Kanabis mars 2015 Beograd

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Na kanabis mars ...


  • Total voters
    90
  • Anketa zatvorena .

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
naravno da svi vidimo svet drugacije, slazem se.
istina je jedna a istinu ces naci u medijima samo u tragovima
dok se laz ponavlja konstatno dok ne postane 'istina'.
svi se mi ovde zalazemo za to da se biljka oslobodi a
kad treba da se ode na mars da ljudi vide koliko nas
ima mi odemo toliko da ti isti ljudi pomisle da smo
bas mala manjina i onda se stvori misljenje da
je to par narkomana koji bi hteli da duvaju.
ajde da se prebrojimo ovde na vutri i da vidimo koliko nas sa vutre ce obavezno dodji.
kontam da iz Srbije nece dodji ni 15 coveka...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Misljenja sam da klince koji duvaju zabole patka za ljekovitoscu kanabisa, pa tako i za bolesnicima koji bi ga koristili za lijek. Upravo to i koci legalizaciju. Da se na marsu pojave rodjaci, kumovi, komsije i prijatelji bolesnika, koji kanabis ne koriste ni u kakve svrhe, na cijelu pricu bi se sasvim drugacije gledalo.
Gore navedeni rodjaci i ostali moraju biti kvalitetno informisani o ljekovitosti kanabisa i to toliko kvalitetno da ih nista nece sprijeciti da se na marsu pojave.

Svi mi u medijima trazimo nesto sto ce licno nas zainteresovati i besmisleno je osporavati ili omalovazavati tudji izbor. Veliki broj gradjana gleda rialitije, citaju dnevnu stampu, slusaju radio stanice, pa bi po nekoj logici s te strane trebali i poslati informaciju o marsu.

Dakle, stvar je prosta. Bolesnih je daleko manji broj od zdravih, a znamo da bez kriticne mase nema pomaka sa mrtve tacke.
Zdravi mogu da pomognu, treba samo da se pojave na odredjenom mjestu u odredjeno vrijeme i da nista ne barkaju. Poneki transparent sa kvalitetnom parolom mnogo govori.
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
obavezno treba prosdljedit poziv svim balkanskim repperima i pola javnih licnosti..KAd hrpa anonimaca marsira bas i nema neke tezine, al ubacite koju poznatu facu...

Ako neko ima ideju koga - i kontakte telefone i mejlove javnih ličnosti za koje potencijalno mislite da bi se odazvale - dajte.

Ja ću sutra da skoknem do ofisa IRKE da vidim da pomognem malo, svako je dobrodošao. Imaju ofise i kanabis klubove u više gradova Srbije. Najavite se prethodno telefonom ili mejlom. http://irka.org.rs/o-nama/

Da, sada će morati ponovo da obaveštavaju medije, Vučića i sl. Nažalost, ni ja još nisam video ni plakat, ni medijski natpis ali to sve treba da se dešava tokom ovog meseca, pretpostavljam.

Moj lični doprinos će biti članak - najava za srb magazin hemp for humans, kao i review kad isti prodje.

Misljenja sam da klince koji duvaju zabole patka za ljekovitoscu kanabisa, pa tako i za bolesnicima koji bi ga koristili za lijek. Upravo to i koci legalizaciju. Da se na marsu pojave rodjaci, kumovi, komsije i prijatelji bolesnika, koji kanabis ne koriste ni u kakve svrhe, na cijelu pricu bi se sasvim drugacije gledalo.
Gore navedeni rodjaci i ostali moraju biti kvalitetno informisani o ljekovitosti kanabisa i to toliko kvalitetno da ih nista nece sprijeciti da se na marsu pojave.

Dakle, stvar je prosta. Bolesnih je daleko manji broj od zdravih, a znamo da bez kriticne mase nema pomaka sa mrtve tacke.
Zdravi mogu da pomognu, treba samo da se pojave na odredjenom mjestu u odredjeno vrijeme i da nista ne barkaju. Poneki transparent sa kvalitetnom parolom mnogo govori.

Odličan citat, hvata smisao - koji je možda nedovoljno naglašen. Dobrodošli su svi koji iz bilo koh razloga podržavaju legalizaciju kanabisa ili ljude koji ga koriste.
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Svi mi u medijima trazimo nesto sto ce licno nas zainteresovati i besmisleno je osporavati ili omalovazavati tudji izbor. Veliki broj gradjana gleda rialitije, citaju dnevnu stampu, slusaju radio stanice, pa bi po nekoj logici s te strane trebali i poslati informaciju o marsu.

Kažu organizatori da u današnjoj Srbiji nije lako doći do medija.

Vojine ne znam ko je pisac ovoga al, na maršu kao što je bilo i 20 aprila na Svetskom Danu Marihuane, će biti bolesni, članovi porodica (svesniji od svih) i uglavnom stariji sugrađani, 'klinaca' nigde nije bilo, a neće ih ni sad biti, nijh uopšte 'zabole patka' za sve, čekaju u ćoškovima da se neko drugi za njih izbori... nadaleko čuvena 'srpska hrabrost'...
Takođe ni mi nismo klinci, znamo više nego dobro kako se organizuju javni skupovi i koji su bitni detalji da bi bilo uspešno. Naravno treba nam pomoć u svemu, ali kao i do sada zavisno od mogućnosti sve će biti dobro organizovano.
Mediji su pod kontrolom a mi nismo miljenici vlasti kao 'Lekalizacija Srbije'... možemo da dubimo na glavi kao ispred rts-a mesecima, i opet neće od nas zavisiti. wink emoticon Svima je poslat dopis i biće puno puta...
Zvanično smo Udruženje ali preneće radije objavu ptičarskog društva iz Ljiga...
 
04.04.2014
267
230
43
@vox koja je svrha tog marsa kada se nezvanicno zna da je "legalizacija" gotova stvar? Oni malo obavesteniji vec znaju i ko ce uci na trziste Srbije kao snabdevac tako da...
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
@vox koja je svrha tog marsa kada se nezvanicno zna da je "legalizacija" gotova stvar? Oni malo obavesteniji vec znaju i ko ce uci na trziste Srbije kao snabdevac tako da...

Lekalizacija, koliko se sećam samo za kancer i industrijski kontrolisana proizvodnja "leka". Otkrij nam ko će biti snabdevač :)

Valjda što nismo zadovoljni ni sadašnjim, ni "obećanim" stanjem
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
@komsijin mali Prvo pišeš da se zna ko su snabdevači pa onda napišeš da ne znaš ko su :) WTF ?
I hajde ,podelite i te informacije makar bile neproverene ako nešto znate . Sve se opet svodi na rekla-kazala i neke pretpostavke .
@vox hvala ti za korisne informacije i obavestenja . I molim te prestani da nepotrebno citiraš postove , sam sebi troluješ temu i praviš je vrlo nečitljivom . Živeli , i veliki pozdrav od mene
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
@komsijin mali
@vox hvala ti za korisne informacije i obavestenja . I molim te prestani da nepotrebno citiraš postove , sam sebi troluješ temu i praviš je vrlo nečitljivom . Živeli , i veliki pozdrav od mene

Stara loša navika da se ostavi relevatan citat, čak iako je poruka na koju se odgovara "prva iznad".

Ideja marša je da se iskaže nezadovoljstvo još uvek aktuelnim članovima KZ-a kojim je kanabis kriminalizovan (čitaj posedovanje i bilo kakav uzgoj je krivično delo) a delom i da iskaže da proces legalizacije u medicinske svrhe ide isuviše sporo, kao i nedovoljno obuhvatno. Čini se da, iako je sama legalizacija u medicinske svrhe, imala prilično dobar medijski odziv, ovakav protest koji bi elitisti smatrali preteranim - imati slab odziv zvaničnih medija. Pokušaću da radim sa IRKOM da tokom meseca dobijemo više medijskog prostora, bio on na ulici, Internetu, štampi ili radiju, ali mislim da tome svako može da doprinese i da je to jednako bitno koliko i dolazak na sam marš. Sve to sa razumevanjem da jedan marš, bilo na njemu 15,150 ili 15 000 ljudi, neće izazvati promenu odmah ali da je vreme da se iskaže da je potrebno više.

I sad malo ostavljam prostor drugima da se iskažu.
 
04.04.2014
267
230
43
@vox da me ne shvatis pogresno na osnovu mojih prethodnih komentara, meni je rad IRKE kao organizacije skroz OK. Mislim da je termin marsa pogresno odabran i da ce zbog toga odziv biti dosta slabiji. Puno bolji termin bi bio kraj desetog ili tokom jedanaestog meseca jer biste imali vise vremena da medijski pokrijete mars sto kvalitetnije, a bilo bi i vise ljudi koji bi uzeli ucesce na marsu (mislim prvenstveno na studente).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vox

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
@vox da me ne shvatis pogresno na osnovu mojih prethodnih komentara, meni je rad IRKE kao organizacije skroz OK. Mislim da je termin marsa pogresno odabran i da ce zbog toga odziv biti dosta slabiji. Puno bolji termin bi bio kraj desetog ili tokom jedanaestog meseca jer biste imali vise vremena da medijski pokrijete mars sto kvalitetnije, a bilo bi i vise ljudi koji bi uzeli ucesce na marsu (mislim prvenstveno na studente).

Biće prilike i narednih godina. Pripremljen je plakat za Kanabis marš, uz poziv svima koji žele da pomognu štampu, distribuciju i lepljenje, da se jave IRKI. https://www.facebook.com/Legalizaci...1536122873370/837714983010214/?type=1&theater
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Postavite plakat na forum.
Alergican sam na fejsbuk :)

Sorry, this content isn't available right now
The link you followed may have expired, or the page may only be visible to an audience you're not in.
 

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Za istinu, oslobađanje biljke i pravo na LEK! 4. septembar 2015 KANABIS MARŠ!!! Beograd - kod Kneza!
Slobodni građani Srbije, delite svima dobru vest.
Hvala Ena za plakat heart emoticon Šaljite nam svoje predloge plakata.

Poziv svima, posebno štamparijama i onima koji mogu da nam pomognu u štampanju i lepljenju plakata da se jave na telefone Udruženja IRKA


plakat (1).png

Kanabis mars cover.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
ovim putem puna podrška iz Zagreba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-

p.s.-doći će dan kad čemo moć sjest u superbrzi intercity vlak Zagreb -Beograd (1h15min) pa ja sjednem i dođem nekom od svojih drugara u Bg. (imam ih još uvijek hvala kanabisu...:)) i zapalimo ko ljudi ili netko dođe iz Bg meni u posjet na pljugicu ili pet...
Srbija i Hrvatska se geografski savršeno nadopunjuju i trebali bi imati međusobne ekonomske ugovore da se pojačaju i Srpska i Hrvatska ekonomija a ne da strance bogatimo, ukinit carinu i sva ograničenja ekonomska između naše dve zemlje i procvjetali bi za pet godina, mi srpske aute vi recimo našu farmacetsku industriju pa Kraš pa Bajadere pa Vegeta pa mi kupujemo srpske industrijske proizvode kojih kod na nema i to bi moglo pokriti 80% potreba prosječnih a drugih cca 20% naravno posto iz svijeta i tako bi zaposlili međusobno naše sve industrijske i uslužne sektore..u Srbiji posla više u Hrvatskoj naravno posla više još da ne spominjem turizam koji je na nekakvom ledu a moje je mišljenje da bi puuuuno više ljudi došlo ljetovati iz Srbije na Jadran da se osječaju sigurnija, uglavnom tako bi jedne drugima pomagali i postali južna Koreja ovog dijela Europe, hej gradili smo mlažnjake i helikoptere i golfove, dođoše tajkuni i ode sve u bananu a ova moja je ideja jako dobra mislim samo zbog mase stvari daleki san....ustvari koliko nas ima taman bi mogli se svi udružiti i kupiti manji otok na Jadranu obzirom se prodaje Saudijcima mogli bi i mi jedan manji pa imamo mjesto za druženje preko cijele godine a mogli bi tamo imati HQ od :vutra:

dobro malo sam zabrijao ali imao sam nekako energije od divne amnezije svaka joj dala :rasta:

tipkamOSE