Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Jel to 4 kapi sve skupa ili 4 kapi po dozi? Dali je svaka doza količinski ista ? Nije vam dobar razmak između dvije doze. Bitna stvar za znati je da kad ulje u organizmu počme djelovat to djelovanje traje 5 sati. Dakle trebalo bi rasporediti četiri doze u razmaku od 6 sati i treba izbjegavati da je razmak između dvije doze duži od toga ali ni da nije krače od 5 sati. Popodnevna doza treba bit za trećinu manja od večernje a jutarnja za trećinu manja od popodnevne i onda se svakih nekoliko dana podigne večernja doza i s tim u skladu i popodnevna i jutarnja. Kad se nako nekog vremena stvori određena tolerancija ide se na izjednačavanje doza da svaka bude količinski ista.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Pokušajte sad ovako kako sam naveo, postupno povečanje doze kroz da tako da večernja bude jedna kap. Otac se probudio u noči kad je prestalo djelovanje ulja a smušenost mu je ostala kao nuspojava dok se ne stekne dovoljna tolerancija. Ali to se svima događa i to je proces koji treba proč, pogotovo kod starijih ljudi koji nikad s time nisu imali kontakta.
 
19.02.2022
1
0
1
25
Pozdrav, evo hvala kreatoru da sam uspija nas ovu stranicu. Molim vas gdje nabavit THC ulje koje rick simpson spominje. Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Hvala Jejo. Od pocetka citam i napisao sam medjutim sam se sklonio, covjek ima rupe doslovno u mozgu. Ovo sto se spominje od simptoma je u biti skoro pa nista. Panta je dobro napisao, svakako bi bilo pametno napraviti doziranje kako je rekao. Sto se tice rasporeda kada. Gore spomenuto u 10 pa zadnje u 21 mi izgleda kao da kcerka ne zivi s roditeljima a ona brine za uzimanje ulja. Svakako pokusajte ovo sto je Panta napisao jer je lijepo objasnjeno.

Dakle trebalo bi rasporediti četiri doze u razmaku od 6 sati i treba izbjegavati da je razmak između dvije doze duži od toga ali ni da nije krače od 5 sati. Popodnevna doza treba bit za trećinu manja od večernje a jutarnja za trećinu manja od popodnevne i onda se svakih nekoliko dana podigne večernja doza i s tim u skladu i popodnevna i jutarnja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo
13.02.2022
73
57
18
Dragi svi, mislim da sam ipak pretjerala s količinom ulja u kratkom periodu jer je tokom dana dolazio k sebi i svjestan je da je bio izgubljen ujutro. Pokuša ću sad po uputama pa ćemo vidjeti
 
19.11.2021
101
70
28
44
Pozdrav svima.. Kako napreduju stvari kod onih koji uzimaju rso? Na nekom stranom forumu sam pronasla lika sa GIST-om ( tumor gastrointest.) koji je uzimao godinu dana ulje svoje je pravio i rezultati su mu bili grozni. Progresija i to jaka.

Nije bas jedan,ima jos slucajeva gdje nazalost nije doslo do pomaka ni mrve. Ja nisam pesimista ali imati dijagnozu nije lako posebno kada si mlad. Moje misljenje je da su svi karcinomi opasni,svi se mogu vratiti, svi mogu ubiti. Kolangiokarcinom je rijedak i nepoznat zato je i opasan. Nema simptoma pa se otkrije kada se nemoze operirati. Ima naravno ljudi koji su 25+ godina zivi bez povrata bolesti , ima ih koji su imali povrat po 5 puta i izvukli su se. Ne znam sta vise reci.
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Tu dolazimo opet do hrpe nepoznanica znas i sama. Kakvo ulje, od koje sorte. U kojoj fazi je uzimano. Svakako jedan slučaj ne može biti referentan za ništa. Nažalost, tu smo gdje jesmo. Cak i u SAD je trebalo 12 godina nakon prve legalizacije za rekreativnu upotrebu da se dodje do faze gdje je odobrena jedna sorta za istraživanje na federalnoj razini. Svi smo mi jos uvijek kvazi doktori i vračevi a nažalost i ostati cemo jos neko vrijeme. Jedino sto može pomoći je vjera u samog sebe a onda s tim dolazi i ovo ostalo. Najčešće. Primjetio sam da ste živnuli i da imate pozitivnije postove u zadnje vrijeme, nadajte se jednom primjerom pokolebati.
 
24.02.2022
14
0
1
43
Zdr, imam problem moj tatko inace 73 god, ima rak na plukja aktivno uzima kanabis 4 meseca ali problem e ne jede nista i ima bolovi jel ima neko resenje sta da se radi hvala
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
problem e ne jede nista i ima bolovi
Mani je clan obitelji, odp. isto godište (48.) isto 73-74 godine i tumori po plucima imao isti problem sa ne jedenjem. U stvari, ne samo da nije jeo nego i povracao momentalno i sve mu je bilo odvratmo ukljucujuci cistu vodu no na kraju je problem bio u tabletama za želudac koje su ga trebale “štitit”!!
Izbacio je tablete, udebljao se poprilicno, rakovi se smanjili (imuno terapija) i sad pici svaki dan seta Cane Corsa od skoro 50 kg po njivama i živi bolje od nekih mladih i zdravih! ;)

Sretno!!! :respect:
 
19.11.2021
101
70
28
44
Ako nije operiran i ne prima nikakvu terapiju onda je zahvaceno dosta. Majka moje prijateljice ima na oba plucna krila i prima kemo. Da li je on odbio kemo?
 
Poslednja izmena od urednika:
24.02.2022
14
0
1
43
Ako nije operiran i ne prima nikakvu terapiju onda je zahvaceno dosta. Majka moje prijateljice ima na oba plucna krila i prima kemo. Da li je on odbio kemo?

Ne razumijem zasto ne prima terapiju ako ima tumor ili zasto nije operiran.
Pa nista nisu kazali deka e star 73 god i mnogu e slab i funkcija na plukja 20% zatoa

Pa nista nisu kazali deka e star 73 god i mnogu e slab i funkcija na plukja 20% zatoa
Ako napravat operacija nema da izdrzi, a za hemoterapija pa tesko, a neznam zasto ne jede nisto, i ima bolovi

Mani je clan obitelji, odp. isto godište (48.) isto 73-74 godine i tumori po plucima imao isti problem sa ne jedenjem. U stvari, ne samo da nije jeo nego i povracao momentalno i sve mu je bilo odvratmo ukljucujuci cistu vodu no na kraju je problem bio u tabletama za želudac koje su ga trebale “štitit”!!
Izbacio je tablete, udebljao se poprilicno, rakovi se smanjili (imuno terapija) i sad pici svaki dan seta Cane Corsa od skoro 50 kg po njivama i živi bolje od nekih mladih i zdravih! ;)

Sretno!!! :respect:
A sta e pio za bolovi

A sta e pio za bolovi
A dali e koristio kanabis pio li e, i sta e drugo pio, za imunitet objasnete napisite hvala unapred

Ako nije operiran i ne prima nikakvu terapiju onda je zahvaceno dosta. Majka moje prijateljice ima na oba plucna krila i prima kemo. Da li je on odbio kemo?

Mani je clan obitelji, odp. isto godište (48.) isto 73-74 godine i tumori po plucima imao isti problem sa ne jedenjem. U stvari, ne samo da nije jeo nego i povracao momentalno i sve mu je bilo odvratmo ukljucujuci cistu vodu no na kraju je problem bio u tabletama za želudac koje su ga trebale “štitit”!!
Izbacio je tablete, udebljao se poprilicno, rakovi se smanjili (imuno terapija) i sad pici svaki dan seta Cane Corsa od skoro 50 kg po njivama i živi bolje od nekih mladih i zdravih! ;)

Sretno!!! :respect:
A sta je jeo i pio za bolovi i dali e pio kanabis i po koliko kapi napisite sto kako treba da mu bude bolje, jel imao hemoterapiju, zracenje, mnogo e tesko