Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
2zgevjb.jpg
1zgyxe9.jpg


Eto i 2 slike. Cim se opet nesto smota, stavljam.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Just_Inhale je napisao(la):
Jedna stvar, drago mi je sto nisam jedini koji je pretripovan oko zigleda i kvaliteta buxne :D Pazi, mi kad se napravi buxna imamo test. Koliko god smesno zvucalo. Uglavnom ne sme nista da joj se desi kad je roknes o zid. Onda je to ta prava :)


jeste,ima tih budalastih tripova. Bas sam prisustvovao jednom davno gde je lik to uradio pred nas i raspao se dzix sve po tepihu..a marihuane vise nije bilo. i svi na glas..e majmune ,konju ***** te mentalna..itd Malo je falilo da dodje do incidenata
Izbegavati ili ne pokusavati uopste! Nije vredno:dada

(ta fora je ustvari virus ubacen medju mlade rolere;)
 
04.06.2012
26
3
0
30
www.xnxx.com
Sulundar je napisao(la):
jeste,ima tih budalastih tripova. Bas sam prisustvovao jednom davno gde je lik to uradio pred nas i raspao se dzix sve po tepihu..a marihuane vise nije bilo. i svi na glas..e majmune ,konju ***** te mentalna..itd Malo je falilo da dodje do incidenata
Izbegavati ili ne pokusavati uopste! Nije vredno:dada

(ta fora je ustvari virus ubacen medju mlade rolere;)

Hahaha :D pa znaci da buxna nije bila kvalitetna :joint:
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.203
358
Zanimljivo, i ja s lijeve strane, a desnjakinja sam. Ima to veze s kreativnim dijelom mozga.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Ima veze kolike je debljina rizla, a kamoli kad je poduplaš. Kad srolaš slovenku bude light dim,i skroz malo duvana,ako imaš mrvilicu može i bez :D tako je bar meni najdraže pušit.Nemam kameru pristojne kvalitete ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ocusadit

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Najbolji video

[video=youtube;ylYmnLPRUpU]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ylYmnLPRUpU#t=17 6s[/video]
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nego sta...ovo sto si ti smotao je kontam gadno za pusiti bas radi papira :)
Dobro je smotano ali papira previse u svakom slucaju :)
 
05.03.2012
19
12
0
32
moze i bolje ona iglica,i bolje da se smota i da bude tanja,sto neki kazu i manje papira(backroll).. :)
vala,kod mene u variockom drustvu svi znaju da rolaju :D
bilo je experimenata sa rolanjem,al malo slika..ako bude nesto specijalno kacim :)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Just_Inhale je napisao(la):
Nidje ja mrava ne vidim :D
Nije mi najjasnije. Dobro, ili lose?

Ni ja.

Nisu bas idealni uslovi cistoce tamo gde pravis ( uvlacis u pluca bez filtera ).

Previse previse papira, uputrebi slim ili skrati rizlu.
 
29.03.2012
9
0
0
32
po meni je slojka najbolja, fini filter ne preširok ne preuzak po mogućnosti s rupom u sredini, dobar raspored i omjer duhana (ko sendvič da bude , delicije u sredini) i jedno pol pljuge. e i oblik mrkve/korneta najfinije
 
26.06.2012
6
2
3
32
motal ko od vas holandjana ? :D postavim video dok snimim... ja jedino njih pusim ovako kad zapalim normalnu roru fkt osjetim papir kako przi :/ dok kod holandjana nema tog problema + sporije gori kad se tvrdze smota
 

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
dakle.. nakon sto sam pogledao ekspediciju Strain Hunters Trinidad & St. Vincent (svakako preporucujem svima!) doslo je do male nedoumice.. naime na otoku Trinidad koji je dio karipskog otocja postoji tradicija motanja jointa na cigaretu kao sto je prikazano u ovom videu:


How to do a TRINI "roll on" spliff (rolled onto a cigarette) D REAL WAY !!! - YouTube

e sad mene zanima kako nesto takvo moze dati osjecaj napusenosti ako filter od cigarete apsorbira sav thc. u strain hunters ekspediciji covjek koji zivi na trinidadu od rodenja rekao je da je to tradicija motanja koliko god se on moze sjetit unazad.. pa mi je cudno kako je mogla tradicija tako dugo opstat ako te uopce ne napusi taj tzv. Trinidad Roll On..

jel bilo kakvih iskustava ili bi mi bar teoretski mogli objasnit kako to "radi" gledao sam po netu o tome ali nije bas previse objasnjeno..

hvala unaprijed :maryjane:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ocito ne apsorbira SAV thc jer ljudi inace nebi pusili na taj nacin... ali ja bi se dao kladit da sigurno upija od 10-30% a mozda cak i vise... zato se ljepo napravi flop od kartona i zarola kako treba :) a ne tu neke kerefeke radit s cigarom sta je uopce nepotrebno :)
ali dobro ako je njima to u tradiciji sigurno nebi bzvz tako pusili da se ne napuse nista... tako da sigurno djeluje, ali ne s istom jacinom ko sa normalnim flopom npr sta mi rolamo... ali sta ces, svatko ima svoje :)

peace out !
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Ne izmisljajte svoje postotke :D
Filter ne absorbira nikakav THC, da filter absorbira thc kako bi tek bilo sa aktivnim ugljenom koji se stavlja u bong da takoder pokupi sve necistoce.
Pojasnite mi molim vas kako filter absorbira THC