Koliko imate iskustva?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koliko imate završenih uzgoja?

  • 1

  • 2-3

  • 4-10

  • 10+

  • 50+


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
od 2010. sam odlučan da imam svoj dim, od te godine imam svake godine nekoliko indora i svake po jedan do 2 out sajta, jednom sam imao 3 iz neke paranoje no onda sam malo smanjio strasti...
prve dvije god. je meni do neba bilo bilo-što da dobim, prvu sam htio otić na centar grada i zapalit 10 luli i podjelit, normalno nisam...
no u prve dvije god je to bilo kanta a ne dim, uvjek trguckam, pa topam pa svijam, pa gledam kud će ona nakon toga, ko mujo, bezobzira na čitanje trebalo mi je 2 god. da ju skontam kako mala brije....
nakon toga nisam imao niti jedno razočaranje do sad, herm ili mužjaka...
za pljesanj mi je duže trebalo da ju skontam no za nju zaista morate biti prisutni, tjedan dana od obilaska do obilaska je previše, i tu se gubi na tone hedovine....normalno nemožemo svi sad to poštivati, možda čak nitko....
u nekoliko sam slučajeva pomagao bolesnima, prvo u nekom objašnjenju što je cannabis, pa od razbijanja krivo zadojenog razmišljanja o "drogi" cannabis, pa do usporedbe sa psihodelicima, pa pozcioniranja alkohola u psihodlk. u čestim i većim kolićinama, pa onda zbir 20-o godišnjieg konzum. alkohola i žiže za tzv. hašišare pa da neduljim...
uglavnom sam gdje god su me zvali uspio ljudima pojasniti sve i dovesti ih do situacije da sami sve rade, jedini sajt koji sam preporučao za edukaciju je naš, nikad nikom nisam rekao tko sam na forumu pa ni neznam tko su moji jel...:)
iako su svi bili zainteresirani za med. uzgoj, ljećenje i sl., nitko nije doveo sebe u poziciju da zaista sebi napravi lijek, to je moje mišljenje jer sam vidio neke rezultate...
no i to mislim da ide s godinama....
puno sam ljudi spojio sa jednim, rekao bih polušamanom, koji je gadno orjentiran na sve što priroda daje pa tako i našu biljku, imao je strašno kvalitetno ulje i bilo je za čudo božje i najjeftinije u hrvatskoj...sad živi na istoku sa familijom, nije više ni sam mogao živjeti među nama kaže, to je postalo prežestoko za njega i promjenio čovjek okolinu...
nakon što je on odselio nisam više nikoga u hr našao da se bavio proizvodnjom ulja na toj razini....čovijeku sam dovodio pacjente doma, on im je tumačio poslje mene još jednom sve puno detaljnije, davao im upute o jelu, postu, načinu konz. i mjerama, lik je bio konstantno raspolaganju na mob. za te pacjente, mail.....
neke je posječivao radi teških stanja i nepokretljivosti...
zaista mislim da smo kao društvo puno izgubili kad je on odselio, jer na svoje se oči uvjeravam često kako je ulje dostupno sada svima, ali to nije nikakvo med. ulje nego obično...
u zadnje dvije godine me nitko skoro više ništa nepita, tko god spominje nešto ja samo šutim i slušam kako sve imaju, uglavnom dosta banaliziraju stvar i tako....jedini s kim pričam o nekom ponašanju biljaka tokom cijele godine je stari i stara, imamo vrt i pčela dosta, pa i sami od sebe ujutro prvo sjedimo na kavi skupa i trabunjamo o fazi u kojoj se nalazimo, 2-3 puta dnevno imamo uvid u čistu prirodu i njeno ponašanje jer smo na pčelinjaku, i tako vrtimo to u krug...
nekako mi je čak i najmilije što mogu sa svojima trabunjat o svemu, puno sam stvari naučio baš uz pčele, jako puno...imam i svoju proizvodnju matica svake godine, kojekakve pizdarije svake godine izmišljamo, tako da kroz sve to se i naša mala biljka vuče...skroz drugačije gledam danas na nju nego ikad prije, idu mi na živce ljudi koji zapale nekad i moraju se sakrit,ili kad zapale počnu brijat, paranoja, pazi ovo...bio sam i ja nekad takav no sad sam thc konstanta kako bi rekao...sad jel to iskustvo ili sam se pretvorio u biljku, hebe mi se...
Jako sam razočaran načinom ponašanja većine ljudi prema prirodi, države i njenih inst. također, u jednoj dekadi sam faktički proživio nove načine pomora i adaptirao se na sasvim novi način odnosa prema pčeli i prirodi jer je to trenutno jedini način.
najmanje od svega imam iskustva u napumpanim velikim hedovima na malim biljkama, nemam baš iskustva sa sortnim biljkama....:smoke::smoke::smoke:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Negdi 2009 pocetak... destetak indoor growova, a često sam bio i savjetnik za isto toliko outdorova. Normalno, znanje vučem sa foruma ;)... a od malih nogu sam prostudiravao svu vutru koja se nabavljala i gledao na internetu strainove. Dok drugi su mislili da je normalno da je paket pun mljevenog i sjemenki ja sam sanjao o bijelim vrhovima :smoke:...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
dva ipo po PS i nekoliko neozbiljnih, sve out.
dva su mi ostal u secanju, kad mi je otac preko zene porucio da mi kaze da mi je ono gotovo, i jedna biljka kod bivse taste u bastici koja je vise nego dobro napredovala dok se nismo nesto pokacili :D
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Jedan i po sad planiram jos 3 growa ove jesen/zima/prolece sezone sa malo boljim uslovima (box,ventilacija,hesi) da nabacim dovoljno teglica do sledece godine :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.749
258
out of space & time
od 2011. 4 terasa growa,proljetos 2 indoor pokusaja.prvo bio djecak,druga zavrsila opet na terasi sto dodje ukupno 5. terasa igrarija:)
vazda nepoznate sjemenke i nikad neke zimnice nije bilo,ali uvijek mnogo zdovoljstva i radosti uzgajanja. provalio sam da mi od svega najvise prija samo prisustvo biljke u mojoj blizini.:watch::ljubav:
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Krajem 90-te i početkom 2000 imao par pokušaja, čak sam bio i napravio box za 20 biljčica 1×1×0,5m i tri obične žarulje (žarne niti) ali sam zaboravio na njih po par dana i otišlo u qurac... samo je onda bila stvar jedino što sam znao o vutri je da je dobro smotam :rasta::joint2::let:
Od onda pauza do prošle godine (eksperimenti :bocni:: na "terasa grow-u")
Službeno neka bude 2016 prvi indor ;) :gled: