Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Ja sam skinuo ovo preko torrenta i sve fino istaliro i ne radi mi neš kaže da XINPUT1_3.dll file missing.. probo sam reinstalirat i opet ništa...

Inače igram curvefever isto odlična stonerska igrica...

www.curvefever.com
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Meni radi normalno, upravo s tog linka.

@Priroda
Pokušaj desni klik i Run as Administrator

XINPUT1_3.dll je DirectX file, nekad je dovoljan restart PC-a dok u krajnjem slučaju najbezbolnije je instalirati najnoviju verziju DirectX-a.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Karlitos

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ja sam tu igru skino cim je izasla sa tpba,tamo uvjek rade linkovi sta god sam skido i nikad nije bilo problema.A sto se tice igre,igra nije lose,treba malo vijuge ukljucit,dosta je tripozno pogotovo kad si naduvan,samo meni je nakon 2 dana dosadila,dosta sam preso i sam mi stoji na kompu da je predem kad mi se bude dalo.Definitivno mi je bolja igrica portal i portal 2 od ove samo sto je ova jedinstvena po ambientu i atmosferi.
 

Karlitos

Aktivan Član
30.06.2013
89
175
33
Skinuo sa He-Man-ovog linka..radi naravno..sinoc sam se izbezumio..pogotovo sa slikama na zidovima...Fraze su odlicne i tripozne :) Odlicna igra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
skinuo ja ono sa linka, instalirao... i nista, ne mogu da pokrenem igru, nista se ne desava, nema cak ni neke poruke... nista. win 7. probao i kao administrator, ne kuka da mu fali neki dll... nista. uninstall prosao ok.
 
24.06.2014
23
0
1
46
Meni su najbolje pucacine kad sam namjesten, Battlefield 4 multi,ekipica na ts, mozak na pasu i deri.Odmor poslije rednog dana.A i horori mi nisu losi, ovaj zadnji Alien cini mi se da se zove Isolation.Skidam sad i ovu sa tpb pa cemo vidit kakva je,ako je uspijem pokrent ikako :)
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.922
358
Socotra Island
eelslap.com
Igra pravi problem sa ATI grafickim karticama jer je optimizovana za nvidijin PhysX ,gomila ljudi se zalila na taj problem ...
takodje ako imate steam aplikaciju preporucujem da je sklonite pre nego sto instalirate krekovane igre
Kome crashuje igra na splash screen-u a nije .dll nek proba da apdejtuje drajvere i C++ runtime komponente


pozdravs :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and Avantura
13.11.2014
6
18
3
ne istaliram ugruvana. ako da, onda malo duze traje ^^ od jednostavnih flash online farm heroes saga lvl 350; rpg online kingsroad. hiden objects puzzle ponekad. zadnja instalirana koju sam presla dragon age origins,darksiders i f.e.a.r. trebala bi nest novo skinut al neam bas vremena za igranje. pogledat cu vase preporuke.
 
28.05.2014
42
78
18
Zavrsio sam antichamber malopre i sta znam. Igra je teska dok se ne uhodas,posle je dosta toga slicno. Ima interesantan pristup igracu ali po meni ne zasluzuje toliko paznje i tolike ocene. Ipak su Portal 1 i 2 vodeci naslovi za ovakav tip igara...
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
ako vam fali neki .dll fajl, samo kucajte ime tog fajla.dll na guglu i skinite sa sajta i to je to, kod mene uvijek tako proradi


a dobro neko rece da moze biti problem zbog Atievih grafika, uglavnom su "optimizovane" za nvidia grafike