jesu li ovo prave gljive ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.03.2007
23
1
0
40
ako ne znas sto radis, iz prethodnog iskustva u prikupljanju takvih gljiva, plz nemoj to ni raditi.

nije to bas _tako_ tesko nauciti, I gather, al jedini nacin da stvarno naucis je uz nekog tko je to vec radio, i kroz takvo skupljanje iskustva.
I btw, bez bar i boje sporeprinta (i testa jel gljiva kad je ostecena/pritisnuta postane plava), sama slika gljive je worthless...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Uzmes gljive i imas dva ishoda:

Istripas se

ili

Umres, postedis nas glupih pitanja na koja je odgovor ocit svakome tko posjeduje zdrav razum, i mozda cak i iskusis DMT ako je Strassman u pravu.

U oba slucaja ti je win-win ishod
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Redeemer je napisao(la):
što je najgore što mi se može dogoditi od 6 malih osušenih gljivičica?

ništa....jer je malo
da ih je još 3-4 puta toliko imao bi fin trip....ovako...možda te malo flešira ali teško
nisam čitao a predpostavljam da si ih našao na :shit2: ili u blizini istog
evo ja ti kažem pojedi ih:icon_twisted:..ako sam ja preživio i ti ćeš :b_woot:valjda:vb_wave:
 
31.12.2006
36
5
8
od gljiva su nastale tockice sad kad su se posušile :icon_lol:

idem opeglat I-Doser, jebo gljivu :vb_whip:
 
07.03.2007
23
1
0
40
stojim iza prethodno recenog. ipak racunam, vise informacija je uvjek bolje nego manje, stoga da linkam shroomerijeve resurse o lovu na gljive

http://www.shroomery.org/5/Find-Mushrooms

i (tamo linkan) John Allenov guide za identifikaciju psylocibe gljiva (esp baci pogled na poisonous look alikes)
http://www.mushroomjohn.com/species.htm


The author suggests that it would be dangerous for a novice mushroom hunter to consume even the most minute part of any wild mushroom without having had said mushroom properly identified by someone knowledgable in the field of mushroom identification.
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Rox ne moš gutanjem gljive iskusit DMT sve ako ga i ima u njima, kao ni gutanjem čistog DMT-ja (bez prethodno pojedenih MAOI-a, harmalina) jer on oralno nije aktivan ;) ... ehehe ...
Da, najte se ljudi zekat žderanjem tih divljaka - ne moraš ti umrit al moš za vijeke vjekova oštetit sebi jetru il bubrege, il slično ... ne mora ti ništa bit, al JEDNAKO tako i može, prema tome ...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Ramona_Red je napisao(la):
Rox ne moš gutanjem gljive iskusit DMT sve ako ga i ima u njima, kao ni gutanjem čistog DMT-ja (bez prethodno pojedenih MAOI-a, harmalina) jer on oralno nije aktivan ;) ... ehehe ...
Da, najte se ljudi zekat žderanjem tih divljaka - ne moraš ti umrit al moš za vijeke vjekova oštetit sebi jetru il bubrege, il slično ... ne mora ti ništa bit, al JEDNAKO tako i može, prema tome ...

mislim da on misli na DMT u glavi koji se ispusta za vrijeme sna,smrt i rodjenja....kao sto je reko ako je Strassman u pravu.
xDD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.