kolko kosta gram vutre kod vas?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
neznam kakve veze ima cijena, ni dali si pročitao pravilnik. uzgoji si pa te libo taki koliko košta. iskreno nisam kupovao 8 godina, a još iskrenije ni ne zanima me.
ja mislim da si ti omašio svrhu foruma definitivno.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Xaxa... mr No, odmah dočekuje na nož :p Ova me tema lagano podsjeća na onu "Nestašice na tržištu"... pa hajdemo sačekati da ova odleti na isto mjesto kao pomenuta, pa možemo ćaskati:cool:
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Power, Power,Power, Poweeeeeerrrr :D Samo je on ovako expeditivan... i revnosan off course. Koliko košta u mom kraju... rekoše da za 10 eurosa dobijaš 3-4 džointa, nikakvog kvaliteta, jer marinela više liči na trinjevinu od sijena nego li na kanabis. A ja se raspitujem, jer vidim da ili vrlo malo ima,ili je vrlo slabog kvaliteta... pa se nasladjujem na patnjama "običnog" naroda :cool23: Koga briga što Madjarska nema more :gled: Mene više nervira što nigdje nema Teramagme... ili Potground H !!! Potgrounda bi i bilo, ali se naručuje specijalno za potražica koji iskaže interesovanje... i mora se raditi o narudžbi džakova i džakovaaa :whato:: Tučem sa Florabelom, šta ću.... pa nema ni zeolita, ni vermikulita, ni perlita.... ama ničega... samo neke kuglice za drenažu, a dal to valja za vutru poooojma nemam:confused:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
sta me stalno prozivas kog mog, nisam ja pipnuo temu do ovog momenta. nisam jedini modrator foruma. a sad kad sam vec tu moze i
Sloboda_medija_tastatura_katanac.jpg
posto je kolega to preskocio :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.