Kako smotati dobar joint

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.05.2009
4
1
3
34
citao sam sve strane , i zanima me kolko od prilike da stavim duvana kada rolam, u 100s rizlu, da bude 50:50 , 70:30 ili mozda cistu travu sto bi bilo najbolje, al opet mislim da ako ne ide malo duvana da brzo sagoreva i ode mast u propast ....
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
smoke je napisao(la):
citao sam sve strane , i zanima me kolko od prilike da stavim duvana kada rolam, u 100s rizlu, da bude 50:50 , 70:30 ili mozda cistu travu sto bi bilo najbolje, al opet mislim da ako ne ide malo duvana da brzo sagoreva i ode mast u propast ....
razlog iz kojeg se stavlja duvan je da trava bolje gori, sada kada znaš razlog ti prosudi koliko treba da staviš. Obično je to mala količina u odnosu na vuju.
 
20.01.2009
25
1
0
35
ja isto kao i valjda svi moji frendovi motam sa filterom u lijevoj ruci. neusporedivo mi je lakse.

tek kad sam dosao u zagreb sam upoznao ljude koji ne motaju tako i onda se oni cude meni, a ja njima :)
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
evo dobar link za motanje kod početnika..

jedini problem je kaje na engl. ali nije bed, video je najvažniji..i ljudi nemojte se bedirate kad vam ne uspije motanje...pušim već jako duugo i još nezz smotat baš savršen joint...
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
najlepsa stvar kod motanja je ta da kako god da ga smotash:krivog,tankog,debelog,zguzvanog uvek ima neku lepotu....:joint:
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
246p189.jpg


moj joint =/...
el izgleda jako lose?
 
31.08.2009
38
4
0
36
sabijanje zamotane smjese je dosta važan segment pravljenja dobrog joxa, tu je isto tako bitna tehnika i suptilnost jednako kao i kod faze uvijanja/motanja...

spravu treba uhvatit slično ka šta se drži olovka ili kist, i onda opušteno tuckat, ne prekruto držat, i ne 2-3 puta nego malo duže, pustit da sila gravitacije obavi svoje :icon_mrgreen::icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
treba za to biti talentiran nemoze to svak znat treba imati mota malo volje pa cak i vjere da bi nastao dobar jox ....(ko zna zna ko ne zna dva )..i prednost je onaj ko pravi frulu ako se pusi ekipno uvjek sebi stavi u vrh vise travke heh i on prvi pusi sve ima prednosti i mane dakako ovi ostali zakise na fruli i ovaj sto je moto povuce dva tri dima hehe .....trening je bitan ni brus li nije znao baratat nogama rukama bez treninga!!!
 
31.08.2009
38
4
0
36
Panawa_King_Bong je napisao(la):
treba za to biti talentiran nemoze to svak znat treba imati mota malo volje pa cak i vjere da bi nastao dobar jox ....

ne slažen se, svak može naučit pravit dobre sprave, sad neko prije neko kasnije... samo je stvar volje, treninga šta kažeš, i da skužiš na kojoj točki zasereš i radiš na tome; nekome teže ide podvlačenje kod filtera, neko nezna lipo zalipit po dužini, neko nema mota za after-roll fazu kad treba napravit sitne dorade, itd...


početnicima preporučujem da vježbaju sa nekim RYO duhanom, većina su relativno jeftini, al onda ga izvadite na zrak sat-dva da se osuši (pošto su većina duvana za motanje su vlažni i gusti), lakše je onda obavit posal... jer poanta kod duhana u joxu je da bude šta suvlji, onda ti ga i manje treba..

meni je Lucky Strike best choice... ali, dotični koristite samo za jointe, nemojte ga pušit jer pušenje duhanskih proizvoda šteti zdravlju :icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
carl sagan slazem se ja s tobom u potpunosti ali ima ljudi koji su stvarno copavi za napraviti jox....trude se i praksiraju i k... meni jointi nisu neki ali kad je hica neka mogu u sec srolat ...a ima nekih koji prlitaju oko jointa tako da im izgleda sto bolji i na kraju zakenjaju* ili pak ispadne dobar ...ali sto je je covjek se uvjek uci na greskama
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
hmm mozda malo off topic al ne znam di bi ovo smjestio...sta mislite o mjesanju vutre s duhanom on vanilje il visnje...inace derem duhan od visnje...