Koliko teži jedna stabljika marihuane?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.01.2013
0
0
0
33
Pošto sam ja novi i početnik,a drug koji je duže vrijeme pušač mi je preporučio ovu stranicu..Pa da vas iskusne pitam koliko otprilike teži jedna stabljika marihuane..Znači otprilike nisam ja rekao tačnu visinu stabljike..
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
sta, ti motas stabljiku ili si mislio koliko roda ima na stabljiki od 2g do 200 i vise

pitanje je bez veze, moras imati dobru opremi i znjanja do bola da bi izvukao solidno.

puno faktora ima!!!!!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Teži ovisno o količini zemlje i jačini svjetla. Ovo je isto pitanje koliko grama ima na jednoj stabljici dakle igra pogađanja.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma stvarno vise sa ovakvim pitanjima.........
sta je sledece? koliko mikrolitara kiseonika list emituje pri fotosintezi?
mislim,daj vise....
ono,kad pogledas vreme kad je uneo post-sve ti jasno...koga jos takva stvar zanima u 3 ujutro?
ili ti se nije spavalo,i bilo ti dosadno?

'ispeci pa reci' kazu nasi stari....
 
12.03.2012
35
32
0
39
čuj ovo...zašto stabiljka....mislim to te nebi trebalo uopće interesirat s obzirom na cvijetove....opet,jel misliš mokra ili suha.....:ludaci_lol:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nikad necu razumjet zasto je nekom prvi post otvaranje teme...s neba pa u rebra :)
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
fora je u tome sto je lik dugo samo pusac i mnogo njih ni nezna kako izgleda ziva stabljika sa lepim cveticima,videli su je samo na slikama nije da vredam al tako je,ne odnosi se direktno na tebe.cim si napisao stabljika sve je jasno

i onda bi da i ti malo posadis nesto i klasika pitanje "KOLIKO CU DA DOBIJEM"

daleko si od dobitka,prvo semena,mesto,oprema,zemlja,gnoiva,znanje.

@markopolo bas si dobro rekao, ulete i odma na kolicinu

pozz
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Nije mi jasno zbog cega u startu ne brisete ovakve teme ili bar postavljeno pitanje ne preselite u neku prikladnu temu. Ovako se svaki put tuku klepke dosljacima, a da ovi nemaju pojma sta ih je snaslo.
Postavite opciju "move to" ako vec niste, ako jeste koristite je.

@ Gandza1
Pretpostavljam da si ovo napisao pod uticajem THC-a, pa iz tog razloga sledeci put obrati paznju da postavljas pitanja u vec otvorenim temama, imas ih koliko hoces i gdje god postavis pitanje svi cemo ga vidjeti, jer se pojavljuje na pocetnoj strani kao novo i zapamti da moras procitati mnogo toga sa foruma, ukoliko zelis biti nagradjen znanjem.
Dakle, samo strpljenja i ucenja. Drugi su sve to prozivjeli, znojili se, krvarili, rizikovali sve i svasta da bi to na kraju zapisali u vidu dnevnika uzgoja kojeg ti samo trebas procitati. Zamisli, bez da odes provlaciti se kroz trnje i koprivu, samo sjednes i citas, pa kada se malo nacitas, onda otvori neku svoju temicu u kojoj cemo svi rado sudjelovati.

Dobrodosao na forum i pazi na red i kulturu!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Papa Romeo je napisao(la):
Nije mi jasno zbog cega u startu ne brisete ovakve teme ili bar postavljeno pitanje ne preselite u neku prikladnu temu...

papa, ne brisemo teme ako je u medjuvremenu neko od clanova vec komentarisao/odgovorio na post, a di prikladnije da je preselim od ove u koju jesam
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
PowerSeed je napisao(la):
papa, ne brisemo teme ako je u medjuvremenu neko od clanova vec komentarisao/odgovorio na post, a di prikladnije da je preselim od ove u koju jesam

U pravu si, ova jeste najprikladnija na forumu i sto sam duze na njemu imam osjecaj da fali Crematorium uz Graveyard :b_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.