Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.06.2018
23
40
13
Ja imam problem s vrlo brzim stvaranjem tolerancije na travu. Nakon devet mjeseci svakodnevnog pušenja po 4-5 puta dnevno na Dynavap nisam osjećao više ništa. Nemam mogućnost mijenjanja sorti jer moj izvor vrlo rijetko dobiva nove sorte. Uzgajati neću jer za to nemam nikakvih mogućnosti. Imam problema s depresijom i anksioznošću, posebno anksioznošću, imam vrlo stresan posao, dnevno pijem dvije vrste antidepresiva koji me održavaju koliko-toliko normalnim. Tu i tamo imam terapiju kod psihijatra koja mi pomaže. Međutim, ništa me toliko instantno ne izbavi od sranja u glavi kao trava. Od nje odmah svijet vidim kako bi ga vidjela osoba koja nema psihičke probleme i anksioznost. Odmah vidim da moji problemi i nisu toliko veliki koliko cijelo vrijeme mislim da jesu i odmah počnem smirenije gledati na svijet. Međutim, tolerancija me ubija. U zadnjem navratu sam devet mjeseci pušio svakodnevno po 4-5 puta dnevno i na kraju nikakva količina trave nije mi izazivala napušenost, već sam odmah ujutro trebao zapaliti Dynavap da uopće dođem k sebi i da mogu funkcionirati taj dan. Kad sam prestao, a prestao sam naglo i odjednom jer to više nije imalo smisla, nekoliko dana sam imao izljeve bijesa i nevjerojatne živčanoće, tako da na kraju nisam siguran je li trava za mene dobra ili loša. Ja jednostavno ne mogu zapaliti jednom dnevno, jer trava dok na mene djeluje, ja je stalno i neprestano trebam jer mi ništa ne može izazvati takav osjećaj izbavljenosti od anksioznosti i depresije.

Nitko nikakav komentar?
 
19.03.2023
6
27
13
42
Pušim zadnjih 14 godina, od toga 10 godina uzgajam svoju marihuanu , samo outdoor. Zakonski je dopušteno uzgajanje dvije biljke po osobi ili četiri po kućanstvu . Za mene vise nego dovoljno. Dnevno sam pušio 5-6 jointa prosječno … nekad dva nekad 10. Obavezno svaka tri do četiri mjeseca sam pravio pauze od 2-3 tjedna radi spuštanja tolerancije i uživanja u onom osjećaju kad te jedan joint drži cijeli dan . Nazalost tolerancija se jako brzo vrati na staro, ako nemate samokontrolu i ako se pretjeriva u konzumaciji . Zadnji join sam zapalio za novu godinu , tako da skoro pet mjeseci ne pušim , kad ću početi opet ne znam. Glava/ misli su čistije ovako, dosta sam aktivniji, na poslu , privatno . Vise volje za trening imam, dosta sam socijaliziraniji nego prije . Uglavno koliko god volim marihuanu i čari/ prednosti koje ona donosi , mogu reci da mi je falio ovaj život, život prije pušenja , osjećaji , emocije , pogled na život ….
Pozdrav super forume :vutra:
 

leemon

Aktivan Član
08.01.2015
417
2.819
143
Nebi rijesilo problem tolerancije,svakodnevno koristenje bilo cega u sve vecim kolicinama podize toleranciju i to nitko nemoze izbjec.Ako mislis da bi ti razlicite vrste canabisa pomogle onda mozes jedino sam za sebe uzgajati.Ako sam dobro shvatio imas stresan posao koji ti izaziva anksioznost,moras promjeniti posao i gotovo..zivot je jedan i vrijeme je najdragocjenija stvar koju imas u ovom zivotu,niti jedan posao nije toliko vrijedan da bi se na njemu zadrzavao ako ti cini lose i ako je kolicina stresa tolika da nemozes normalno voditi svoj privatni zivot.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Osim sto bi imao razlicitih vrsta (iako mislim da nema to utjecaj), mogao bi si napraviti i kolače, ulje. Pa isprobati razne načine konzumacije. Promijenio bi ti se i stav (ovo neću, ovo ne želim…), naučio bi se i strpljenju. Na kraju price, možda bi ti pomoglo i da neke stvari koje do sada nisi mogao, pogledaš s druge perspektive. Koju nisi imao recimo ako nisi growao. Tolerancija je činjenica, medjutim sumnjam da koristiš vise nego dosta ljudi ovdje, medjutim pljuga radi. To sto ne dobiješ željeni efekt možda nema veze sa samim radom.
 
17.06.2018
23
40
13
Nebi rijesilo problem tolerancije,svakodnevno koristenje bilo cega u sve vecim kolicinama podize toleranciju i to nitko nemoze izbjec.Ako mislis da bi ti razlicite vrste canabisa pomogle onda mozes jedino sam za sebe uzgajati.Ako sam dobro shvatio imas stresan posao koji ti izaziva anksioznost,moras promjeniti posao i gotovo..zivot je jedan i vrijeme je najdragocjenija stvar koju imas u ovom zivotu,niti jedan posao nije toliko vrijedan da bi se na njemu zadrzavao ako ti cini lose i ako je kolicina stresa tolika da nemozes normalno voditi svoj privatni zivot.
Ma kod mene je problem u tome što sam se ja ovako osjećao na svakom poslu na kojem sam dosad radio, a promijenio sam ih 5-6 dosad. Ovaj trenutni je najplaćeniji i on je objektivno gledano je u svemu najbolji od svih poslova na kojima sam dosad radio. Jednostavno sam takav, autoriteti mi stvaraju stres, rokovi mi stvaraju stres, nemogućnost rješavanja nekog problema na poslu mi stvara stres. Imam ja na poslu kolege koji rade identičan posao kao ja pa su takav karakter da se ne živciraju ni blizu toliko kao ja.

Što se tiče uzgajanja, živim u stanu i doslovno nemam nijednu prostoriju u kojoj bih mogao napraviti grow box. Cilj je da ga djeca nikad ne otkriju jer je vrlo upitno da saznaju za njega bi li se jednog dana možda najboljem prijatelju ili prijateljici povjerili da tata "sadi travu doma". Ne treba mi da takav neki prijatelj svojim starcima doma u povjerenju kaže da "tata od... doma sadi travu" pa da mi još netko pozove muriju doma.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic
17.06.2018
23
40
13
Osim sto bi imao razlicitih vrsta (iako mislim da nema to utjecaj), mogao bi si napraviti i kolače, ulje. Pa isprobati razne načine konzumacije. Promijenio bi ti se i stav (ovo neću, ovo ne želim…), naučio bi se i strpljenju. Na kraju price, možda bi ti pomoglo i da neke stvari koje do sada nisi mogao, pogledaš s druge perspektive. Koju nisi imao recimo ako nisi growao. Tolerancija je činjenica, medjutim sumnjam da koristiš vise nego dosta ljudi ovdje, medjutim pljuga radi. To sto ne dobiješ željeni efekt možda nema veze sa samim radom.
Ne znam. Kad sam pušio u mladim danima, doslovno nikad nisam stvorio gotovo nikakvu toleranciju. No, onda nisam pio antidepresive pa mi je palo na pamet da mi možda antidepresivi na neki način stvaraju bržu toleranciju na THC. Možda to uopće nije točno, samo nagađam.
 

Mnb

26.07.2016
3
18
3
Pozdrav narode, evo da i jedna žena da mali doprinos temi. Mnogo sam volela da pusim ranije, i uvek sam birala momke koji takodje puše marihuanu. Medjutim, poslednji dečko koji je bio izuzetan lik, sposoban, pametan, vredan... pusio je mnooogo, svaki dan, ceo dan... kratko smo se vidjali, ja sam pusila sa niim, upoznali smo se strejt i imali smo mnogo dobru hemiju. On ne zivi u srbiji pa sam ja isla kod njega na odmor i tamo smo pusili svaki dan po ceo dan. Od toliko kolicine thc-a od nase hemije nije ostalo nista. Ja sam bila rekreativni pusac pa sam imala seksualnu zelju i napušena ali on je imao dug pusacki staz i njega bi trava samo umrtvila. To je za mene bilo jedno veliko razočaranje. Od tada vise nemam želju za marihuanom. Najlepše je kad osetiš hemiju i strast kad si strejt, kad ti ne treba pomagalo za zanimljiv razgovor, za uživanje u filmu, šetnji, seksu..
Kao što je neko gore napisao, kad sam strejt osećam se više živom i željnom života. Života punog strasti.
Marihuana je jedna božanska biljka ali po mom mišljenju, nije za stalnu upotrebu. Pozdrav!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
I žena mi se jos nije prijavila u ovu temu, znaci ima jos prostora za pojačati. :rasta: šalu na stranu, vutra utječe tako da najčešće pojačava trenutno raspoloženje kakvo je. Ne mijenja ga bas puno, nego ima tendenciju ta ju utvrdi. Ukratko, tipu sa vjerovatno ne skače ni kad je strejt. Osim ako stalno puši marokanca pa mu se spava Non stop, medjutim kažeš da je produktivan i sve jel. Da ne dodje do zabune neke, medjutim ima svjedočenja ovdje koliko se puši, i ništa se promjenilo nije. Moguće da se njemu u biti ne svidjaju nagruvane djevojke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric

Mnb

26.07.2016
3
18
3
I žena mi se jos nije prijavila u ovu temu, znaci ima jos prostora za pojačati. :rasta: šalu na stranu, vutra utječe tako da najčešće pojačava trenutno raspoloženje kakvo je. Ne mijenja ga bas puno, nego ima tendenciju ta ju utvrdi. Ukratko, tipu sa vjerovatno ne skače ni kad je strejt. Osim ako stalno puši marokanca pa mu se spava Non stop, medjutim kažeš da je produktivan i sve jel. Da ne dodje do zabune neke, medjutim ima svjedočenja ovdje koliko se puši, i ništa se promjenilo nije. Moguće da se njemu u biti ne svidjaju nagruvane djevojke.
Hvala Bizzo sto si sklonio šalu na stranu i razmotrio ozbiljno moj post:):) E sad ovako, možda si u pravu da mu se ne diže ni kad je strejt, nisam imala baš prilike to da iskusim hahah ali prilično sam sigurna da nije bilo do mene, više puta mi je izjavio da mu se svidjam, i ne nisam nagruvana, naprotiv, veoma ženstvena :). Čitala sam po nekim američkim forumima iskustva ljudi sa pušenjem i dosta doosta žena se žalilo na istu stvar pa sam mislila da nije loše da podelim ovde svoje mišljenje, možda nekome bude od koristi. P.s. drago mi je da ti se žena nije prijavila na temu, to je dobar znak!:skot::

@Mnb
Apsolutno se ne slazem s tvojom pricom....ne dobi kad oce pa je biljka kriva...a i jos voli puno birati, sta rec .
Uglavnom pusim puno i jos cu.
Pa tu smo da se ne slažemo i slažemo, ništa strašno. Super je što tebi ne škodi da pušiš puno, ako ti ne škodi i treba da nastaviš ako se osečaš dobro. Nisam okrivila biljku, video si da sam napisala da mislim da je božanska biljka. Nisam zapravo nikog okrivila, samo rekla svoje mišljenje, verovatno je da ne utiče na sve isto, eto ti si dokaz. A možda se neko pronađe u mom postu, ne sad, za par godina možda videćemo. Pozdrav!