koliko vam je vutra pomogla,odmogla u zivotu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Hm...
Pusim konstantno vec jedno 2 tjedna ganju i ne sjecam se bas previse ta protekla 2 tjedna sta sam radio.. iako nisam radio nikaj
Pusio sam po 5-6 gensova dnevno i sad sam reko moram pauzu uzet na nekih dva tjedna bez vu
bas me zanima kak ce to izgledat..
a ono pusim vec skoro 6 goedina i prije sam znao duvat ko kreten al nije mi se znalo desavat da se bas niceg ne sjecam.. bit ce da je jaka ova koju sad duvam :D
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
odmogla?
- pa kronologija mi je postala malo teška nauka :icon_mrgreen: - slabo se sićan kaje šta bilo, srića da je postmoderna u punom jeku, pa redoslijed nema veze - a "srića" pa je bija rat pa mogu reć da je neš bilo prije il posli rata, slično ka prije i posli Krista (iltiga nove ere, po drugovima), samo malo gadnije ... to, i što ponekad zaboravin di su mi šlape, a i ošlo mi je love na nju iha-haj

pomogla?

- pa pomaže pri 'varenju' (ne probavi nego rikavanju od smija - a što se slađe smiješ, duže živiš - bar tako mislim dakle postojim), umjetničko-kreativnom radu i rađanju originalnih ideja inače

ah, marihuana naša svagdašnja ... x
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Brus je napisao(la):
Hm...
Pusim konstantno vec jedno 2 tjedna ganju i ne sjecam se bas previse ta protekla 2 tjedna sta sam radio.. iako nisam radio nikaj
Pusio sam po 5-6 gensova dnevno i sad sam reko moram pauzu uzet na nekih dva tjedna bez vu
bas me zanima kak ce to izgledat..
a ono pusim vec skoro 6 goedina i prije sam znao duvat ko kreten al nije mi se znalo desavat da se bas niceg ne sjecam.. bit ce da je jaka ova koju sad duvam :D


Kakav gust imas ako pusis svakog dana...lepse je sa vremena na vreme,posle teskog dana zapalit jox i opustiti se malo...a ne razvaljivati se preko celog dana...tako je bar s moje strane...
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
i pomogla mi je i odmogla, ali ni jedno ni drugo u nekoj velikoj mjeri, ništa značajno. a što se tiče ovog sa snovima, ja imam odlične snove poslije pušenja. uvijek budu zanimljivi i čudni. a kad dulje vrijeme ne pušim počnem skoro svaku večer sanjat travu. majke mi

evo samo jedna situacija iz života...davnih dana 2 prijatelja su morala odgovarat za dvojku, obojica naučili gradivo. jedan je napušen odgovaro dobio 3/4 a drugi nije htio pušit, zablokiro je, dobio jedan i otišo na popravne...
 
05.07.2008
1
0
0
49
Ma mrak je i jedno i drugo, zavisi o situaciji. Kad nakon 15 g. "staža" kužiš da je vutra ko kruh, glavno je da je ima, jer kad pofali...
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
Weed Killah je napisao(la):
eh sad..
recimo smeta me sto kad svaki dan pusim, ne sanjam po noci kao sto je kolega rekao.. Cim napravim pauzu dan dva tri pocnem opet sanjati. Bas cudno

Ma svi sanjaju svaki dan samo sta se neki put ne mozes sjetit sna. Ti se desilo kad da se uopce ne sjecas sna i onda tokom dana neko od tvojih frendova ili bilo koga ti nesto kaze sta se slucajno tebi desilo u snu i ti se automatski sjetis scene iz sna

ne znam da li sam dobro objasnio i da li si me skuzio ali ne znam kako bi drugacije objasnio