Indoor ormar 2010/2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
walter23 je napisao(la):
Imaš ideju po kojim kriterijima da izdvojim od 11 biljka 4 najbolje?

Eci peci pec,....

ja ti kažem da ćeš imat ispod 100gr po biljci... javi mi se kad obaviš harvest, čisto me zanima... ovih 500g sanjaj samo!!
moja procjena bi bila 50-80gr po biljci


pa tak, izmedju 0 i 500g okvirno, al nemoj me drzat za rijec.
mr.dr.Smok je napisao(la):
25r30wi.gif

moram ovo potpisat! :rofl:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
vidim da tamo pises nesto u visinu 90cm ti svoje bilkke nesmes pustati u visinu vise od 30cm.... napisao sam gore vec lst.
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Ma znam, svađo sam se to sa frendom gore dolje se natezali i jbg radi nekih gluposti sa veličinom lampa sam ovak ostavio, i radi žica. Biti će i ovak ok ipak ih ima 6 nije tak veliki prostor!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
te sijlaice koje su vodoravno treba da budu u istaj visini kao i one sto ne staje vodoravno. kapis?
velika je to udaljenost kad priblizis biljke lampama 10cm tima koje ne stoje vodoravno kolko imas od tih koje stoje vodoravno. opet na posao :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....i tih 6 stednih tebi ne znaci bas previse jer je to dovoljno svjetla za PC box, ti imas priblizno 0.3m>2 za sto je potrebno 15000 lumena ili ti ga 10 CLF-ki ili jedan HPS 150W.....
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Svijetla nemam više di ubaciti, a baš nema više ni love tak da ovo će morat poslužiti, nadam se da neće biti potpuni promašaj da će barem nešto uspijeti. Probat ću ih još danas polegnuti.
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Evo baš sam jučer kupio 4 tegle i 20 kg zemlje pa ču u ponedeljak presaditi to če biti deseti dan od kad su nutra... Kupio sam i gnojivo pa kad presadim zalid ću jednu dozu sa time
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ne gnojiti jesi normalan :) jojo joj:knockknock:
kad presadis u tegle npr od 10l netreba ti gnojivo uopste u vegetaciji moze al ti kolko se razumes bolje da ne gnojis.... 30dana nemoj gnojiti onda se javi i pitaj bolje al bolje bi ti bilo da malo citas o gnojivima...
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Nevalja...opet, okreni žarulje...imat ceš duplo više svjetla...ovako žarulje nepravilno raspršuju svjetlost prema stranicama boxa, a ne prema biljkama...odi sutra kupiti keramička grla sa ušicom...njh samo zašarafiš i stoje vodoravno...

gnjavit cu te dok to ne napraviš :eyebrows:

Vlagu probaj ispred venta koji upuhuje unutra zrak stavit nesto plitko, neki tanjurić sa vodom
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
O procjenama neču kolega jer je puno faktora koji če utjecat na tvoj urod.
Al po količini znanja koju vidim kod tebe i o razini poslušnosti koju imaš bit če nešto od svega toga.
Sad malo da te podučimo!
Sa CFLom se da napravit neki micro grow.Al biljka da iskoristi svjetlost CFLa mora da bude na 5-7cm od lampe.Sve više od toga je neiskorišteno svjetlo.Tako da treba vodit računa o tome kad se slaže lampe.
Šta je još tu za razmišljanje?Kad počneš da slažeš CFL lampe uvjek ti fali.Pa ih slažeš još,tako da nakraju dobješ računicu da je bolje uzet jedan manji HPS komplet.Samim tim HPSom dobit češ puno jači intenzitet svjetla odgovarajučeg spektra.Tako da bi ti preporučio da razmisliš malo o tom.Al ako se očeš igrat sa CFlima onda ti savjetujem da ih ljepo sve posložiš vodoravno,napraviš jedan reflektor.I da sve to staviš na lift a ne biljke.Znači sve lampe u jedan reflektor u vodoravnom položaju koji se diže i spušta.To če rješit i tvoj sadašnji problem klime u boxu.Ti dižeš sad biljke na vrh doxa di ti je najtoplije u cjelom boxu.Spuštanjem lampi topli zrak ostaje i dalje gore a izvor topline se spušta dolje di nije toplo.Mislim da ne dužim!Mogu pisat o tome do sutra a na kraju sve več ljepo piše!
Nadam se da sam ti malo pomogo,možda otvorijo malo oči!Možda i nisam!Ma nije bitno,bitno je da se družimo!
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
SimasZg
Hahahaahahaha ali to je teško izvedivo!! Sva grla su već ovak zaljepljena i ploča nije napravljena da žarulje stoje vodoravno, jbg zezno sam tu probat ću nešt skemijat!

mr.dr.Smok
Danas ih presađujem pa če to biti bolje sa vlagom više mjesta, ovo kužim šta pričaš, pamtim i za sljedeči put ide sve ko po loju, sad moram izvuči najviše iz ovoga.

SKT
Biti će 4 unutra, pa od tih 4 kolko bude ženskih tolko će ih biti unutra...

Javim navečer kako je presađivanje prošlo!
 

walter23

Aktivan Član
04.04.2011
50
1
0
32
Ma ove 2 koje su polegnute imaju takva grla, grla su po 12 kn komad pa je to opet hrpu para, probat ću nešto izvesti sa ovima grlima, a šta se tiče biljaka ja bi barem 2 ostavio ako će biti ženske...