Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2014
42
78
18
BoRaiCho je napisao(la):
ako vam fali neki .dll fajl, samo kucajte ime tog fajla.dll na guglu i skinite sa sajta i to je to, kod mene uvijek tako proradi


a dobro neko rece da moze biti problem zbog Atievih grafika, uglavnom su "optimizovane" za nvidia grafike
Nikad,ali nikad nemojte ovo da radite. U 99 posto slucajeva nije samo taj dll fajl vec jos neki prikacen za njega. Spy ili virus ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
linux + virtualka sa windowsom za igre i boli te za viruse i sranja, skidaš šta god te volja... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
16.12.2014
353
246
43
30
Heroes of Newerth (MOBA, znaci bazirana na staroj mapi DotA sa WC3-a), ne toliko popularna zbog LoLa, ali ga volim jer mi je puno dinamicniji nego LoL, posebno iskustvo igrati napusen....:D

Worms Armageddon, Shopper. Shopper je inace shema za wormse (svi koji ste igrali znate o cemu pricam) i cilj igre je ubiti sve protivnike s tim da morate prilicno dobro uvjezbati koristenje ninja ropea. Ovo igram vec 8 godina i mogao bih reci da sam skoro pa guru, iako imam i ja losih dana :D

Kada sve ladje potonu volim baciti World of Warcraft na privatnim serverima. Inace igram na Moltenu, realm Lordaeron (3.3.5a), pa ako se netkom od forumasa da udruziti, javite se :D
Nazalost za takve igrice imam vremena samo preko praznika, tako da, vidimo se u proljece! :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Nikad,ali nikad nemojte ovo da radite. U 99 posto slucajeva nije samo taj dll fajl vec jos neki prikacen za njega. Spy ili virus ;)

Ispricavam se na ponovnom postu, ne znam kako edit pa quote...:/
Inace mi je draze skinuti cijelu aplikaciju kompletno, kada sam bio klinac sam znao tako skidati dllove, ali sam znao glupost napraviti tesku...
Inace sansa da ce to uspjeti (sa dllom) je po meni vrlo malena, ovisi od programa do programa, ali npr. ako skidas dll za neki program koji ima vise verzija, skines stariji dll, program nece moci naci funkciju koja se nalazi u novoj verziji, ali se zapravo ne nalazi jer nije u dllu.
sta se tice mogucnosti razvijanja i podvaljivanja raznoraznih zlonamjernih funkcija u te dllove sa neta, najbolje je ako vec zelis skidati dll, provjeri da je velicina oba podatka identicna, ako nije, nemoj ni pokusavati, jednostavno nece raditi...

Ja se nadam da se nisam izlagao, sve u najboljoj namjeri. :)
Pozdrav!
 
02.12.2014
153
236
43
Dota 2 cesto, Outlast horor planiram ovaj Resident Evil remake hd da odigram izasao je cekam gta 5 za pc jao ima milion igara koje igram ali najvise volim horor igre da igram.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Gameri gdje da opa cupa skine- Medal of honor-i Beatlefield...onako mule da nemoram placati nekakve pasworde i kljuceve ovo ono...hvala unazad
 
16.12.2014
353
246
43
30
Odi na torrentz.eu, napises sta trazis, gledas link sa najvise seedera, kada kliknes link koji zelis dolazi ti lista torrent servera s kojih mozes skinuti torrent file. :)
Za to ti treba torrent client, znaci bittorent ili utorrent (mikrotorrent, kako hoces).

Ovisno o igrici, trebati ces crackirati, ako budes zapeo javi se u PM pa ti objasnim sta bude trebalo. :)

EDIT:
evo da se ne zezas i maltretiras, nisi bas definirao koju igru tocno zelis, a ja sam za BF i MoH inace noob (nisam nikada igrao), tako da sam ti potrazio BF4 (http://1337x.to/torrent/657737/Battlefield-4-RELOADED/) i MoH:Warfighter(http://1337x.to/torrent/415581/Medal-of-Honor-Warfighter-FLT/). Uzivaj :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Joj zaboravio sam reci, zapravo mi ni jedna igrica nije ravna Happy Wheelsu dok sam nakuren :D
To morati probati, jedino ako ste gadljivi nemojte, ali ja se nagruvam ko stoka i umirem od smijeha kada to igram :D

Igrica je nevjerojatna, u flashu je i zahtjeva malo jacu konfiguraciju, imao sam laptop sa grafom 256, 3GB rama i dual core amd-om od 1.2, i jedva je radilo, iako je bilo igrivo...
zato sada i7,2GB grafa i 8GB rama drzi na maksimumu sve bez problema...:p

u svakom slucaju, odite na browse levels, namjestite da se po ratingu namjesta, onda odite search by name i upisite "obstacle".

Onda ce vam izbacivati levele koje se jedino isplati igrati, s obzirom da imaju jedino smisla, ovo drugo je sve beganje dobrog ratinga i uglavnom jako povrsno i ne kreativno napravljeni leveli...jbg rizik kada dopustas korisnicima da rade levele, ali igrica je bas zato puno veca i zanimljivija :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
16.12.2014
353
246
43
30
I za one koji su vise za kartanje, probajte Hearthstone, na pocetku zna biti malo tesko, ali igrica uzima mozda sat vremena dnevno, iako mozete i vise, skupljate karte, slazete deckove, jako zanimljivo i ubija vrijeme

Evo jedan screenshot:
ss1-med.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hasler and doomer

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
@savagestrain - veni vidi vici.

Igro sam igru zadnjih 6 sezona od toga zadnje 2 bio Legend.
Sad sam malo na pauzi ne stignem bas vise igrat nakupile se obaveze pa nisam vec neko vrijeme upalio.

Deck sto sam koristio do Legend ranka : http://www.hearthpwn.com/decks/194879-12-2-2015-warrior

One warrior to rule them all : ) Acc mi vrijedi preko 500 eura al necu ga prodavat.. nek stoji sad izlazi expanzija uskoro

warrior 1.jpg warrior 2.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain
16.12.2014
353
246
43
30
Wow, definitivno cu ti probati taj deck, imam stari acc sa jaraxxusom, grommashom, troggzorom, yserom, imao sam zlatnog malornea (cura ga disenchatnala za yseru da bi dobili jos jednu u boosteru mjesec dana kasnije :D)

Daj me dodaj, mail je [email protected], pa mozemo koji put baciti, mi se vrtimo blizu 13 ranka, jer smo tek sada skupili neke solidne karte, i naxx prosli, pa imam bolesnih kombinacija, ali bi definitivno bilo super igrati sa leg warriorom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer
02.01.2012
55
126
33
Daksheswara Mahadev
Ne znam da li je neko pisao o ovoj igrici.. Igrica je jako besmislena, ali drži pažnju, pogotovo kad si high. Inače ovako je skoro pa trash.
GAME OF THE YEAR 420 BLAZE IT
Far cry 3,4 obavezno, igrice su neverovatno dobre, bio high ili ne. Puno šume, puno tripova, Himalaji..Uživanje četvrti deo. Treći takođe vrh. :idea:
Igram Football Manager od 2004, tada CM 04.
Prvi put kada sam probao da ga igram i da pušim oduševio sam se. :D Beše to pre 7-8 godina. I danas uživam u toj igrici. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888 and Popeye