Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.03.2017
62
48
18
Pozdrav vutroljupci!
Lovim upravo zadnji vlak za outdoor, naime imao sam par sjemenki dobrih vutra sta sam pusio no nazalost su propale. Rad im je bio savrsen niti vas dižu niti vas spuštaju, nego samo bistrina i fokus, kao da ste uzeli koks a ne zapalili joint metaforicki da se izrazim...
Danas/sutra sam mislio naruciti 3-4 automatika, a ne znam koje da narucujem posto su mi ove menke savrseno odgovarale radom.. Znam da na seed bankama pisu efekti ali iskreno ne kuzim pojmove te sta kazu celebral high, uplifting...niti im vjerujem toliko.. radije bi volio prijateljski savjet iz prve ruke. ;)

Stoga vutroljupci molio bih vas da mi pomognete i da si skratim muke.. Dakle, trazim sorte automatika koje imaju lagani high; fokus, koncentracija i da mogu obaviti dnevne obveze, a i smijalica je pozeljna..

Mislio sam uzeti DurbanPoison a ostale 3 ne znam, stoga svaki savjet je dobro dosao i puno bi mi znacio!

Unapred hvala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jedino sam taj extremni vočni miris kod sorte Erdbeerli imao (koje više nema, ima crossana arjans strawberry haze, ali nije to to),
ono kad ne pazis na casu :D
white strawberry skunk je bar 50% erdeberi, tvoj avatar ga je revitalizovao.
imao ga pre dve godine i stvarno mirise :p
obrao desetak dana pre zavrsetka cvetanja u 50 i nekom danu. meni se doima na jutarnju duvku, nije zahtevan, ali malo rodi odnosno cvetovi su prozracni, moracu jos jednom da ponovim, imam jos jednu semenku, cisto da utvrdim gradivo, tj. da mu posvetim vise paznje.
 
05.07.2015
4
0
1
43
Pozdrav,
Zanimaju me automatik sorte koje imaju lagan dim. Znam da konacan okus dima ovisi o puno faktora jel i gnoju i konacnom dozrijevanju, ali zanima me sorte ciji dim ne grebe i može se lako pusit posto sam nepušač i dim mi dosta smeta, a i lagane su za outdoor uzgoj. (znam za vape, ne pusim cesto).
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
ono kad ne pazis na casu :D
white strawberry skunk je bar 50% erdeberi, tvoj avatar ga je revitalizovao.
imao ga pre dve godine i stvarno mirise :p
obrao desetak dana pre zavrsetka cvetanja u 50 i nekom danu. meni se doima na jutarnju duvku, nije zahtevan, ali malo rodi odnosno cvetovi su prozracni, moracu jos jednom da ponovim, imam jos jednu semenku, cisto da utvrdim gradivo, tj. da mu posvetim vise paznje.

Nije to to, nisi ti buraz izgleda čadio originalni Erdbeerli, koji je nestao sa scene ima već 5 godina..
Taj od arjana crossani strawberry nije upola kao ova sorta, ali da blizu je..

p.s
Eh to sam čekao, opisao si sve što odavno već tražim, a jedino sam taj extremni vočni miris kod sorte Erdbeerli imao (koje više nema, ima crossana arjans strawberry haze, ali nije to to), hvala na reportu @No Joke
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
?
pa arijanova jagoda hejz (Swiss sativa x NL5 Haze Mist) i beli jagoda skank (Swiss Erdbeer (feminized) - {50% indica - 50% sativa) su dve razlicite genetike.
i da, nisam duvanio pravi erdber, mada to u ovoj prici nema znacaja.
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
@Klica420
Postoji. Ovisi sto zelis. Ako zelis nesto s pocetka devedesetih na cemu je nastalo sve ostalo potrazi na seedsmanu Mr. Nice seeds. Oni imaju ocuvanu genetiku Nevilla Schoenmakera. Mozes od njih uzeti samo regular sjeme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Klica420 and lu&k