Lemon skunk Hps 250W i reflektor 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.04.2015
104
198
43
27
Prije svega pozdrav svima, vec duze vrijeme pratim vasu stranicu i eto odlucio sam probati sam da uzgojim svoje ljepotice. Ovo mi je prvi indour box. Prosle godine sam posadio outdour i nije mi se to svidjelo radi moguće opasnosti od susjeda.
Odlucio sam ocistiti malu spajzu i omoguciti svojoj ljepotici zivot u njoj :)
Od zemlje koristim Guanokalong. Sto se nje tice vrlo sam zadovoljan.
Rasvijeta: Hps GROLUX 250w i reflektor sa žarno niti od 400w, no reflektor palim na 2h dnevno jer stvara previse topline.
Što se tice gnojiva u vegetaciji Ecotop root ,a u cvijetanju florialine. Imam u planu kupiti kvalitetnije gnojivo prvom prilikom!
Ventilacije nemam. Jedino mali ventilatorić sa 3 brzine :)
Sjeme sam nabavio pa nisam siguran da je 100% limun ali vuce mi tako :)
Vlaga od 50- 60%
Temperatura od 27-18 °C
Vegetacija je trajala otprilike 2 mj i sad je mj dana u cvijetanju...
Svaki savjet je zlata vrijedan! Hvala unaprijed :)
CAM00378.jpg CAM00379.jpg CAM00378.jpg CAM00379.jpg CAM00383.jpg
 
28.04.2015
104
198
43
27
Mislim da ti taj reflektor nije potreban tih 2h :)
A kakva je prica iz tog sjemena? Jesi nabavio online ili kako?

Sretno do kraja, bit ce to super :)
Ne sjeme je slucajno doslo do mene preko frenda. Reko je da je sigurno neka fina sortica i bogami je pogodio :) Imao sam jos 2 biljke ali nazalost bacile jaja :/ Hvala :D

ovaj ventilator simulirajuci na podu podigni ga gore i nafrlji ga na trecu brzinu imam isti takav :D lader njemacki dobar i necujan ,neka mlati po biljozama !sretno do kraja :)
Oke, hvala na savjetu! :D
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ako ne mozes spustiti vlagu ostavljaj vent ukljucen non-stop. kad se cvet popuni sa toliko vlage ako "stoji" vazduh moze lako krenuti budj
 
28.04.2015
104
198
43
27
Hvala Power :) I koje bi mi gnojivo savjetovao sad pred kraj kad vec planiram kupit?



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hahaha, koliko još? Kako da se vidi kad su sve slike u narandžasto-kariranoj nijansi? Uslikaj van boxa na prirodnoj svijetlosti. Sretno u svakom slučaju.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nesta99
28.04.2015
104
198
43
27
ovo je sativa dominant ,a lemon skunk je sativa dominant mozda si cak i u pravu oko sjemena i genetike :) imas jos dosta sigurno 2 mjeseca tek su pistile probile :)

Aha, znaci 2 mjeseca carolije. Super! :D HVALA:skot::

Hahaha, koliko još? Kako da se vidi kad su sve slike u narandžasto-kariranoj nijansi? Uslikaj van boxa na prirodnoj svijetlosti. Sretno u svakom slučaju.;)
Znam malo ji je teze za vadit ju iz boxa pa sam ju posliko ovako... sutra cu stavit jos koju sliku van boxa :D Hvala! :skot::
 
Poslednja izmena od urednika: