Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Mogu ti istruliti u tome ako bude previse zalivao jer nemas rupice na dnu, onda zasto ne napuni te casice bar do kraja kad si u njima krenuo, zatim sunce moze da prodire kroz tu casu do korena sto opet ne valja, zatim imas li uslove za taj "IN"...? Deluje mi kao zalet jedan preduhitreni... Nadam se da gresim i da ces imati rekorde foruma na te tri biljke ali sumnjam :popcorn::
 
22.01.2017
5
1
3
28
Mogu ti istruliti u tome ako bude previse zalivao jer nemas rupice na dnu, onda zasto ne napuni te casice bar do kraja kad si u njima krenuo, zatim sunce moze da prodire kroz tu casu do korena sto opet ne valja, zatim imas li uslove za taj "IN"...? Deluje mi kao zalet jedan preduhitreni... Nadam se da gresim i da ces imati rekorde foruma na te tri biljke ali sumnjam :popcorn::


Ovako rupe sam izbusio, hocu samo da prokliju i prebacujem ih u 5l.
Uzgojio sam prosle godine 7 biljaka, imao sam dnevnik ali sam zaboravio sifru od racuna tako da sam novi napravio...

Što se IN-a tiče imam HPS 450w, 2 coolera od racunara...to mi je samo do maja i idemo OUT hvala..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
cemu glupiranje drzanjem te tri biljke u vegetaciji do maja, pa onda jovo nanovo do avgusta?
odradi indoor odmah i do sredine juna imas harvest.
 
22.01.2017
5
1
3
28
cemu glupiranje drzanjem te tri biljke u vegetaciji do maja, pa onda jovo nanovo do avgusta?
odradi indoor odmah i do sredine juna imas harvest.

Pozdrav,
Sutra cu da sredim box i ubacujem ih u IN, pošto mi je prvi put da uzgajam u indoor. Outdoor sam uzgajao 2 godine i bile su mi uspješne, ja se nadam da će mi i IN biti uspješan ako ne čekat ću April i bit će jovo nanovo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
18.02.2017
15
2
3
26
Pozdrav svima nov sam ovde, ako moze neko da mi pomogne da mi kaze, proklijao sam seme, sad planiram da posadim u casice, i u mogucnosti sam da drzim u kuci nekih 20,ak dana, dali mogu pod obicnu sijalicu 100w da ih stavim, samo koliko dok ne budu spremne za out,i ako moze, na kojoj visini svetlo da podignem od casice?? Hvalaa :)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Ako imas jos semena,ne vidim u cemu je problem da odlozis ponovno klijanje. Tebi i onako ne mogu te biljke da prezive spoljasnje uslove,a i da nekim cudom opstanu, u petom mesecu ce poceti sa cvetanjem i mozes da se pozdravis sa velikim i tvrdim jesenjim hedovima !
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
Do sada sam proklijale biljke drzao kraj prozora,osim sto su se izduzivale nisam imao vecih problema i uglavnom su sve zavrsavale u outu,sad nisam vise u mogucnosti na prozoru ih drzat pa sam mislio da probam odradit start u ormaru,dimenzije 60x60cm,prebacim sijalicu preko one drske za vjesalice i spustim do biljki,zato molim savjet,koju sijalicu da uzmem i na koju visinu da spustim.neka jeftinija varijanta.i treba li mi vent ako mogu drzat odskrinut ormar,
 
09.03.2017
12
2
3
25
Zanima me jeli sjemenke mogu proklijati u mraku ispod kreveta posto moram da ih skrivam I da li bi na sajtu mogao da napravim neki sanduk u kojem bi drzao biljke do nekih 20-30cm naravno da sanduk ima zrak i svjetlost