Kako smotati dzoint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.09.2011
6
1
0
39
Vutragenjo je napisao(la):
rolling_paper_pic.gif

Imas li papire? Jedan trik kako dobiti dobar papir za motanje kad nemaš rizle:
Uzmeš celofan iz unutrašnjosti kutije od cigara. Staviš ga pod paru ili neku vruæu vodu. I sa njega se može skinuti gornji sloj koji je veoma tanak papir. A onaj gornji celofan baciš. Naravno osušiš papir prije motanja. Veoma delikatno, pazi.

rolling_paper_pic2.gif

rolling_paper_pic3.gif

Neko voli da smanji papire jer se lakše motaju. Znaci po želji možes smanjiti onu stranu što nema ono ljepljivo.

rolling_joint_1.gif

Izmrvi dzidzu tako da ti granèice ne naprave rupe po papiru.

rolling_joint_2.gif

Fino sve to poseješ.

rolling_joint_3.gif

Napravis mali kartonèiæ i uvaljaš gafino. Od cigareta ili ne znam što. Samo neka bude tanak. I mozes ga malo dužeg i izbaci ga napolje malo tako da kasnije možeš da ga gurneš unutra ako budeš imao lufta izmedju kartona i trave.

rolling_joint_4.gif

Strelice ti pokazuju kako da radiš sa prstima. Mada æeš to sam shvatiti. Neka bude sve dobro upakovano.

rolling_joint_5.gif

Dosta ljudi se zezne u ovom stupnju pa vježbaj sto cu ti ja.

rolling_joint_6.gif

Ola i spremno za pušit. Nemoj samo karton ispušit. ::super


Slike pokrane sa concept420
kako da naprawim filter prwi put radim
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
old holborne žui, bali shaq zeleni, g. virginia, finlandria, pa čak i bilokoji drugi dugan iz rinfuze, samo ne ovaj iz cigarete.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Up In Smoke je napisao(la):
e ljudi koja je cigara po vama najbolja za mix?
koja druga nego bijeli malboro?..nije jaka,fina kolko tolko(nepusac sam) ugl.bitno da nema previse duhana i da nije neka jaka cigareta da se moze uzivat u :cool44:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
o čemu ti? bijeli marlboro? to nevalja nikako. jak je dosta i probada u plućima, ne valja to nikako...

huana.meri je rekao sve, ne treba se ništa dodavat, osim možda George Karelias ili Original Choice
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
pa ovako za one koji nevole previse miris i okus duhana u ustima predlazem zeleni malboro jer ga ja stalno koristim ima okus mente tako da samo srolas pusis i uzivas :p P.s
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Up In Smoke je napisao(la):
a to George Karelias, Original Choice, Golden Virginia ima li se naci na kiosku ili ima samo u nekim specijalnim shopovima.BTW iz Srbije sam

svaka normalna trafika ima duhane za motanje, sigurno ćeš naći jedan od ovih...
 
03.10.2011
40
0
0
33
Et sta se meni desilo..Mislio samd a je desko smotati dzoint pa mi je prvi bio bangav i kvrgav i nikakav,a drugi mi je drug smotao,te ja sada uzo duvan da vezbam :D i tako sam lep dzointic smotao onako da se divim sebi sto sam sada samostalan XD ..Sada cu lepo sam da motam normalan dzoint..
E da jedno pitanje da ne zapocinjem sada 20 tema...Koliko mene trzi dejstvo marhiuane,da li mogu da idem putem i kontrolisem se [barem toliko da mi se ljudi ne smeju] :) ?

EDIT: U Srbiji je lakse naci Gandzu nego duvan za motanje Up In Smoke imas na Zelenom Vencu to je sve sto ja znam brate.....
 

Pike

Banned
Banovan
18.07.2011
11
2
0
36
Lako je biti debil i mlatiti se putem, poenta je da niko ne zna koliko je tebi lepo i gledaj da imas sto manje cimanja dok si napusen, desalo mi se da od predugog hodanja ili kad me neko iznervira odjednom me pusti i pokvari mi ceo dan :vb_wave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
kome ide tesko manuelno, moz da pazari roll masinicu ;) a u bolje opremljenim tobako sopovima moze se naci sav aksesori, duvan, masinica, papirici i karton za filter, npr:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
HighBadger je napisao(la):
Samo da su ove OCB stotke :icon_lol:

imam, al ne staju u masinicu, a ovih dana sam nesto lenj manuelno motati ;)
uzeh bas juce ove, promocija za vikend :) evo ti stotki ljubitelju stotki :)

cena u tobako sopu 90 centi, cisto kao orijentir
 
17.02.2011
34
10
0
33
Pozdrav,

Uglavnom znam rolati, ali samo na "standardni" način. Volio bi naučiti rolati tkz. "Amsterdamku" tj. jednoslojnu pljugu.
Gledao sam na YouTubeu vidse, ali nikako da skužim...mislim da bi mi bilo lakše da postoji neki pismeni naputak budući da ovdje nemogu skužiti kako mu se ostatak papira ne sjebe (odjepljuje se ili izgori).

Eto, zahvalan.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
amsterdamka se mota jednakom spikom kao i normalna, jedino ti se ljepak koji se na rizli postavlja prema dolje i gleda u stol, nesmije nigdje presavinuti niti zgužvati kad zabacuješ prvi put unutra, kasnije samo pomalo formiraš pljugu i zasliniš izvana po dužini ljepka koji se nazire ispod drugog sloja zike.

ja osobno ne propaljujem ostatak papira, osuši mi pljugu i više nego želim nekad, otrgnem ga lagano i onda sa upaljačem još korigiram vlagu a i oblik, volim da mi pljuga ide lagano u koso, kao sablja, :banana_rasta:

Dosta ima veze da ne zasliniš cjelu pljugu, jer ako smočiš samo papir iznad ljepka, predješ prstom kako bi pospješio ljepljenje, ostatak ti se lako kida jer dobiješ komadić rizle pored ljepka koji nije zaljepljen a mokar je, zato ga je lagano skinuti.

Uzmi neki duhan i vježbaj ako ti je baš napeto, nema druge.
 
17.02.2011
34
10
0
33
Gle, problem je u tome što sam ja gledao na vidsima da tipovi zarolaju 2-3 puta i onda tek polizu pljugu i uvijek im viska ostane na jednoj strani više ili samo na jednoj strani. Ima li netko video s detaljnijim obrazlozenjem postupka jer mi nije jasno odkud mu ljepljenka ako je već zarolao 2 do 3 "kruga".

Thx.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nemože zarolati 2-3 kruga jer bi to značilo da je zika veća u širinu nego dužinu, sjedi i vježbaj, kažem ti...