Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa nije da joj bas odgovara velika kolicine vode,jer nije mocvarna biljka...a neodgovara joj ni jaki vetrovi koji duvaju ovih dana..pa sad sve zavisi gde si recimo u srb u planinskim predelima cak i sneg poceo padati..:) e sad ako si je predhodno nekako zastitio nekom flasom zabodenom u zemlju ,svakako to biljcici moze pomoci i od vetra ,kise a i puzeva...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
pozz, imam jedno pitanje, hoce li biti sta sa klicom ako je u zemlji a nije zalivena vodom, danas sam odnio na site isklijanu sjemenku i stavio u zemlju, ali posto najavljuju laganu kisu i to iducih par dana za redom, nisam polio sa vodom, jel se moze sta desiti ako je klica u suhoj zemlji, i ako je stanje kriticno koliko duze moze biti bez vode, da odem tamo i zalijem ili ne.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
obavljeno, sad neznam valjda nece biti nista bila je u zemlji nekih 6 sati bez vode, pogledao sam ju ista je kao i kakva je bila kad sam otisao, nije izgledala ni duze nije pocrnila ni nista, tako da vidjet cemo, ici cu tamo za nekih 7 dana, do onda bih trebala izaci.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Znam da ne valja, ali ove sto su na prozoru, sam isto tako provjerio, jer nisu izasle brzo, inace ne bih dirao i nista im nije bilo dobre su (ali svejedno hvala) a ovu klicu sam pogledao da vidim jel joj se sta desilo, posto je bila bez vode, uglavnom decki ja cu biti ovdje jer bez vasih savjeta i odgovora sumnjam da cu ovo privest kraju, da se nadovezem na onu drugu temu gdje sam se raspitivao o plijesnji, pala je odluka uzeti cu the edge od dutch passion, nova sorta ove godine ju pustili u prodaju, eto ako vas zanima procitajte pa recite sto mislite o njoj, ja sam je uzeo jer pise da nije slaba, sativa dominant, i zavrsava sredinom 9. mjeseca. :respect:
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
hehe, i ja sam slican, opcenito sto se tice svega, uzet cu radije nesto isprobano sto znam da valja, ali skunk #1 prijatelju zavrsava u 11 mjesecu, tako bar pise. a ovaj grape ti je indica, ovaj moj edge je 75 sativa, a ja bih htio sativa dominant, indicu imam vec.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
skunk #1 (sensi)
  • Short flowering period (45 - 50 days)
  • 35% Sativa / 65% Indica
mozda bi onda Jamaican dream bio pun pogodak za tebe, i nju sam htio ove god u svom vrtu

SATIVA 90% / INDICA: 10%
THC: High
YIELD: High
INDOOR FLOWERING: 42-45 days


al da ne spamamo ovdje, a bome smo zaspamali :D imas temu "iskustva sa sortama" pa baci oko mozda ti olaksa izbor,poz
 
18.01.2014
13
3
3
danas su mi szasle klice na 3 menki a imam jos 5 na koje nisu da li mogu sa sacekam dok i ove ostale ne proklijaju pa sve da ih piknem u zemlju ili ove sto su proklijale da stavim sutra,da li ce da im fali nesto ako budu sacekale ostale dok proklijaju?
 
02.06.2014
4
0
0
bok decki imam jedan problem stavio sam jos pre ravno mesec dana nekoliko biljaka i isklijale su mi stavio u plasticne case i porasle su mi jedno 10 centimetra izbacile su tri reda sa listovima drzao sam ih malo unutra malo vani ali vise unutra jer je bilo lose vreme znate i sami poplave kise itd...e sada je pocelo lisce da mi se suši donji prvi red skroz i i srednji red, danas sam ih prebacio u vece saksije ali jos ne mogu vani jer je hladno da li neko moze da mi da neki savet help sta se dogadja sa njima? inace seme je kvaliteno od vani please help ako neko zna u cemu je problem.