Kako smotati dzoint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa otprilike toliko pelina treba (koliki su oni joint smotali) da bih se naduvalo ma jednu zeru.

Koliko ljudi duva to cudo? I nije ni cudo sto se u drugoj temi raspituje za lovu i placanje...heh...ja sam inace protiv prenaduvavanja...u svemu treba imat granice...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
danas je bilo odlièno:
Najme nas 3 nabaili pola!
I ja kupio rips sive i plave,ali trebao je još doæi jedan koji zna motati jer mi neznamo,
i onda on nije došo,pa smo uzeli bibliju i sa papirom od nje zamotali to sve....najme udarila nas je i tinta u mozak tako da je bilo ludnica!
Ali pošto je to prvi put da motamo sami e možete zamisliti na šta je to lièilio!
 
01.08.2006
0
0
0
e, ovak; doc. mi sadrži 10 MB što i nije tak puno a upload-a mi 3% kroz pol sata :!: :? 50ta min. i 20% upload....... :x
-prvi link je dosadan...i ta registracija..a 2...o.k. (nemam adsl...) :idea:
KAKO da stavim zanimljiv PDF doc. (mrzim taj prog. jer je prespor i jadan..) :?:
 
10.08.2006
23
2
0
U slucaju da imate koju kunu(dinar,marku,itd...)viska kupite u tobacco shopu aparat za motanje,tako smo mi poceli.Srlola jako dobro,a ne trebas se zajebavati sa pipovima,biblijama i inim glupostima.
 
10.08.2006
23
2
0
Otrgnes komad kartona sto pravilniji po mogucnosti(polizes i otrgnes,spalis mala vlakna koja su ostala)


Napravis spiralu od njega(ponekad ponovis proces da bolje drzi)


Imas filter,bibek,zohara,itd..


UZIVAJTE :lol:
 
28.07.2006
0
0
0
Inaèe ako nemaš rizle dobar ti je i papir od kruha predhodno ga malo zgužvaš, a umjesto ljepila (koje se inaèe nalazi u veæem ili manjem koncentratu na svakoj rizli) možeš pojesti nešto slatko ili malo šeæera otopi u ustima i s takvom slatkom pljuvaèkom zaliži joint, bit æe bolje zaljepljen. :twisted:
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
ljudi mene nervira dobijem ganju super je samo nema sjemeki unutra jer je zelim posadit a meni dodje cisto bez sjemenki i sa hedovima vutre je super samo nema sjemenki :(
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Može razmjena....je tebi 50-ku marihuane sa sjemenkama a ti meni 50-ku te bez sjemenki...i obadva zadovoljni...ja :banana_rasta: a ti :watch_plant: hehe!