Krenimo lagano

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
jao kume sta si ti uradia?

biljcice su bile predivne!

sve me srce pece kad vidim kako su bile predive i kako si iz masakrira.
da su moje tako rasle gleao bi u njih tih j...h 2 mj i cekao svaku promjenu.

masakar. nadam se da ces izvuc nes iz tog :eek:hno:
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Eh drug ja sam ti fino govorio, da ne znash kakva je vrsta i koliko ce rast, da si poslusao moj i savjete od ostalih forumasa to nebi tako ispalo, al et ti volish izgleda na svojim greskama da ucish.Vishe srece iduci put.
 

discomisic

Aktivan Član
09.02.2009
60
0
0
53
...Ma dok se čoek ne nauči na svojim greškama!! nema druge! ;D :))
...(ovo u zadnju, saam ih pregnojia!! :((( i tu sam sjeba stvar! :(
a nisam ni zna koja je vrasta...pa mi je pretpalo box!!! :((

rezime...ukratko puno ih je 4 kom na ovaj prostor(box)... drugi put idu dvi. No problem ;)

..Evo neznam ni sam koji je dan!? :sick: biće skoro 3 mjeseca!? :eek:hno: :) (ps:drugi put odma idu na 12/12). ;)

dakle ostala su tri 'stabla' :) i imam tri-četri "dobraa vrha" debeli i dugački ka "srednji prst ;) :D

f_02m_a5b6084.jpg



njih ću uskoro ubrat!? možda za nedilju dana "najduže"??? jer su već fino nabubrili i pocrvenili ovi pistili!? ..ima i "soka" po njima :) pa sami procijenite kolko još da ih držim???


f_04m_ddd76d8.jpg





kad njih uberem, ostali vrhovi i cvjetići će morat još čekat bar dvi nedilje!?

f_03m_5d2d942.jpg




....
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ja bi otkunuo vishe od pola tih velikih listova, a posebno ovih odumrlih i isprao bih je destilovanom vodom u odnosu na 3:1 znaci ako je saksija litar onda sa 3 l vode, i u vodu bi stavio malo limuna.Nista ne mozesh izgubit, slabo je to skroz ,pistili su posmedjili izgleda zbog tih problema sa pregnojavanjem.Moze se tu josh izvuci ja to nebi brao, jer necesh dobit nista haman mozda za koju pljugu, probaj ovo sto sam ti rekao...
 

discomisic

Aktivan Član
09.02.2009
60
0
0
53
Ma "nezanimaju me listovi"!!! :)) ...ako si mislia da od njih izvlačim thc, ili da ih motam??! ..
konkretno mislim na ove cvjetiće! ;) dali da držim ovih par većih još? (mislim da bi još trebali stajat( da puste još više "soka"!!?
Dakle kolko još po 'slobodnoj' procijeni da držim ovih par "većih" ?
:)
 
19.04.2009
37
0
0
35
Nemoj vrhove otkidat, sreca te srela!! Trebas otkinut listove koji zaklanjaju svijetlo vrhovima i isprat biljku kako ti je reko covjek, u omjeru 3:1, destilovanom vodom i malo limuna dodati, i, onda ces i sam vidjeti kolko jos da je drzis. Sretno!!
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
sori na ispadu..ovo sluzi da bi se davali savjeti,postavljala pitanja,a ne zaje..
al covjek ti je triput reko da ostavis cvjetove a maknes lisce probaj izvuci iz njih kolko jos mozes jel sad stvarno nema za 2 postene pljuge..
sretno ..pozdrav..
 

discomisic

Aktivan Član
09.02.2009
60
0
0
53
bkDamir je napisao(la):
Nemoj vrhove otkidat, sreca te srela!! Trebas otkinut listove koji zaklanjaju svijetlo vrhovima i isprat biljku kako ti je reko covjek, u omjeru 3:1, destilovanom vodom i malo limuna dodati, i, onda ces i sam vidjeti kolko jos da je drzis. Sretno!!


:thumb:
 

discomisic

Aktivan Član
09.02.2009
60
0
0
53
ajde "Majstori" laksam!!! (pomalo) ;)

nisam mislia na SVE vrhove!! nego na ova tri koja su "napupila fino! ...ok ok

glede situacije!.... nemam pojma koji je dan!? :D 3mjeseca i 10tak dana činimi se....
situacija je sl:

f_wutm_7b8e1ac.jpg





Nisam ništa reza (mislim na vrhove;D ) .-..nego sam poskida ove veće listove?!
sad su dobili cvjetovi dovoljno svijetla! ...
NO' kako ima 4 štedne od 23W (crvene) i jednu PLAVU od 80W!!!

"malo me *ebe" kad joj upalim plavu od 80W, onda za dva dana niknu novi listovi!!???? a kad joj maknem plavu žarulju, onda se "uspori"???!!!

savijete prijedloge :))

Pozz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
kao prvo i osnovno ukloni sve sasušene listove kao prevenciju od pljesni i gljivica,sad ti je več debelo u cvatu i bila bi šteta da ti i to malo ode od pljesni,zar ne...inače lijepo i kristalno izgleda ali ima još da ide,ja bi joj dao još koji tjedan sigurno,dok god se to sve ne zamasti i ne popuni i dok ne budu dlačice narančaste onda bi ubro,eto to je sve od mene,
samo tako nastavi...peace
 

discomisic

Aktivan Član
09.02.2009
60
0
0
53
evo mali update! ;)
naime kako ih nisam zagleda "dugo"!! danas dok sam ih siša!! skontam da su mi od ove tri koje su ostalle, 2 muške! :(( i jedna ženka :)

f_w1m_688a0f0.jpg



....onda sam fino u korenu zaseka obadve! ;D ...i ostala je samo jedna ova, :)
koja za sad 'obećaje nešto'?! barem pljugu i popravit se kasnije ;D :)) :))


f_w2m_c40de64.jpg



f_w3m_6695f0a.jpg



f_w4m_2ee20f7.jpg



f_w5m_06033de.jpg



nisam s ničim gnojia...samo voda i par kapi limuna.....


PS:Dali da joj palim i ovu veliku PLAVU(od 80W) žarulju???
ili da je ostavim samo na ove 4 CRVENE od 23W
..."bojim se da ako joj budem dava Plavog spektra da će "počet ponovo rast"???!
 

discomisic

Aktivan Član
09.02.2009
60
0
0
53
da!!! ...neznam ni ja (tj;nisam nikad vidia hermića) :D ;)
vidia sam "one sa sijemenkama, i one bez sijemenki?! :))
uglavnom ova koja je ostala nema nikakvih "jaja" baluna i tome slično!?
...a ovo što sam otkinia je bila čini mi se, ako ne hermić, onda je muška sigurrno...
jer imala je jajca ;)
....