Kako smotati dzoint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.08.2006
0
1
0
a ko ne zna da rola neka napuni lulu i cao. ::h2o

Ja sam to jednom probao, ali nije baš dobro završilo. Jednostvno nije htjela goriti. Da i je uspjeli održati smo vukli ko manijaci pa nas je kasnije razbijala glava.

Mislim da je greška bila ta da smo stavili premalo duhana, jer ipak on gori bolje od trave.
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
edited by admin: pravilnik, èlan 5.

Pa koliko ja znam u vodenu lulu (bong) se ne stavlja duhan i nije potrebno da trava u luli stalno gori nego kad potežeš dim tad pališ upaljaèem vrhiæ koji si stavio u lulu ...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Stavis malo vise duvana,i moras odgore da malo poklapas sa necim,prstom ako ti nije vruce,kutijom cigara,bilo cime malo poklopis,povuces,ona otklopis,pa povuces i tako sviruckas :lol:
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
ako smijem još dodati, da bi trebalo koristiti baš pajp duvan, jerbo ovaj cigaretni je presitan, pa prolazi kroz mrežicu i prezasiti, zablokira filter, pa je protok zraka-dima znaèajno otežan, te kod pokušaja uvlaèenja dolazi do ekstremnog napinjanja dišnih organa...

takoðer, treba kombinirati puhanje s uvlaèenjem...

i prilièno zbiti smjesu...

gritingz :wink:
p.s.

kod mene i sama marihuana fino gori, ali pod uvjetom da nije baš prpa (sitna, prašna)
 
30.08.2006
0
1
0
Hvala na savjetima, ali nadam se da se više neæu naæi u takvoj oèajnièkoj situaciji da nema rizli ni za lijek. Uostalom umjesto lule æu skuhati nešto od ponuðenih recepata :D
 
07.05.2007
1
0
0
35
kurt_cobain je napisao(la):
ja pusim cigare ali samo ponekad. mrzim duvan, ali mi nekada prija


And if you go chasing rabbits
And you know you're going to fall,
Tell 'em a hookah smoking caterpillar
Has given you the call.
Call Alice
When she was just small.
When the men on the chessboard
Get up and tell you where to go
And you've just had some kind of mushroom
And your mind is moving low.
Go ask Alice
I think she'll know.
When logic and proportion
Have fallen sloppy dead,
And the White Knight is talking backwards
And the Red Queen's "off with her head!"
Remember what the dormouse said:
"Feed your head. Feed your head. Feed your head"




 
07.06.2011
1
0
1
28
brate kupis rizle one obicne ako oces zavisi,i iz kutije od cigara izvuces flop(stoji ti u otvoru od kutije)izmrvis travu u tu rizlu,i sa tim pomesas sa duvanom iz cigare(ja stavim malo manje od pola cigare)ali nemoj svu travu odma da stavis u rizlu!!!
-zamotas to sto si izmrvio sa rizlom naravno i onda samo ''sipas'' ovo sto je ostalo i na kraju nabijes to!
-i onda ti samo treba upaljac :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Srki95 je napisao(la):
brate kupis rizle one obicne ako oces zavisi,i iz kutije od cigara izvuces flop(stoji ti u otvoru od kutije)izmrvis travu u tu rizlu,i sa tim pomesas sa duvanom iz cigare(ja stavim malo manje od pola cigare)ali nemoj svu travu odma da stavis u rizlu!!!
-zamotas to sto si izmrvio sa rizlom naravno i onda samo ''sipas'' ovo sto je ostalo i na kraju nabijes to!
-i onda ti samo treba upaljac :D


WOOOOW, mislim da će ti mnogi koji traže odgovor na pitanje iz naslova biti zahvalni na slikovitom i nadasve jednostavnom objašnjenju.....

Nego, 95 u tvom nicku je godište jelda?

PRIZNAJ!!!!!

PO ČLANKU 8!!!!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Pogledaj sliku:

marlborored1.gif
http://imageshack.us/photo/my-images/88/marlborored1.gif/

Ovi sa X označeno su filteri... a ovaj dolje sa nekim drugim znakom označen je isto filter, ali ne preferiram te (ima i s druge strane isti al se ne vidi na slici), ali ako nema ova 2 gore, onda su i ti dobri....

HINT 1: Ova dva sa strane (manje dobra) imaš i na dnu kutije ispod svih cigara i one folije
HINT 2: Ronhill nema ova dva gore (bolja dva) ali zato može poslužiti onaj komad kartona na kojem piše onaj korisnički broj 0800, i naravno ovi sa strane. Ima još cigara koje nisu weed smoke supportable, kao npr. Phillip Morris... Ali Marlboro zato zna što radi, a i đoka se uvijek s Marlborom soli...

Eto, nadam se da sam pomogo ovaj šit me tako šilji pun sam snage za paint i ta sranja hahahha
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
BigL,veliko ti hvala. Jbt,dosadilo mi da uguravam vatu na dno rizle svaki put kad mi se riva. Iskreno razocaran zivotom. Ajmo sad bris-bris.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nemaš pojma :nana:
Kakve su to šeme... Dođeš uzmeš rolu staviš njegra tranu i smotaš, nema tu nuklearne fizike.
I welcome back ;)
 

caknoris

Banned
Banovan
04.06.2011
5
1
0
34
mozete da pricate sta hocete ali vojnicka cigara bez flopa bez icega samo u rizli to je zakon svih zakona ali jbg moji ortaci svi vole da puse sa flopom pa onda i ja teram tako..... ako hoces moje licno misljenje kupi brate bluntove samo naguras koliko oces i pali..... a ako je potrebno uploadovacu ti snimak kako se pravi cigara :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
A jbg, volim i ja stavit 3 komada čistaka u dobar blant, al nema se stalno za to.....

A pušenje obične đoke bez filtera... neznam baš, ne zvuči mi kao nešto što bi volio radit stalno, al ako se nema filtera (znalo je i toga bit hahaha) jbg, MORA SE... hahahaa
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ccc. Dok ja naucih kako da rolam,ovaj Tarkoni moder posta...Ipak cu Cak da poslusam Norisa Tarki,no hard feelings ;)
Fala za dobrodoslicu!
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
1. otvoris paket (ako je vutra u njemu :D)
2. usitnis sadrzaj paketa
3. izvadis rizlu
4. napravis filter (karton)
5. posipas rizlu sa sadrzajem
6. stavis filter
7. zamotas
8. zapalis i uzivas