Informacije o bolestima za koje je poznato da kanabis ima utjecaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
evo imam pitanje možda netko zna nešto više........U zadnje vrijeme mi se počelo događati nešto neobično tiekom pušenja marihuane, neznam dali je od uzbuđenja ili si ja nešto zabrijem ali počne mi jako lupati srce kad pušim i neugodan je osječaj i peče me prsište tako da nezz....ima li to kakve veze sa povišenim krvnim tlakom ili aritmijom ili si ja jednostavno zabrijem sve to........pls neko nešto da zna....odg.
Slucajno videh sta si napisao...imam isti problem i verujem da je to trip...ako nije onda je istina ,ja necu kod lekara,ti vidi,ne bi bilo lose
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.601
258
poz svima

2014 sam zavrsio u bolnici i za 3-4 dana a da bez sam pricao sa lekarima dijagnostifikovana mi je paranoidna sizofrenija,ostao sam tamo 40 dana, dali su mi neke lekove koje sam pio i bio sam dobro da bi u mom rodnom gradu 2015 promenila lekove i dodala injekciju 2 x mesecno. lekove koje sada pijem je rispolept antipsihotik i eftil stabilizator, pijem vrlo male doze, pola mg rispolepta i jednu tabletu eftila, i dosad nemam nikakvih problema. moji porodica se ne slaze sa dijagnozom a ni ja a kad pitam doktorku ona kaze bitno je da si ti dobro. pre mog odlaska u bolnicu sam pusio i do 2 grama dnevno a u jednom trenutku sam poceo da smanjujem i tad mi se desio nek flesh, bio sam u polu budnom stanju celu noc, moji nisu znali sta da rade i pozvali su i odveli su me na psihijatriju. E sad pitanje dal bi ja mogao povremeno da pusis CBD sorte posto cbd pomaze kod psihoza ali se plasim thc posto ih on kao pogorsava. a ipak voleo bih da osetim rad thc.