Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
Pozdrav dragi i iskusni vutraši :)

Narucivanjem sjemenja sam dobio dvije Black domina Fem sjemenke i pise da je od Dinafem, trazeci na internetu pise da je od sensi seeds
Jel bi uspjelo to u outdooru?
Piše da je 95 posto indica.
Hvala
L.P.
 

Astral Projection

Aktivan Član
07.02.2017
164
872
93
Pozdrav ekipa..zamolio bih Vas veterane a i nove growere preporuku..
Nesta sto je brzo gotovo da se odradi in prije ljetnih vrucina, da je indika dominant, da je tvrdo i fino i da daje dobar urod buduci da mi je prostor 40 x 40. Hvala unaprijed na preporukama.. voli Vas A.P
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
pa za bilo kog automatika ti treba bar 2+ meseca, tako da ulazis u mesec jul, ne znam kako to zamisljas da izvedes pre letnjih vrucina. i jos da je u to malo prostora fino, tvrdo i ima dobar urod. trebalo bi malo racionalnije da pristupite uzgoju, a ne takvi fantazmi :) i ja bih nesto da mi rodi za mesec dana i to vec zapakovane dzointe :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ja bih da imam jednu sobnu biljku kojoj svakih mesec dana sazri 10g
nije zezancija, jedan lik me ubedjivao da takva vutra postoji :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Astral Projection

Aktivan Član
07.02.2017
164
872
93
Poweerseed neznam cemu sarkazam oko konkretnog pitanja..nisam u ovome od jucer tako da mi ego ne dozvoljava zadovoljavanjem takvim sarkasticnim odgovorom..kazu pametni ljudi nema glupog pitanja postoje glupi odgovori..prostor je mali ali moze biti dovoljan za dobar urod sa tvrdim hedovima..btw Nl blue auto sam skidao do 60 dana max sa istim
odlikalikama koje trazim..
Netko ko je sadio nesta tvdo i ljepljivo sa dobrim yieldom bez toga da ispadaju gotovi jointi za mj dana :) molio bih za savjet..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
srakazam ide sa godinama a godine ne mogu zaustaviti, nemoj da ti to dize tenziju ;) evo sad bez sarkazma, ajmo ljudi i mene stvarno zanima sta da tutnem u tih 40x40 a mogu da navucem i 40x60 , al da bude tvrdo, lepljivo i da dobijem dobru gramazu. naravno da se skine do 60 dana max. a cim stignem probam odraditi taj nl blue auto, ako je tako kako kazes nemam potrebe menjati niti se raspitivati za drugu sortu., mogu onda odraditi 3 dobra growa od 11 do 4 meseca, taman se zimi dosadjujem.
p.s. sta li ovaj onda radi 95 dan nije mi jasno kad brider kaze da biljka zavrsava za 70~75 dana
ja bih da imam jednu sobnu biljku kojoj svakih mesec dana sazri 10g
pa skidao sam ja silom prilike automatike nakon 36 dana, nije da ne radi al predaleko je to od zrelog i tesko da dobaci tu gramazu
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Po meni za tako mali prostor najbolje ici sa ledom a od brzih (bar su bili kod mene brzi a nisu nuzno moustly indica) na prvo mjesto bi stavio amneziju auto od rqs, pa njihov cream caramel isto mi bio brzo gotov, critical2.0auto dinafem, nade se brzih automata sa solidnim yealdom jos to led malo ubrza naravno ako tokom growa nebude problema da se izvuci a bilo je onih nekakvih 60days lemon nesto ali ih nisam probao makar vjerujem da bi i oni oko 70 dana navukli sigurno al da se odraditi sad kakav bude rezultat to se tek na kraju najbolje vidi, nekad bolje nekad losije bude!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Astral Projection

Astral Projection

Aktivan Član
07.02.2017
164
872
93
Nema beda stari i ja sam onako ovlas postavio pitanje a i over react me zel. Isprika stari. Nisam precizirao da na period prije ljetnih vrucina podrazumijevam do polovice 7. cak i nebitno jer bi se moglo i ohladiti ali reko ekipa zna najbolje iz iskustva.Nest tvrdo ko kamen onako kad mrvis kao da hash mrvis.Neki kush ili afgan(auto)..Radio sam dolje dok nisam zalutao ka zapadu 80 x 80 400Hps i dobio na poklon 5 komada Delicious Seeds, Nl x Blueberry auto tako da sam vrtio pet puta po jednu menku dok cekam ostalo u boxu da stigne. Preflow.cak oko 20 og dana i onda full speed i skidam je kako rekoh sa 60ak dana jer se ostane bez vutrice a da ne cerupam malene prije reda..
Powerseed ako naletis pikaj..svih 5 raslo uniformirano, ocisto stabilizirana genetika..uglavnom sam ljubitelj zujalica ali treba dobrog sna najzad:)
Pozdrav...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.861
358
Cream caramel se savreseno uklapa u tvoj opis, moze i automazar od dp-a samo on zna rastegnuti malo, stavis na 12/12 i picis ubrzat ce ga dost malo smanjiti urod, al ako sve bude ok trebali bi biti fini nabijeni vrhovi!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
pa skidao sam ja silom prilike automatike nakon 36 dana, nije da ne radi al predaleko je to od zrelog i tesko da dobaci tu gramazu
jok bre, nisi razumeo, ova biljka je vecno cvetajuca jednom kad krene, doduse nije bio siguran da li je jednogodisnja, dvogodisnja ili kano drvo :D
znaci, posadis biljozu, kao obicno sobno cvece ili drvce, i ona svakih par nedelja izbaci po par cvetova, tzv. perpetum hed... ile!
i naravno, ne treba ni posebna rasveta.