Lemon skunk, Super bud, Auto bomb 12/12 od početka!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Imam termometar digitalni ali nemam za vlagu na njemu,do vikenda sad bi trebao i to nabavit,sad su u cvjetanju i znam da moram držat temperaturu,vlagu i ventilaciju pod kontrolom da ne bi došlo do gluposti sad kad je najmanje potrebno,također i ph mjerač i ph minus ću nabavit ovih dana..Mislim da nema problema ni s vlagom ni temperaturom,temperatura je idealna,26-28 kad lampa gori,po mraku 16-19 tako..otvorim prozor pustim im zraka svaki dan,pa otvorim malo box da se to sve "izlufta" i da uđe zraka svježeg,da mačke mogu disat normalno..:)) Ventilator imam kućni na 3 stupnja i dobro radi svoj posao..
Vjeverice jel ti sumnjivo šta pa pitaš ili?
 

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
Pratim ovo jer sljedec grow planiram micro u pc boxu, pa bi zelija postavit ovako jedan uski i dugi pitar s vise biljaka.

Ja isto smatram da im ne moze nista biti ako im se korijenje ispreplete?
Moze neko od iskusnijih growera pojasnit gdje tu moze doci do problema?
Zar ne rastu u prirodi jedne kraj drugih? :)

Sirite ljubav!
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Problem umršenog korenja je veliki zajeb ako biljke planiraš presađivati, ovako kao što je urađeno u ovom dnevniku je sve 5... pogotovu još ako od početka pičiš 12/12...
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Slažem se za presađivanje,nikad to ne bih napravio kad bi morao presađivat,ostaju do kraja u ovim posudama i od početka je na 12/12..
Zalio sam ih sinoć i pognojio,danas pogledam box i opet se iznenadim,pozitivno naravno,cvjetanje je krenilo pravo i sad do kraja očekujem da se uzgoje,da se samo debljaju,ja ću ih hranit redovno..Neka budu debele cure,BBW hahaha,bolje da ljulja neg da žulja :D
Zajebavam se malo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SobeR

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
problem sa preplitanjem korenja nije samo zbog presadjivanja !
svaka biljka je posebna,i ima svoje potrebe-cak i iz iste generacije,a pogotovu ako nije stabilna genetika(sto ovde,nadam se,nije slucaj xD),pa se desava da raste svaka drugacije.
sto znaci,da ako na jednoj biljci imas,recimo manjak 'N',ne mora nuzno i druga patiti od istog manjka.
sto opet znaci-ako zalijes prvu sa djubrivom koje ima vise 'N' kako bi sredio problem-kod druge ces izazvati visak 'N'
i tako u krug.

a i,brate,lakse ih je okretati prema svetlu svaku posebno..
no,stvar ukusa-meni se ovo isto svidja,pratim Dime-nemoj da ti padne na pamet da me izneveris xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crazy Smoke

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Da razmisljao sam i o tome mogu ti reći ali eto,odlučio sam se na ovaj eksperiment i uvjeren sam da neće bit problema jer znaju one koliko ih volim i imaju dobre uvjete,to je najbitnije..Pa brate naravno da te neću iznevjerit..
:banana_rasta:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
problem moze biti i ako neka biljka fasuje nemetnike bilo koje vrste, onda je moras seci ili ce ti fasovati i ostale, al nadam se da toga nece biti, tako da sretno po tom pitanju
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
ako ikako mozes uzmi nesto za kontrolu ph,to je jako bitna stvar a nije prevelika investicija...pozz
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
*UPDATE* 35 DAN 12/12..

Sve skupa:



Auto bomb:
xxx_050.jpg






Lemon skunk:



Super bud:




Već je sad gužva u boxu,bit će napeto i gusto ali izgurat će se :))
:wave:
 
06.09.2011
7
0
0
43
stvarno ljepo al sebojim da bi mogle jedna drugu ugusit kad im se korijeni upetljaju. Vec sam cuo za takve slucajeve gdje samo najaca biljcica prezivi aostale zakrzljaju. Ja planiram nesto slicno samo sa pregradama. Sretno pozz
 
18.01.2007
23
7
3
37
biljke samo treba ostaviti da mirno odcvjetaju i ništa drugo i poslije uživati u njima, ništa im se loše nemože dogoditi
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Ne boj se frende sve je u dobrim rukama,2 su mi neke malo kao "zakržljale" oba limun skunka ali mislim da je do genetike,jer zadnje su izašle iz zemlje,a sve sam napravio kako spada..Ali ne volim ja njih zvati zakržljale i ljutit ih jer će se one oporavit,izvuci cu maximalno iz njih,znači 15-20 grama po jednoj bi bilo super..Vidjet ćemo,sve u svemu hvala na pohvalama i kritikama,ne bojim se ja za njih jer vidim da im je pravo lijepo,imaju svega,vode,hrane,zraka i dosta svjetla da budu velike cure,al ipak neznas sta se može desit,ali treba bit pozitivan i bit će sve dobro..:)))
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Ludi dim je napisao(la):
2 su mi neke malo kao "zakržljale" oba limun skunka ali mislim da je do genetike,jer zadnje su izašle iz zemlje,a sve sam napravio kako spada..

bas zato sto su zadnje izasle a rastu u zajednickoj posudi ove koje su prije izasle zauzele su vecinu prostora korjenom.. to se i meni vise puta dogodilo zato i je pokraj svake te male jedna jako velika ta je zauzela prostor :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Bogme Dime....pravu si fabriku napravio...bice tesno,ali vidim da znas sta radis.
sta reci sem sretno,tu sam,gledam,cekam !
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
super izgledaju samo mislim da im je malo prostora za korijen, ako imas dosta visine mozda bi ti bilo bolje da si stavio visocije posude
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
39.dan..12/12 (od početka)..
Zbog ove zime mi temperatura pala na nakih 10 stupnjeva kad su svjetla bila ugašena pa sam stavio grijalicu u box da grije na najmanje i sad je idealno..Godit će im sigurno,imam osjećaj da im je malo zima bilo pa su i listovi potamnili dosta,mislim da je od toga..
Kako prolazi vrijeme paranoja mi raste,vjerojatno nepotrebna,ali ajde sad sam se skulirao danas i rekao sam sebi da nema potrebe,pametno sam sve odradio ali nikad neznaš šta se može desit,čak sam razmišljao o preseljenju boxa kod frenda jer mi se desilo nešto nevezano za ovo ali opet sam se uplašio malo.. Onda sam malo razmišljao o svemu i odlučio da nema potrebe za nervozom i paranojom jer ću se samo ujebat i to..Optimistično,samo optimistično i bez straha i vjerujem da će bit uredu ;) Ovaj forum mi jako puno pomaže u nekim stvarima i totalno me smiri i skulira,hvala vam ljudi ;)


Pozdrav svim growerima i onima koji će to tek postati (oprez,zarazno je) od ludog dima..:))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

n00b

Aktivan Član
30.06.2009
74
27
18
34
Pomalo. Ne moj radit *****rije i egzibicije dok ne dovrsis grow i sve će biti ok. :) Opusteno!

Inače dobro ovo izgleda...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.