Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ipak za svaki slučaj prije nadolijevanja benge , ugasio bih rice cooker , malo sačekao da se ohladi , dolio mješavinu i šibaj dalje .
Bas sam jucer kuhao ulje isto sa benzinom i prilikom nadoljevanja sam se sjetio ovoga tvoga posta.Naime ja sam tu "bojazan"rijesio tako sto otapalo(benzin)u kuhalo nadoljevam kroz ljevak koji je cik pri vrhu ostalog benzina u kuhalu tako da stvarno niti kap ne bjezi vani ili slicno.I nisam gasio kuhalo uopce..sam se pri kraju ugasio..Ugl.po meni koji sam novi u tome je to sigurnija opcija..Vjerujem da postoje jos koja rijesenja ali eto ovo je moje neko iskustvo:)
A ulje..to je to:)
IMG-427c9bc61788b484422e15e6fded5f28-V.jpg
Sada cemo probiti led sa Biomix kapsulama..trazimo "zlatnu sredinu"spokoja iliti ubice stresa,brzog zivota.I sretan sam:)
Edit;
I da,kuhalo od Sencor-a.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Moze li mi tko reci gdje mogu u Hr kupiti tekuci suncokretov lecitin i 00 kapsule za punjenje Biomix kapsule?
Hvala:respect:
 
Poslednja izmena:
31.08.2017
32
13
8
54
Dali je problem ako isperem travu procjedim i ostavim dva tri dana u alkoholu i onda iskuhavam? Bojim se da nesto nepokvarim. Ako je neko upucen u to nek mi da savjet. Pozdrav.
 
10.11.2017
1
0
1
36
Pozdrav svima.
Muka natjerala da se ukljucim na ovaj forum i u cijelu pricu oko lijecenja. Zanima me nacin doziranja, naime dijagnostifikovana je rak pluca, trenutno je radioterapija (ili kako vec), pacijent je nabavio ulje kanabisa ali zanima nas doziranje, informacija koju mi imamo i sa kojom smo poceli jeste da smo razmutili ulje: 3ml ulja kanabisa u 30ml kokososov ulja i koristi se jednom dnevno dvije kapi (kasnije ce se povecavati).

Da li je to ok ili treba mjenjati nacin koristenja i doziranja? Hvala ljudi na pomoci.
 
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
Ja cesljam ove dve teme vec neko vreme... I video sam da se u slucaju kada je rak jetre u pitanju ne koristi maslinovo kao carrier nego kokosovo ulje. Da li je onda proces kod izrade biomix-a isti kao kada se koristi ekstra devicansko maslinovo ulje samo se zameni maslinovo sa kokosovim? Znaci na 10ml cistog ulja dodati 25ml kososovog ulja ulja da se dobije baza. Onda u tu bazu dodati jos 75ml kokosovog ulja i 25ml suncokretovog lecitina. I na kraju dodati po 5 kapi ovih etericnih ulja? I staviti da se zamzne 24h pre punjenja u kapsule. Izvinite ako upadam sa glupim pitanjem... Radio bih sa kokosovim umesto maslinovog pa nisam siguran a nisam ni procitao, moguce da mi je promaklo...
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Samo opušteno.
Da preporučuju kokosovo ulje, sam radim, pola maslinovog i pola kokosovog ulja.
Postupak je isti, gledaš da je nosilnih ulja 100ml. Koje je, bolje. Ja sam tradicionalan po tom pitanju. Zato igram na sigurno i miješam obadva ulja za jetru.
 
23.03.2013
125
118
43
Urugvaj
Hvala puno na brzoj informaciji. Tako cu onda odraditi 50ml kokosovo 50ml maslinovo kao carrier.
Kada budem za neko vreme krenuo sa izradom mozda se javim sa nekim pitanjem. Veliki pozdrav :respect::vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
03.11.2017
5
0
1
36
Pozdrav,

vidim da imate puno iskustva pa Vas molim za što više savjeta..
Imamo tešku dijagnozu, rak gušterače s metastazama na jetri. No polako, dan po dan , vjerujem u ulje i ostale prirodne pripravke..

počeli smo s uljem (od kojeg baš ne može spavati pa nam je to malo problem malo veći) ,

a sad sam pročitala da su u biti bolje te biomiks kapsule i da bi ih trebao uzimati i rektalni i oralno za najbolji učinak... pa Vas molim da mi ukratko napišete što bi bilo najbolje..
Trebalo bi ih napraviti s kokosovim uljem jel da?
Teško je naći i ulje ovo, a za biomiks treba koncentrirano ulje jel da?


Inače, on je na alkalnoj dijeti (najviše pije sok od cikle, mrkve, celera,rotkvice i krumpira i za doručak: svježi,domaći kravlji sir s medom i uljem lana i sjemenkama lana) pije zeleni čaj, čak korijena maslačka, noni sok, koštice marelice, ulje crnog kima,ulje grozda, sok od gorke dinje, kapsule gorke dinje i slatkog pelina i uskoro ćemo početi s kapima škorpiona...

Nadam se da se to ništa ne kosi nešto s nečim ,a ni sa uljem kanabisa.. Koliko sam se raspisala ne..
Hvala puno
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@ime neko
Nesto ne valja sa uljem ako mu se ne spava. Ili je lose ulje ili je napravljeno od previse sative.
Ulje mora biti od indice ili djelomicno od nekog hybrida.

Ovo drugo sto koristite je odlicno, samo izbacite krumpir jer je pun secera. Jel operabilna gusteraca ili ne? Kemo?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and CilI
03.11.2017
5
0
1
36
@Sensi Star
Inače pije tablete za spavanje, a sad ih ne uzima...
Ulje sam jučer poslala na analizu..
Jel bolje da pređemo na biomiks kapsule?

Nisam znala za krumpir, hvala,nekad ga pojede malo s blitvom ali budemo ga izbacili...

Nije operabilno, kemo će krenuti za koji dan..