Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
@cobbreti Krenite što prije sa RSO i svakako radite na jačanju imuniteta. Moj otac koristi Nooni i slatki pelin za imunitet. Kada kupuješ voće i povrće, molim te pazi da je organskog porijekla iz bio uzgoja. To je jako bitno jer se u konvencionalnom uzgoju koriste razni pesticidi koji su kancerogeni.

Ulje mom ocu trenutno mnogo pomaže, čekamo prvi CT jer je onkologinja odlučila da ga sada uradi, obzirom na markere koji su drastično pali.
RSO, alkalna ishrana, mnogo odmora, dobrog raspoloženja, podrške i ljubavi, to je prava anti-kancer strategija!

Divno je čuti kako se brineš o svojoj supruzi, sretna je što ima toliko ljubavi za sebe sada!
Veliki pozdrav!
 
07.04.2018
30
21
8
40
@karamela
Evo mene i danas, žena spava, a ne znam jel to ok i normalno da toliko spava kad je pod uljem...pročitao sam u Rick Simponovom doziranju da se ulje uzima svakih 8 sati a na forumu čitam da je bolje uzimati što češće tj. svakih 5 sati. Pitanje: bio mix su kapsule, tablete ili nešto sasvim drugo pošto vidim da se često to spominje i da ljudi uzimaju? Ja kapnem mojoj ženi ulje na parče banane pa ona to tako uzima, jel to tako u redu ili treba nekako razmazati na jezik ili može na dlan pa polizati ili staviti u prazne kapsule pa tako popiti? Nooni to je sok ako se ne varam? To pije tvoj tata?
Sinoć kad sam se vratio sa posla rekla mi je da joj je malo muka, odmah sam joj dao malo vode da popije, posle par minuta je zaspala i sve je bilo ok.
Brinem o njoj i volim je jako, tj. volimo se jako:), napisaću ti jednom našu priču zanimljiva je :).
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
@cobbreti na komadić voća je skroz super i praktično, ali s vremenom količina postaje dosta velika i ljudima bude teško zbog gorčine pa pronalaze razne alternative. moj otac koristi celulozne vegan bio kapsule koje se mogu uvijek poručiti preko interneta i tako konzumira. Dalje, u večini slučajeva, osim kod kancera jetre i metastaza na jetri su supozitoriji ili čepići sjajan metod konzumacije i "high" bude blaži. Ukucaj u pretraživač, kao i za biomix kapsule jer na forumu baš ima dosta postova vezanih za to i iščitaj kako se konzumira.

Bitno je da ti žena dosta odmara i da je opuštena, a ljubavi već ima na pretek! Zanima me vaša priča, već sada zvuči kao sjajna romansa! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAMSAN

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sory trebao sam napisati odmah al znas li mozda kakve je kvalitete i od cega je radjeno? Na prvoj stranici ove teme imas sve kako poceti sa doziranjem a imas i slike ulja razmazanog na papir za usporedbu kakve bi boje trebalo biti pa napravi test sa svojim thc uljem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anitamura
19.06.2018
5
0
1
45
Sory trebao sam napisati odmah al znas li mozda kakve je kvalitete i od cega je radjeno? Na prvoj stranici ove teme imas sve kako poceti sa doziranjem a imas i slike ulja razmazanog na papir za usporedbu kakve bi boje trebalo biti pa napravi test sa svojim thc uljem
Ok,hvala puno.....može li se koristiti i thc i cbd istovremeno..?Uh,ne znam..no,kum ga je koristio i ok je. ..hvala puno na infu....pozzz

Zdravo i dobrodošao/la! :) Koji je stadij u pitanju? Imate RSO? Da li ste čuli za RSO protokol?
Četvrti stadij,☹️☹️
 
07.04.2018
30
21
8
40
Pozdrav svima, evo mene da se javim sa novijim izveštajem :). Naime, već sam spomenuo da ja stavljam 2 kapi ulja na parče banane pa tako dajem ženi, međutim pošto sam pročitao nekoliko tema na linkova, pokušao sam sa 3 ili 4 kapi maslinovog ulja na bananu pa onda u to kapnem ulje.
Rezultat je da sa maslinovim uljem ima jači efekat tj. žena prilično brzo zaspe i kaže mi kako oseti da je uhvati ulje, za kratak vremenski period.
Treba da nastavim sa maslinovim uljem ili bez?
Takođe sam pročitao negde na linku da Herbal Bob preporučuje mladi kravlji sir, pa sam se pitao da li je možda kefir isto dobar ili surutka? LJudi govore da su i kefir i surutka extra za celo telo a jetru posebno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and lu&k

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
536
93
cob samo shvati da se kanabinoidi vezu za masnoce,stoga mljeko sir,vrhnje sve sto ima masnoce kanabinodi se vezu, isto ko kad pravis marihuana maslac,maslac pokupi svu kolicinu kanabinoida i ostane samo zelena masa.
Ako uzimas masnoce prilikom uzimanja ulja,bzre se vezu i brze idu u organizam, stoga tvoja zenakad kaze daje jace udara ne laze,a i to je bolje, jer na taj nacin zaobilazis lagano jetru i u organizam ti ude vise ulja.
 
07.04.2018
30
21
8
40
@Immortal Bitch @hazeri
Hvala vam na odgovoru, tako da sad znam da mogu malo da joj dajem i kefir pošto se slaže u miksu sa ostalim povrćem i voćem, uvešću crnu čokoladu, mango miksujem i dajem pola sata pre uzimanja, od ostalih komponenti mi je ostalo da kupim još lecitin. Primetio sam čim uzme ulje da spava, kaže da joj je malo muka i malo vrtoglavica, ali po nekom mom mišljenju dobro podnosi ulje, uglavnom je smiri i spava, tako da baš ni ne jede puno, a mislm da sam negde pročitao da je to dobro da joj se telo skoncentriše na odmor i da ulje deluje, pošto vidim da dobro podnosi počeću verovatno i pre da povećavam dozu...
 
07.04.2018
30
21
8
40
Evo mene ponovo, kao što napisah tako i uradih, pa povećah dozu mojoj voljenoj ženi. Rezultat= spava ceo dan iako je jutros uspela ofarbati kosu i malo se ulepšati :) ali celo poslepodne je prespavala. Dao sam joj dozu u 13h , sada je 19:30 još spava i mumla kako je baš drmnulo, a ja spremio u kapsulu večernju dozu RSO sa kapljicom konopljinog ulja koju treba da uzme u 21h pa se sve razmišljam da joj večeras dam slabiju dozu( jer znam da će je RSO sa jednom kapljicom konopljinog ulja udariti tako da će videti sve galaksije uzduž i popreko) a ovu prebacim za sutra ujutru...
Inače sve je posledica toga da ja tripujem (iako ne uzimam ulje niti pušim ganju) da ona podnosi ulje jako dobro, možda čak i predobro pa ono....što da ne povećam...jedino u isto vreme tripujem da se ne istraumira pa da joj bude muka, pa da dobijem kontra efekat:fuck:
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Povecavanje je jedini nacin jer povecao danas ili sutra opet ce prozivit ono sto mora dok god nestvori visoku toleranciju na thc nije bas ugodno ali to je jedini nacin.

Sretno i nebi bilo lose da otvorite svoju temu u kojoj mozes opisti sto sve prolazite tako da ostane zapisano za druge koji ce se naci u vasoj situaciji
 
07.04.2018
30
21
8
40
@mario339

Počeo sam polako da povećavam , milimetar po milimetar na šprici, pošto je lepljivo ja razmažem to na kriški banane ali dam i ženi da vidi koliko joj dajem da zna otprilike šta je čeka da joj ne bude iznenađenja. Što se otvaranja teme tiče, uradiću i to, sada sam u fazi kupovine Apigenina i lecitina, zanimljivost što se lecitina tiče, veliki broj sajtova ili prodavnica ne isporučuje lecitin u Nemačku....bar ne onaj sa linkom na ovom forumu.

Pitao bih sve koji nešto znaju ili imaju iskustva o transfer point beta glukanu da li su koristili i kakva su im iskustva sa tim kao i sa biobranom 1000?
Čitam na internetu kako su vrhunski imunomodulatori pa rekoh da vidim i još nečije mišljenje...