kad je previše?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
dugo niko nije taka ovu temu pa da ja to malo prominim.samo da kažem nešto.dogaða se to svima nama.
usput ono zanim me ima ko posudit ku do pedeset jer nemam ni love ni trave.a i diler mi u kurèini.neka mi neko posudi dilera.moj se nadrogira i sad ga uvatija ðir da æe se on ostavit svega toga da ce samo piti.'::gulp'ejde deæki življe tako da kupim dok dileri ne odu na ½blagdane½.
 
08.11.2005
42
0
0
xixixixi ::histerija ::histerija xixixixi izgubio si cucka ::histerija ::histerija da nisi ti popusio moju nagradu i sanjo ptt? ~)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
zaboravijo što je još gore

susjeda išla na posao jutros i dovela ga......
kad je pozvonila mislijo tvoj SWAT..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
shto sam ja rekao o ovim novim vrstama. To je otrov koliko je jako :)

Ali jebiga kad je ukus ko da jedes svajcarsku cokoladu.


Meni je to mozda previse genetski modifikovano. Treba napraviti neku sortu i zvati je Prirodnjaca. Jedna lijepa blaga smijalica to je za mene dobra jana...ukusi su razliciti.

Moj Ero mozda ne valja sto si growing expert :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa i ja gotivm sorte koje te dižu:
E sad imaš komunikativan high ili rat zvezda ~)

baš bih voleo,da vidim osobe koje tvrde da mogu radit i puše cjeli dan-èistake?????
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
a ja sam lijepo i pila i pusila... pa je sve bilo super...

e i sretna vam svima nova... puno vutre, alkohola, sexa, srece, zdravlja itd, itd...
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
sretna nova svima.juèer sam cili dan bia u flešu.bila je dobra nova godina.bila je dobra muzika.kad sam je ja pušta. :dj_zhurka: potrošilo se dosta love :dolar: i ja sam bija u banani i minja boje s vrimena na vrime :banana_trance: šteta što nije bolo travine:rasta: i sad na kraju malo na kompjuteru :lamer: :matrix: