Indoor random

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Trenutno nemogu slikat, ali se vidi dosta velika promjena od kad su počele dobivat više vode. Mislim da neću žrtvovat urod nego ću probat ubaciti još jednu, planiram držat u veg dok je napravim puni krug sa biljkama, kolko god to trajlao...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Malo ti je rano za citavi krug lst...a i premali su ti kaljevi za to...ostavi to za neki drugi grow...zapamti svaki puta kad savijes granu u pricipu ti krenu 2 ili vise novih vrhova..desit ce ti se ogromna guzva u boxu imat ces hrpu jalovih vrhova koji nece moci doci do izrazaja ...fokusiraj se vise na to da dodes do kraja da se malo poblize upoznas s njom a da usput imas sto manje koplikacija...slazem se s ostalima da imas previse kom u boxu ...sad se to necini tako ali da rastu kako treba vec bi imao paniku u boxu(to ti negine prije ili kasnije :) ) bolje probaj skontati zasto tako sporo rastu..meni se isto cini da su premale za 30 dana ali opet neznam koliko stvarno trebaju biti velike pod 150w no vjerujem da to moze i bolje pod njom...a sto se tice gnojenja ako bas hoces probati ja bih isto prvo probao samo na jednoj pa ako se pokaze ok poslije dao i ostalima...moras prvo puzati da bi znao hodati ;) a ti bi vec trcao maraton ...sretno :))))
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Mudro kažeš!
Sad je 32 dan veg, držat ću ih 40 dana mislim da će to onda biti uredu..
Zaista neznam zašto sporo rastu: zemlja je kvalitetna, tegle su dosta velike, tem/vlaga je normalna, nemaju stresa...
Nakon 40 dana ću ih staviti na 12/12 da pokažu spol pa će biti lakše jer će sigurno otpasti 4-5 komada...
Čini mi se da su sad dosta bolje krenule, neznam zašto... kad uđem u režim 12/12 onda ću bubnuti pola od preporučene doze, bitno je da su zdrave da baš nebude potpuni promašaj :)
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Ja mislim da je uzrok sporog rasta prethodna rasvjeta,nekoliko clf i živina 125 koja je samo žderala struju i grijala.Mislim da su tu zaostale s rastom i sad, i ako krenu kak treba uvijek će izgledati premale s obzirom na starost...Ak misliš pojačavati rasvjetu moj prijedlog za smanjenje troškova je onaj stari,ta živina prigušnica i i u grlo SON-H 110W,vjerojatno će tih dodatnih 11k lumena poboljšati situaciju s obzirom na broj biljka,da ne daješ pare za cijeli komplet kad tu trebaš samo žarulju.Naravno ak jos imaš tu prig.
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Gotovo je.
Stari je skužio, dobio sam batine ko pi*ka i reko je da to nočas nestaje.
Hvala vam svima na savijetima i pomoći.
Pozdrav!
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma da
pa objasni mu malo o tome itd da nije to toliko lose i neka vidi koliko si truda ulozio i sve pa iskombiniraj nesto nedaj se tek tako..
a i zasto si iso growat ako nemas dopustenje ukucana, ili barem neutralno misljenje da o vutri imaju pa bi isto mogo... a ako si znao da ti je stari skroz protiv trebo si ic neki pc box top stealth radit :)
ajd javi ako uspijes sta i nedaj se, nastavi growat :)

peace out !
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Sad se ohladio.
Reko je da ga boli briga za sve više, da se izvolim toga riješiti, šta da napravim sa 8 biljaka, nemam ih kuda premjestiti jedino ih mogu nasjeckat i bacit može neko brzo dati neku ideju jer sam spavao 3 sata i neznam za sebe..
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
a probaj naci neki jako siguran sajt, i prebacit to van preko noci...nema druge :) nego da vani priroda obavi svoje :)

peace out !
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Da to bi bilo izvrsno samo da nisam u centru grada.. neznam želio bi spastit opremu da mi to sve ne pobaca, lagano opet to dignem negdje samo ako imam cijelu opremu.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ocito si maloljetan, nemoj se ljutiti ali ja ti necu davati savjete. Ak stari kaze ne moze onda ne moze i cao.


Dobro aj... daj starom para kao za struju i to mozda se smeksa, a ako ne, moras presaditi. Ako ne mozes presaditi, mozes probat napravit shit od lisca ali ako nemaju trihome po sebi nece te pucat uopce. Jebga zao mi al sta je tu je, primi se skole :nana:
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Napušena Vjeverica;212350 je napisao(la):
Ocito si maloljetan, nemoj se ljutiti ali ja ti necu davati savjete. Ak stari kaze ne moze onda ne moze i cao.

Zašto misliš da sam maloljetan, šta nemogu živjet sa starim i imat 19 godina?
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
dobro se pripremi i pokušaj sa još jednim razgovorom...predvidi moguća podpitanja(jel to važnije od tvog školovanja/posla ako završiš u zatvoru?,ili recimo ako idu na sentimentalnu kartu pa jel treba da nam te biljke unište obitelj? dobro se spremi pokušaj u glavi imati već nekoliko mogućih scenarija kako bi se mogao odvijat razgovor ipak su tvoji roditelji u pitanju znaš ih najbolje di su "tanki" što se kaže i igraj na tu kartu kad je pronađeš) ali budi iskren i moračeš imat jake argumente za tu bitku

sretno
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
pusti starom da pogleda run from the cure od simpsona i promjenit ce misljenje garant...a uvjek se mozes ozenit i otici od kuce ;-)
 

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
Ja sam sa 20 god. već radio, sa 22god. otišao od roditelja pod kiriju da živim i da mi niko ništa ne kenja za bilo šta. Uradio bih to i ranije da nisam morao u vojsku i da nije bila onolika kriza i besparica.
Sad imam dvoje dece i čim stasaju ako im ne valja kod mene - nek im je sa srećom, pomoćiću im uvek... ako kapiraš :)
 

papir2302

Aktivan Član
05.05.2012
86
0
0
34
Hvala vam na potpori, puno znači.
Biljke nisam mogao spasiti, jer mi ih je strgao i bacio u smeće!
Opremu sam uspio izvuči i odnjet kod frenda, neznam šta sad dalje.
Slobodno izbrišite dnevnik da ne smeta bezveze, hvala vam na savjetima i čujemo se u sljedečem grow-u :)