LED 300W Galaxy, Critical Jack (dinafem) Faraona (kannabia) @perfa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.04.2015
21
51
13
38
Ovo mi je drugi grow, prvi dnevnik :)
Sorte su Critical Jack od Dinafema i Faraona od Kannabie koju sam dobio gratis,
Zemlja terramagma plus 20%perlita , na dnu posude su one crvene kuglice za drenažu;
Critical je u posudi od 25l, a Faraona u 21L.
Gnojivo plantela list , cvjet + PK 13-14 će bit u cvjetanju dodatno
Lampa - LED galaxy "full specrtum" 300W max, nominalno 165W.
Ventilacija in - PC 120mm
out 2xPC1 20mm + DIY 120mm dimnjak
po biljkama - zasad 80mmPC

Biljke su 04.04.17. preseljene u velike posude kad su imale prve listiće, na režimu svjetla su 16/8, udaljenost lampe od biljaka sam prvo držao na 30 cm pa udaljio na 40-50 i sad su opet došle na 35tak cm. Ono što me brine je da su nekako niske, proši grow automatici su rasli ko ludi. Da li da udaljim lampu da se izduže ili šta mi je činiti?

Takodjer savjeti za LST.

Critical je visine 40cm, Faraona par cm manje. Jako mi se niske čine s obizrom koliko je vremena prošlo, iako grane i listovi su jako debeli i čvrsti.

Napomena da je bilo hladno u zadnje vrijeme, znala je temp padati i do 11C u boxu.. Ventilacija se sve do jučer nije ni palila da dodatno ne raslhlađuje box, ali s ozirom na dimnjak i in rupu skroz dole zrak cirkulira sam od sebe neloše.
Vlaga se kreće 40-60%

prva slika je jack, pa faraona, di su obe desna je jack, lijeva faraona, slikano je netom prije paljenja svjetla zato su tak prema dole listovi..


Hvala svima i veliki pozdrav!
IMAG0409.jpg IMAG0410.jpg IMAG0411.jpg IMAG0412.jpg
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Sretno i nek ti bude kako hoćeš.:thumb:
I u mene ide ta Faraona ali u 9 l. Lampa na 50+ cm i isto niska, sva nabijena. Nisam našao ništa o visini straina pa će biti da je neka niska.
 
29.04.2015
21
51
13
38
Super to izgleda!
Samo furaj dalje kao i do sada i bice sve dobro.
Gledaj da ti temperatura ne pada tako nisko.

Sretno dalje :thumb:

box je na takvom mjestu da je dodatno grijanje neekonomično, ko bi očekivao u ovo doba ovake temp? :( valjda ce konačno zatoplit pa će bit to ok

Sretno i nek ti bude kako hoćeš.:thumb:
I u mene ide ta Faraona ali u 9 l. Lampa na 50+ cm i isto niska, sva nabijena. Nisam našao ništa o visini straina pa će biti da je neka niska.

u principu jack je prioritet i njega sam birao, a faraona kako ispadne ispadne. čudno da nema bašnekih previše info o sorti online..


Svjetlo,svjetlo me zanima na koliko visine da držim, led je u pitanju pa toplina nije problem..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a faraona kako ispadne ispadne. čudno da nema bašnekih previše info o sorti online..
a nesto se ipak moze naci, sretan grow
Faraona AKA Gypsy Kush
Indoor:
Vegetative cycle: 15 days
Flowering cycle: 55-60 days
Medium height: + 150 cm
Production: 400 gr/m2
Outdoor:
Harvest: end of Sept. beginning Oct.
Medium height: + 200 cm
Production: up to 650 gr/pianta
THC: 20%
Genotype: Black Domina x Afghan x Ginger Ale (60% Indica / 40% Sativa)
It is necessary to control the vegetative growth from the beginning, due to its speed and tendency to increase. This parameter can be controlled by the distance to light (always less than 40 cm)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
led je u pitanju pa toplina nije problem..
Nije tu stvar u toplini koliko u jacini led panela.Gledaj da je udaljenost nekih 35,40 cm pa malo prati kao dise biljka i prilagodavaj.Ventilaciju moras imati upaljenu 24 sata ako hoces neke pristojne rezultate bez vecih problema..Sad ce topliji dani..
Aj pomalo i sretno:thumb:
Uz ispuh vent izmedu leda i krosnje isto tako..da malo njise biljke
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Fino to ide produzi dalje izbaci onaj prut iz zemlje i cepaj. Super nek se masti pratim interesira me jako gypsy kush aka Faraona

Edit : Hvala Power na detaljnom opisu ;)
 
29.04.2015
21
51
13
38
Nove slike današnje slikane u pola mračnog razoblja. Sad šta me muči - pošto su već full široke, već se guraju i zauzele su cijelu širininu tj dubinu boxa, u visinu mogu ići još metar ako treba. Šta mi je činiti , visina je sad 57 cm jack, 50 cm faraona, vidit ćete po slikama da je gužva u boxu. Rastu svaki daqn po cent dva, dal da ih pustim do metra da narastu ili cvetanje uskoro da okidam. Hvala na odgovorima :)
lamša je na 35-40 cm i održavam tu visinu podizući je kako raste svaki dan, ventilacija po novom radi skoro stalno s odmorima po pol sata da se vent malo odmore i adapter ohladi.. IMAG0444.jpg IMAG0445.jpg IMAG0446.jpg IMAG0447.jpg IMAG0448.jpg IMAG0449.jpg
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Odma dizi rucnu, dosta im vege rastu oni nebrini i pod 12/12 tako da idi odma u bloom. Moja preporuka dolazi leto imaces problema sa temp.
Sretno biljke su ti super samo nemoj in vise drzati u vege.
Poz zeleno/masno/tvrdo
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Ja bi im čak skinuo malo lišća i lolipop blagi dok su još u vegi da prostruji zrak među grane pa poslije streča vidiš jel treba još šta i onda samo lagano štimat LST do harvesta :) (uzmi s rezervom, sad sam srkn'o 1 :razvaljen::
 
29.04.2015
21
51
13
38
Mislite da bi trebao okidat već cvat?
Ne brine me temp da će bit previsoka, na takvom je mjestu box da ne bi trebalo bit problema i led je lampa, prošle god kad je bilo vani preko 40 u boxu nije išlo preko 30 a bio je drugačiji puno manji box sa slabijom vent. Volio bi da netko od iskusnijih potvrdi(no offense).

@PowerSeed @Himalaya Gold @ChiliHead one koje sam najviše pratio :)

svidja mi se kako @Budfield razmišlja..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield