Kako smotati dzoint?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
to je skroz jednostavno, samo treba malo vježbe da ti uđe u ruke i to je to... ja ih radim i noću ako treba ali samo s Rizla+ King size Slims, druge nijedne nemaju dobro ljepilo i teško je zaljepit kad ližeš s vanjske strane (a tome pomaže i što su najtanje od svih rizli)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
gluposti,svejedno kakva rizla,bitno da dobro zalizes,malo pustis da se posusi i povuces visak papira koji se lomi po crti(mokroj) i to je to...godinama tako motam i nemogu zamislit obrnut joint,nema potrebe komplicirat kad je skroz jednostavno
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
probaj kupit Smoking Slims 100's u zlatnom pakovanju pa ćeš vidit šta ti pričam... imaju očajno ljepilo, jedva se zalijepi (ako se uopće zalijepi)...

ja priznajem samo Rizla+, eventualno ako je neka veća fešta onda sivi Party in House ili RS rolice...
 
17.02.2011
34
10
0
33
OK iako u principu još uvijek nemogu skužiti kako da zarolam jednoslojku - vježbati ću, kopirati... nego, ima li tko par zlatnih pravila kako da mi joint ispadne deblji na kraju, a tanji kod žohara (filtera)? Znam da je logično da na kraju onda stavim više sastojaka, ali eto ne ispadne to uvijek kako treba.

thx.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
stvar je u tome kako ga "gaziš" i oblikuješ prstima prije nego ga zamotaš i zalijepiš... teško je to objasnit, morao bi napravit video tutorial ili ti pokazat u živo...

siguran sam da je youtube prepun takvih videa pa malo pažljivije promatraj što ljudi rade prstima dok motaju
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
derataur je napisao(la):
gluposti,svejedno kakva rizla,bitno da dobro zalizes,malo pustis da se posusi i povuces visak papira koji se lomi po crti(mokroj) i to je to...godinama tako motam i nemogu zamislit obrnut joint,nema potrebe komplicirat kad je skroz jednostavno

tocno to.... sa svim rizlama s kojima sam probao motat slojku mi je to proslo bez problema..... svaka se zaljepila....

samo ja ne odkidam nego zapalim, čisto iz navike.... heheh
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
ja nikad nisam motao travu ali sam rolao 2 godine duhan iz vrecice,uzmes rizlu duhan zarolam ovisi kako si zeljan stavis duhan manje ili vise stavis filter pa onda opet izrolas i zalepis,
a da na pocetku dok nisam znao rolati duhan cigarete pravio kao jointe :))) poslie mjesec dana rolao bez problema i pravio kao iz fabrike:) eto savjet uzmite vrecicu duhan kupite i pocnite rolati cigarete pa cete brzo nauciti (to je za oni koji pusu duhan) pozzzz
p.s aaa da rizla plus narandzastu sam koristio :)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
druga stvar je motat duhan a druga joint...od filtera pa doo velicne rizle pod prstima,naravno sve je stvar prakse,
ne pusim duhan tako da nemam iskustva sa motanjem duhana(osim pijanih pokusaja) al sam se zato namotao ovih drugih :costumed-smiley-027
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Nema dobrog jointa bez smart filtera
21_0.JPG


Otkad sam probao, više ne bih zarolao s filterom od kartona nikako, znači nula bodova.
Ovi filteri su skroz druga liga.... Dim je neopisivo dobar, čist, mekan i UBIJA po njonji...

:sun2:

Takes the gunk out of your skunk :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
derataur je napisao(la):
druga stvar je motat duhan a druga joint...od filtera pa doo velicne rizle pod prstima,naravno sve je stvar prakse,
ne pusim duhan tako da nemam iskustva sa motanjem duhana(osim pijanih pokusaja) al sam se zato namotao ovih drugih :costumed-smiley-027

hmm nebi se slozio s tobom.... pusio sam duhan, smotao sam ih milijune, također i milijun jointa sam smotao i mogu reci da se sa duhanom najbezbolnije nauči kako smotati joint jerje princip isti a upravo je princip ono što trebas nauciti, znaci najbitnije da prstima to dobro stisneš unutra da nema zraka i po meni najbitnija stvar da savladaš onaj "okret" kada ti rizla uđe iza filtera..... dalje sve samo ide.....

a to je isto i kod duhana i kod vutre.....
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
duhan mozes doslovno samo prebacit posto je svugdje jednako...a kod jointa je najbitnije rasporedit po rizli a da ne pricam kolko ljudi traljavo pravi filtere a to je jedna od bitnijih stavki prilikom trtanja.