Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2009
24
23
3
53
Da li je netko sadio NLX ili power plant ? Došao sam u posjed po dvije od svake pa me zanima ako netko ima pametan savjet iz prve ruke
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
SLO-Era je napisao(la):
utipkajte: Slo-Era uzgoj u čika googla izbacit če vam.Dali su smeli koristit tekst vutra.org nemam pojma

tekst??
pogledajte ovo (Link je samo google advanced search gdje pretražuje pojam "vutra.org", ali samo na sajtu "sensi.nl"):
https://www.google.hr/#hl=hr&safe=o...06,d.Yms&fp=8827ef06798f9b82&biw=1280&bih=685
Meni to izgleda kao da su oni na svojoj staroj stranici (veveve.sensi.nl s koje sad automatski redirecta) hostali cjeli vutra.org sajt, a ne samo jedan tekst o uzgoju, pa je ostalo zapamćeno u googlovoj memoriji.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
da, de sjamaan white widow selection konkretnije a White Widow cross in the 13th generation (at that time) developed by Dutch seed breeder Ingemar
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Pala jos jedna narudzba... nek se nadju :D ali ovaj put hocu nesto sto nitko nema (za svoju dusu sto bi se reklo)

Baj du vej... na Attitude-u sam u promo code upisao 420 i slucajno dobio 10% discount hahahah tako da znate :D

Mnogo sam citao u zadnje vrijeme i saznao stosta... uglavnom ljudi dosta hvale TGAgenetics, nema fem seedsa samo regular tako da je moguce dobiti i sve muske u narudzbi, ali je zato genetika cista. Budem vjerojatno i breedao pokoju musku pazljivim skupljanjem pollena i nanosenjem samo na 1-2 head-a kistom... ali o tom - po tom, sve ovisi sto cu dobiti :)

M3Cz8Om.jpg




pozelite mi srecu i da dobijem sto manje mudonja :)

naravno svaki grow ce biti popracen dnevnikom
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Stari TGA je brutala, čujem samo najbolje o njima, ali ubaci u naruđbu i koju Mandalu, a i Eva Female je zakon...Od oba ova breedera su opisi detaljni i TOČNI...
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Hvala na savjetu, budem te ubacio sljedeci put siugrno ;)

Dodao sam na narudzbu jos bio i majicu tak da je ispalo nesto sitno ispod 70€. Stiglo sve 5 :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
danas su mi stigle dvije nove medicinske sorte..
Royal Queen Seeds ~ " Dance World" - koji je, u biti, 75% genetika "juanita la lagrimosa".evo link za vishe info
http://en.seedfinder.eu/strain-info/Dance_World/Royal_Queen_Seeds/

i CBD Crew ~" CBD Skunk Haze " koji se prodaje preko dutch passiona..kao nadomjestak za obechane sorte koje su rezultat suradnje CBD crew-a i dutch passiona...a koje se josh nisu pojavile na trzhishtu.pa.obzirom da su iz dutch passiona najavili cbd sorte...za sada su ovo ponudili kupcima...dok ne puste u prodaju sorte koje che biti rezultat te suradnje.evo malo vishe o cbd skunk haze :
http://en.seedfinder.eu/strain-info/CBD_Skunk_Haze/CBD_Crew/

za "dance world"sam se odluchila upravo zbog genetike tj. " juanite" koja je cbd sativa...iako RQs u ponudi imaju josh 2 sorte slichne genetike ~ "royal medic" i " royal highness"~ za "dance world" sam pretpostavila da bi mogla odgovarati kao laganija dnevna sorta ili za ulje-u kombinaciji sa ovim cbd skunk hazeom
do sada sam imala posla sa samo 2 sorte od royal queen seedsa..i..za sada, nemam zamjerki..dapache..kod njih se dobije solidna kvaliteta za male novce+ imaju solidnu i raznoliku ponudu..
cak sam bila i te sreche da u paketichu od 3 sjemenke dobijem 4 sjemenke ~ u ovom srednjem balonchichu su 2 sjemenke umjesto jedne