo odluku.
Šta bi se desilo sa rastlinom, da ju (ja bi 2 ako bi išlo to bez problema) sada, u 24-25 danu cvatenja prebacim iz indoora u green house?
Koja je najnižja temperatura u green house (napominjem, ništa neče nikada padati po njima) koje bi one još podnijele? Ako dođe preko noči hladni udar, ruža(e) če biti uklonjena(e) u kuču.
Najviše me brine dužina dana. Sada traje dan cca 13:10, za 60 dana trajat če 15:40. Pošto su več 25 dana na cvatanju, kako če one "razumjeti" taj šok sa svjetlom?
Pošto prolječa sa suncem ove godine očito neče biti. Može se ikako usporediti snaga svjetla koje dođe kroz oblake sa HPS lampom?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Aj opali prvo jednu sliku da vidimo stavrno stanje visine ....jos malo i nece vise rasti ako je u 25 danu cvata...ako izneses van ...vratiti ce se u vegu osim ako nekako nesredis da ima samo 12 sati dana sto je tlaka iskreno ...temp razlike ce i izdrzati osim ako nesmrze no to znas i sam a o vremenu ovisi koliko ce sunca dobijati ...moguce je da ti produzi cvjetanje ako bude hladnije i losije vrijeme ;)
Polako ,prvo dobro razmisli pa onda djeluj ;)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Verona je napisao(la):
u 24-25 danu cvatenja prebacim iz indoora u green house?
Dal je to 24-25 dana od kad si prebacija na cvjetanje ili faza od kad su pustile prve pistile i krenule?

u svakom slucaju ako ih sad izbacis vanka biljke ce se vratiti u vegu...a ak ose vrate u vegu bez problema onda ces od te dvije imati pozamasnu kolicinu hedovine na kraju ciklusa :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname and dk1litk

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
ja nebi razmisljao o iznosenju Criticala van...25.dan cvjetanja i to su zadnji trzaji sto se tice rasta;) Snaga svjetla kroz oblake ...neznaci nista u usporedbi sa Hps-om.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname and dk1litk

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
Hvala prijatelji. Onda ništa. Zaključaču box, neču ga otvarati dok rast ne prestane. :)

Sve tri GWS su prestale rasti, ova "mala" Critical+ sada se odlučila pokazati ko je gazda. Krenula je 7 dana kasnije u bitku za životom i nešto je posebno od samog početka. U tri dana je odradila "posao" od prvog kontakta sa vodom, do izbijanja iz zemlje. Borka prava.
Problema sa režimom svjetla i vračanja u vegetaciju sam se plašio tako, da ništa od svega toga. Nastavljamo po starome.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
Malo je kasnila zbog stresa(lolipop,Toping)...planove imas za grennhouse..ovo izguras do kraja a naucio si iz prve ruke koliko cura stane u 60x60;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dk1litk and usrname

dk1litk

Verona
26.01.2013
173
453
63
opa cupa je napisao(la):
Malo je kasnila zbog stresa(lolipop,Toping)...planove imas za grennhouse..ovo izguras do kraja a naucio si iz prve ruke koliko cura stane u 60x60;)
Ako je sve normalno, u 60x60 stane jedna ... mala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.