Kazna za semenke?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Z
15.01.2020
5
1
3
24
Drugari, koji još pratite ovo, zvali su ga na veštačenje danas, videćemo šta će biti. Bar nije u sud

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
212
361
63
Zajebana stvar
Ja nemam ni vagicu a ni 1 000 sjemenki jer ne dilam i sadim samo za sebe ali ako me provale i nađu mi 8 biljaka u boxu sumnjam da će mi iko povjerovati da je to samo za mene i da mi velike rizle ne mogu ni 3 dana
Ne vjeruju mi puno ni na forumu a neda mi murija povjeruje :D

Slavol Žižek

konopljaš
28.11.2018
453
909
93
Ma voleo bi videti toga sudiju koji ce me samo osuditi za vagicu ili semenja i staviti stav prodaje..
Moje licno misljenje je da neces dobiti zatvor SIGURNO, mozes proci bez bilo kakve sankcije..
Zamisli nadju ti vagicu i dobijas zatvor (bez da su vutru nasli) hahaha,pa ja mislim da bi izvukao iz slamarice automat pa ko ziv ko mrtav, ociju mi..
Kome duzme prase vutra.org remix :D

robiju za vagicu mozes da dobijes samo kad urade vestacenje i nadju tragove gudre,ako je cista ne mogu ti nista..
Ja imam kuhinjsku vagu na kojoj se golim okom vide tragovi brašna, nikakvo vještačenje ne treba. Znači li to da imam ilegalnu pekaru?