Lemon skunk Hps 250W i reflektor 400W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa moze al preporucljivo je u vegetaciji zato sto je takvo gnojivo bogato N, dok im u cvjetanju treba vise P i K.. tu od organskih onda idu prirodni fosfati, tj gnojiva od peradi (kokosji,golublji..) i šišmišji (guano) al mislim da ti je jednostavnije kupit bocicu plantele "cvet" ili hesi bloom ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: the Dreamer

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Polako s tim nožem, budi strpljiv!:) Ima tu još mjesec - dva čekanja. Uglavnom prati boju pistila i s vremena na vrijeme opet izbaci koju fotku van boksa. Lijepo izgleda!:gled:
 
28.04.2015
104
198
43
27
pa moze al preporucljivo je u vegetaciji zato sto je takvo gnojivo bogato N, dok im u cvjetanju treba vise P i K.. tu od organskih onda idu prirodni fosfati, tj gnojiva od peradi (kokosji,golublji..) i šišmišji (guano) al mislim da ti je jednostavnije kupit bocicu plantele "cvet" ili hesi bloom ;)
Aha zahvaljujem na odgovoru! Za vikend idem u zgb po hesi ;) :skot::

Polako s tim nožem, budi strpljiv!:) Ima tu još mjesec - dva čekanja. Uglavnom prati boju pistila i s vremena na vrijeme opet izbaci koju fotku van boksa. Lijepo izgleda!:gled:
hahahah strpljiv spasen! Nije problem cekanje samo da moja beba bude oke :D Naravno fotke stizu svaki tjedan :D:gled: Hvala svima! Stay high.

Primjetio sam da su gornju listovi lagano posmeđili na rubovima dali je to razlog visore temperature ili neke bolesti?




* * *
nemoj pisati post za postom, imas opciju Urediti dole levo u postu pa edituj postojeci
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
28.04.2015
104
198
43
27
Dobro si cula. Nemora ti stajat niti deset dana, pogotovo sad po ovoj vrucini. vec kroz par dana probaj gurnut nos u kantu i ako ti se povraca znaci da je spremno :D ima tamno zelenu boju :zvezda::



* * *
ne treba citat kada prvi odgovaras nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
28.04.2015
104
198
43
27
Ekipa imam problem listovi su poceli smeđiti po rubovima i lagano se kao susiti i savijati prema gore! Vidljivo na slici 2. molim pomoc...:(
 
28.04.2015
104
198
43
27
prosli tjedan 2 floraline i ovaj tjedan 2 urina. ocito imam pre jaku morracu :(Sto se tice slika format mi nije stao pa sam gledao jos kakvih nacina ima... necu to vise tako postavljat u buducnosti! I sam sam mislio da ih dosta cesto gnojim a i reflektor je tome pripomogo bio je malo pre nisko... Nista onda sad tjedan dana samo vodice da se malo oporave. Koliko cesto da ju gnojim u buducnosti? Hvala na brzom odgovoru :):rasta:
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Dobro si cula. Nemora ti stajat niti deset dana, pogotovo sad po ovoj vrucini. vec kroz par dana probaj gurnut nos u kantu i ako ti se povraca znaci da je spremno :D ima tamno zelenu boju :zvezda::

Navodno treba stajati dok se ne prestane pjeniti. A što se tiče mirisa, ako se doda kameno brašno, miris se neutralizira. Mada, ne znam kako to djeluje na zemlju, tj. biljke.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Zavisi jesi li mislio samo perke koristiti ili cijelu životinju?:crazyd:

U principu recimo kokošije gnojivo ne praviš, napravila ga je koka.:) Naljbolje komadić suhog da rastopiš u vodi i da zaljevaš. Moraš paziti jer je ptičije gnojivo prejako. Pozz

nema potrebe za duplim postovima. editiraj prethodni...zzz
 
28.04.2015
104
198
43
27
Da kokos cu nagurat u teglu :S To me zanimalo, koliko se mora topit u vodi i u kojem omjeru mjesat pri zaljevanju?
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Otprilike 100 gr. rastopiš u 1 litar vode i ostaviš par dana da fermentira na toplom. Dobijenu otopinu razrijeđuješ u omjeru 1 dcl otopine - 1 l vode. Moraš paziti da pri zalijevanu zemlja mora biti malo vlažna.;)