Ispiranje zemlje prije berbe ili ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Gle, nije ni bitno, pobijedio si. Neću stavljat linkove s drugih foruma. Nitko od iskusnijih članova ne želi dat svoje mišljenje o teoriji sa crnim pepelom od jointa, tako da je po meni ova rasprava još više izgubila smisao i možemo se natezat u nedogled. Drago mi je da si raspravljao sa mnom, svaka čast.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Nemojte se ljutit. Nema baš znanstvenih istraživanja oko ovoga. Svodi se na subjektivno. Osobno uvijek flusham. Jedan frend je imao malo nesto outdoor Royal Ak, bilo je u posudama zakopanim i zbog nepristupačnosti nije flushao, a davao je Plantelu do zadnjih 7 dana i mogu reći da je nekako smrdio bud malo na amonijak kao i nekako osječaj umjetnog. Ali to se nije kjuralo više od 2-3 tjedna.

Zasad ima i na jednoj i na drugoj strani relativno subjektivnih stavova tako da ljudi nema potrebe da se dižu tenzije. Kada bi uspjeli napravit barem 5 na forumu side by side experimenata bi puno pomoglo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Kakva ljutnja, što se mene tiče sve 5! Pomoglo bi napravit par experimenata, ja upravo radim sa dva orange hill speciala, AN gnojiva, jedan flushan, jedan ne. Po mirisu mi nema razlike (svježe skinuto), sad se suše u papirnatim vrečicama, tako da ih ne otvaram jer nije preporučljivo. A test okusa ću napravit nakon mjesec i po curinga. Možda jedan mali odmah nakon sušenja, ali to neće bit pravi test bez dobrog curinga. :)
Ako ima još ljudi dobre volje neka se priključe eksperimentu :)

sad što se tiče plantele nemam pojma, nisam ju nikad koristio, lako moguće da se osjeti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Također skinuo jučer jedan bud 20 dana prije kraja, čisto za probu. Pognojeno ima 3 dana ali sa BioBizz linijom i mogu reći da miriše "dobro" sad dok se suši.

Ovo što sam prije rekao za AK, možda je do sorte iako sumnjam. Trenutno nisam u mogućnosti da radim experiment, možda jednog dana i budem ali s velikom znatiželjom pratim sve eksperimente. :thumb:

Edit: Zanimljivo je da ovaj CBD Shark Shock, ima sigurno preko 50 % sličnosti u mirisu sa RQS Northeren Lightom ovako na sušenju. Možda je to do BioBizzovih gnojiva. Jedan jako ugodan miris slatkast kao neka podloga se osjeti i nekako na površini oporost od skunka i widowa. Zanimljivo... svi koji su mirisali dok se trimao NL su bili jako jako iznenađeni mirisom i favorizirali ga povrh 5-6 out strainova. Dok izgled samog buda nije bilo top shelf... i sad tu isti slatkasto- eterični miris se osjeti kao tračak neke mente ili nekog sličnog eteričnog bilja osjeti...

Miriše jako ugodno, a za nekoliko dana ću testirati kako gori, i okus. Bilo bi dobro kad bi kjurao koji misec ali želim probat tako da...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
trip al si zarolao situaciju hahahahahaha........i onda mi najbolje kada ulijecu delegati sa filozofijom da ti pamet stane....ljudi sve je to ok i dat uvijete curkama sto idealnije da bi dobili vise i bolje...a sad radit iz toga nuklearnu fiziku mislim da nema smisla....:banana_rasta::)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Evo čitam dosta na stranim forumima o BioBizzu i flushanju i dosta ljudi čak daje gnojivo do kraja, neki samo vodu zadnji tjedan, neki flushaju. Generalno mišljenje je da ne treba flushat jer je organsko. To su i mišljenja ljudi sa dobrim reputacijama. Kažu da daju gnojivo par dana prije harvesta i da su im budovi super, jedino se netko požalio na FishMix, a to može biti i do isparavanja mirisa iz zemlje, ali i ne. Ali nije rekao da je loše nego čisto da mu se čini da ima nota ribe u mirisu...

Pa sad ti budi pametan... nekako mi se čini da ću probat neku sredinu. Zadnjih 5 dana dva puta flushat i to je to...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Preko vikenda skidam dugocvetajucu sativu, i iako mi flushanje ne predstavlja zamor
ipak necu da je flusham i iz prostog razloga sto je poslednjih 32 dana zalivana samo RO vodom, i to podebelo, da iscuri litar van posude.. pa onda vodu usisam potapajucom pumpom, ceo box :D
Ali kjuranje min. 3 meseca obavezno! :)
Necu da pusim niti da pravim ulje dok se iskjura bar 3 meseca, onda je ulje i dim vrhunski.