Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
328
108
Bosnia
Kao što reče sekach, Sanitarna Knjižica, se vadi da bi mogao raditi u nekom ugost. objektu. Tu će ti raditi testove na viruse, parazite i sl. - ne na droge (nikakve)...

Stolica (tu se traže neke bakterije), isto sa urinom, aaa i bris grla će ti uzeti... ali to je sve normala - za sanitarnu, znači samo je bitno jesil ti neki "kliconoša" npr: i sl. - ništa više
 
14.04.2011
2
0
0
40
thc u krvi/urinu - vječno pitanje!
testovi su razni i za različite svrhe. cheshljao sam forum i ovu temu ne bi li nashao tocno ono sta trazim, a to je testiranje prije odlaska na brod.
Prije nekoliko godina, 2007. kad sam prvi puta isao na brod, noć prije testiranja razvalio sam se od amfitamina i alkohola, a travu sam pusio 10ak dana prije tog testa/pregleda. na testu sam bio negativan na sve :) kako-neznam. nisam 100% siguran ali cini mi se da je prije tog testiranja bio razgovor sa doktorom i na temu trave i ostalih opijata u posljednjih nekolio tjedana, rekoh mu: - ne nisam, samo par puta u srednjo skoli!
pretpostavljam da oni shtede te testere (privatnik) i nisu me ni testirali jer mu nisam ni djelovao kao neka rizichna osoba.
Sada opet putujem i biti ce testiranja na drogice, a mene zanima jel ima neke razlike u tim testerima, znate, noviji, kvalitetniji i sl. Na kraju, mislim da te privatne ordinacije cak ni ne rade testiranja u potpunosti kako bi ustedili na materjalu. ipak, ne zelim se uzdati u tu opciju da mi zbog stednje nece dati test! Zaboli mene i da nadju nesto, ali ode mi posao na strancu, jedino me to muchi!
Zanima me da li je netko imao slicno iskustvo - testiranje prije odlaska na brod? kako je bilo? rezultati?
inace ima dana kada ih 5 zapalim, pa 2 tjedna nista, pa jednu-dve pa 3 tjedna nista, pa me ulovi period kada svaki dan i tako mjesec-dva-tri...
 
09.05.2011
2
0
0
29
Pozz svima... Imam jedno pitanje...
Zanime me koliko bi meni trebalo da se ocistim skorz ?
Inace pusim od novembra... U pocetku to je bilo sveke druge nedelje,a od nove godine bas sam pusio ono,skoro svaki 2 dan.. I to ono,uglavnom je bilo po 2,a neki put i vise...
Pa koliko bi od prilike trebalo vremena kad bih sad prestao.. Neki ljudi su mi pricali kao da mi trebalo godinu dana,neki 3-4 meseca.. Ne znam sta je tacno i kome da verujem.. :/
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
outdor@c je napisao(la):
..........cuo sam da se u kosi može vidjet uvijek.........ali mislim da je to laž..........sam test na krv i pišaku je jako jako skup..............a test na kosu da ne govorim koliko kosta........
THC se može u kosi zadržat do godinu dana , to jest do šišanja kose onog dijela u kojem je kosa narasla u 365 dana . Sišanjem tog dijela se odstranjuje THC iz kose ako u međuvremenu nismo Opet uživali u dimu .
Dokaz za to je dvoje Japanskih studoša koje su u Tokiu murijaci zaustavili i izvršili test na THC . Par je priznao da su konzumirali maihuanu ali 6 mjeseci unazad .
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
crookrutni je napisao(la):
THC se može u kosi zadržat do godinu dana , to jest do šišanja kose onog dijela u kojem je kosa narasla u 365 dana . Sišanjem tog dijela se odstranjuje THC iz kose ako u međuvremenu nismo Opet uživali u dimu .
Dokaz za to je dvoje Japanskih studoša koje su u Tokiu murijaci zaustavili i izvršili test na THC . Par je priznao da su konzumirali maihuanu ali 6 mjeseci unazad .

moze ostati i duze od godinu dana
 

DoX

06.06.2011
4
0
0
30
eo ovako posto idem an testiranja i to ugl za testove sta se tice mokraca i thca najmanje se treba bojati ja recimo zapalio sam joint jucer a dns mi je testiranje bio popio sam 9 litara vode popiso se cca 20-25 puta i negativno ljudi voda,piva,mljeko vs thc rulzz :) uvjek negativno al da se nebi zajebali svi od reda sta se tice toga svega ovisi o metabolizmu ja imam dosta brz pa mi brze izade al nezz opet koga tako nesto zanima ili tak nesto ide an testiranja kupi tester zapali joint ispisaj se 20 puta i testiraj se :)
 
24.06.2009
15
2
0
33
Bok ljudi, nije me vec tu dugo bilo iz nemilih razloga... Ugl. pao sam i ispostavilo se da cu samo morat ić pišat. točnije 2-3 mjeseca, prvo 4 puta svaki tjedan onda 4 puta svaka dva tjedna. Naravno to mi se nije svidjelo pa sam malo promislio šta znam o testiranju i o učincima vutre.

Kako? Sve što treba napraviti je popišat vodu, jednostavno prije testa treba pišanjem izbaciti sve masti iz probavnog sustava. To se tako da pojedes nesto sitno 2-3 sata prije testa i kontinuirano piješ vodu (1,5l barem) dok ti pišalina ne postane čista prozirna bezmirisna voda. Tad ideš na test i po putu stučeš jos pola litre vode da imaš šta njima dat.

Zašto? THC se otapa u mastima ne u vodi, zato se radi maslac od vutre i puši se na bong, ako nema masti u kojima se THC može otopiti onda neće ni izaći iz organizma. Masti treba kratkoročno eliminirati iz probavnog trakta tako da THC i njegove otopine ne izlaze van.

Radi li? Meni je osobno uspjelo 3 puta jer sam dosad bio 3 puta na tom pišanju. 1. put sam pušio 10 dana ranije i prošao, 2. put sam pušio 5 dana ranije i prošao, 3. put sam pušio 3 dana ranije i opet prošao. Valja napomenuti da 3 dana prije zadnjeg testiranja nisam pušio puno, samo jedan gens s frendom, ali sam se dva dana ranije pošteno razbio.

P.S. Ovo su informacije koje sam ja povezao uz pomoć svog znanja iz biologije i kemije i vutre i tako toga. Nemojte ih uzimati zdravo za gotovo jer svi smo mi različiti i svakome se masti i THC različito zadržavaju i izlučuju iz organizma, također nemojte mene kriviti ako padnete na testu urina, ako želite pokušati budite sigurni da vam je urin čist i proziran.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoTrippin
29.07.2011
2
0
0
31
ee moze ko da mi odgovori koji su to testovi na kojima se vidi thc...msm da li se vidi samo na tim posebnim drogen testovim ili postoje jos neki na kojim se vidi..????
:)
 
26.04.2009
53
6
8
41
DoX je napisao(la):
eo ovako posto idem an testiranja i to ugl za testove sta se tice mokraca i thca najmanje se treba bojati ja recimo zapalio sam joint jucer a dns mi je testiranje bio popio sam 9 litara vode popiso se cca 20-25 puta i negativno ljudi voda,piva,mljeko vs thc rulzz :) uvjek negativno al da se nebi zajebali svi od reda sta se tice toga svega ovisi o metabolizmu ja imam dosta brz pa mi brze izade al nezz opet koga tako nesto zanima ili tak nesto ide an testiranja kupi tester zapali joint ispisaj se 20 puta i testiraj se :)
SOKIRAS bubrege sa velikom kolicinom tecnosti(dok nepocne mokraca biti kao voda)samo napred...voda,PIVO ,vino,mleko....