Lemon skunk, Super bud, Auto bomb 12/12 od početka!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
paranoja je normalna, ja sam u 1 growu tripovao da ce mi svaki cas uleteti murija, sad vec ne,
a nemj da preseljujes sem ako nemas drugog izbora, biljke su odlicne :D
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
hvala na pohvalama i savjetima,ma znam da tripujem al jebeš ga kad je ilegalno,imam 24 biljke i bio bi optužen odmah za dilanje,što nema nikakve veze sa stvarnošću,ovo je za osobnu upotrebu i ništa više..Pun mi je k.... više dilera i njihovih skunkova i zajebancija,prodaju maglu..A ljudi nemaju pojma i padaju na to..Uglavnom bit će sve uredu,pazim na njih i mazim ih maksimalno :))
Pozdrav ekipa do idućeg javljanja,ako nekog zanima nešto neka pita,što se tiče zajedničke posude nemojte to radit,bolje je da svaka biljka ima svoju posudu,možeš je bolje hranit i okretat i sve..Ovo je bio eksperiment al idući put ili će biti pregrade ili posebne posude..
Nije mi se ništa loše desilo,paše to njima ali kad svaka ima svoju posudu puno je lakše i kako bi rekao praktičnije..Živili
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nebi ni ja puno gladje proso sa 2 biljke da mi banu doma xD stavili bi sa vazama na vagu i napisali bi pao ****** ****** iz **** ***** sa 24 kile:eek:vca
svih su prale paranoje, ako ih i jos ne peru... better safe then sorry... zato se pazimo maximalno...
samo pametno, pazi kome pricas i nemas se za sta brinut... normalno nemoram pisat da ne pusis po gradu ili izlazis vani s bilo cim xD
samo chill i mozak na pasu :ridinghorse:

peace out !
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Evo par slika 2 dana poslje gnojenja,full doza..Doslovno su poludile,to je taj boom i sad očekujem samo debljanje,maximalno :))

42 DAN 12/12 (od početka)



Bijeli se vani,a bijeli se i u boxu,svaki dan sve više,paranoja je splasnula,velika zahvala ovom forumu i sjajnim ljudima bez kojih ovo ne bi bilo moguće..Pozdrav svima od ludog dima :)))
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Imam jedno pitanje,dali bi bilo dobro napravit "flush" sad,imam osjećaj da ako to napravim da bi biljke još bolje krenile napredovat,želio bih isprat tu kemiju i kad bi se nivo zemlje u posudama spustio dosta,stavio bih gore nove zemlje i mislim da bi onda bio pravi boom..Šta mislite?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
kako je neko nestrpljiv....isprati mozes i nemoras...nova zemlja mi bas i nema smisla u ovom trenu...precestim cackanjima samo mozes pogorsati stvari ;)
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
ma nisam nestrpljiv nego imam osjećaj kao da su malo stale sa "pumpanjem vrhova" jer su u istim posudama,pa jedna drugoj kradu vodu i bore se za hranu sto posto,jer kraj neke veće biljke mala teško dođe do hrane i vode..Ima divova al ima i par manjih zaostalih i jedna baš slaba,neznam uopće hoće bit šta od nje ali vidjet ćemo..Pa sam mislio isprat malo to sve,stavit zemlje nove jer u njoj ima dosta hrane i mislim da bi im pasalo..a opet mogao bih i glupost napravit što ti kažeš..Ništa,zalio sam ih sad normalno pa ću pričekat sa flushom..;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ako imas neki ph metar ti slobodno uradi flush, mozes samo da poboljsas stvari ako nemas
ne bi ti preporucio a ovo jedna veca druga manja ti je zbog zajednicke zemlje, jedna je izdominirala
i oslabila drugu, znas za ubuduce, svaka svoju posudu ili odvojis necim...
Nego kolko mislis da ih drzis, jel ces sve u isto vreme da skidas ili ces neke pustiti duze?
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Hvala na savjetu,držat ću ih baš do kraja,nisam ograničen sa vremenom,znači ne žuri mi se nigdje,ovaj auto bomb će ići prvi,njega ću skinut nakon 75-80 dana,vidjet ću kad će bit gotove,uglavnom ići će do kraja sve ništa neću dirat prije vjeruj mi.Prva 2 growa sam bio ograničen vremenom i prije vremena sam ih morao skinut,to je najgore,ali morao sam baš,znači nije bilo do mene.;)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mislim da bi ih mogao flushati.,.bash onako dooobro flushati ( meni je najbolje kada to napravim 2x u cca 2-3dana..vidjeti chesh da che i u drugom flushu biti josh gnojiva-iako ti je na kraju 1. izlazila samo chista-providna voda )...time che ti se i razina zemlje dobro spustiti pa chesh imati vishe mjesta za svjezhu...a sa svjezhom zemljom dolaze i svjezha hranjiva+ dodatni prostor za podzemni dio biljke...
kazhesh da ih mislish ostaviti do cca 70+dana...pa bi mozhda ovaj flush bio dovoljan do pred kraj.. ( ovisi o kolichini gnojiva koje si koristio tokom growa/cvjetanja i/ili o tome koliko si picajzlast glede organoleptichkih svojstava konachnog proizvoda )
sretno do kraja..
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Zla vještice hvala na savjetu..Razmišljao sam o tome,ne vidim šta bi im tu moglo smetat,može samo bit bolje zato sam i pitao jel bi bilo ok da flusham sad..To ću danas i napravit u kadi,znači da ih baš puno isperem,nema brige da se može šta desit?Za zemlju sam gore i napisao,logički je da će joj pasat jer nova zemlja (nove hranjive tvari)..:) Inače jako lijepo napreduju,problem je samo rasporedit ih po boxu jer su u istim posudama a neke su manje neke veće,ovaj super bud nije normalan,vidim po njima da su "opasne skroz"..Pune su kristala i strašno se ljepe vrhovi već,najmanje su ali najdeblje,bit će dobro u svakom slučaju hehe..
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
a chuj...ja bi tako napravila....jer..meni bi-da sam u tvojoj situaciji-bio cilj dobiti mjesta za svjezhu zemlju..
ne mogu skuzhiti kako stvari stoje sa cvjetovima..ako su vech gusti..tada bi bila oprezna sa tushiranjem..ili bi gledala biljke chim bolje posushiti-npr. ventilator na najjache i da temp. bude odgovarajucha..
i..na taj nachin.mislim da nemas shto zeznuti...
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Napravio "flush" na jednoj posudi (Lemon skunk) pa ćemo vidjet..Nisam htio na svima baš,vidjet ćemo kako će se pokazat..Update za nekih par dana,ako zapne negdje i prije :)) Pozdrav!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
udri dime flush,ne stidi se!
Moje su podivljale posle prvog -a iskreno zao mi je sto ga cesce nisam praktikovao...
samo PH metar neki obavezno-meni su one kapi zavrsile posao super
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pozdrav! Naime neko pravilo kaze da bi prvi flush trebao ici 16. najsti dan cvjetanja ili bar okviro tako. Nakon toga svakih 10-12 dana do kraja ciklusa biljke. Znaci po nekoj racunici automatika bi trebao flushati 4 ili 5 puta prije nego zavrsi ciklus zaljevanja sa gnojivom, nakon kojeg ide ciklus zaljevanja samo sa vodom. Samo voda minimalno 10 dana prije kraja biljke, ja preporucam 15 + minimalno 2 flusha u tom periodu. Sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crazy Smoke

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Evo javljam se da znate da sam živ i ja i biljke :)) Nisam ništa uspio stavit jer su bili blagdani,želim svim ljudima dobre volje sve najbolje povodom blagdana,na svim biljkama ću napravit "flush" jer sam na jednoj već prije napravio i dosta je pomoglo..
Naime biljke su malo stalo sa napredovanjem,već par dana kao da stoje..Mislim da sam pogriješio kod bušenja rupica na dnu posude jer tek sam danas skužio da ih ima premalo,odnosno da voda slabo izlazi dok "flusham"..Moguće da je na dnu posude zemlja bila dosta vlažna a pri vrhu suha i da se dolje nakupljalo svega i zaustavilo rast,odnosno da zemlja nije "prozračna" da ih guši to sve..Izbušio sam sad dosta rupica po dnu i sad voda lijepo prolazi,"flush" je obavljen na svima,jedino me brine ph vode ali sa tim nisam imao problema do sad nit je ova koju sam ranije isprao imala problema..Pratit ću sad u narednih par dana kako se sve odvija i ima li pomaka,a mora ga bit pa ću napravit photo update,sad nemam ni digitalac..Malo me to sve zabrinulo sad ali ipak mislim da će sve bit uredu,nadam se :)) Inače pogriješio sam sa zajedničkim posudama jer ima puno više mana nego prednosti,nisam razmišljao baš najbolje ali ajde sad makar znam,bit će ovo jedno veliko iskustvo..Pozdrav svima od ludog dima ;)
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Čini mi se 60 dan..12/12 od početka..Evo uhvatio sam vremena nakon ovih zajebancija oko blagdana,evo kako stvari stoje,auto bomb se bliži kraju i mislim ga vadit za jedno 10-ak dana do 2 tjedna,vidjet ćemo kako bude bilo..Evo slika..







Napravit ću to sve malo detaljnije kad mi a.bomb bude pri kraju,zauzima mi dosta mjesta..On će bit gotov uskoro pa će onda lemon skunk poludit..Super bud ima toliko kristala da je to strašno,to nisam još vidio..Uglavnom živi bili i pozdrav od ludog dima,ako nekoga zanima nešto samo neka pita :sick:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.