Lemon skunk, Super bud, Auto bomb 12/12 od početka!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Evo još par sličica Auto Bomba da vidite koliko sam dobio..(2 su još uvijek na sušenju)

PRIJE (17.11.2012) :



POSLJE (31.1.2013) :



Probao sam auto bomb i sad sam zapalio maloprije pa me uhvatila neka inspiracija za slikanjem i morao sam poslikat teglice :))
O smoke reportu malo kasnije,za par dana,dok probam sve biljke,jer su dosta različite po izgledu a i po mirisu..:)
Nemojte me pitat koliko sam dobio jer nemam pojma,nemam vage..

Pozdrav :maryjane:
 
30.01.2013
2
0
0
33
Svaka cast! Vjerujem da si najsretniji covjek na planeti ovih dana. Napravi detaljni smoke report za kraj i keep up the good work :clap:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ludi dim je napisao(la):
poseban pozdrav ide MAZARU koji je nevjerojatan borac i čovjek bi mogao pokrenit nešto!!! Pozdrav legendo! ;)

P.S. Zašto MAZARU?
Zato što mi cimer uletio u sobu i kaže jesi vidio ovaj članak (za Mazara) ?
Ja mu govorim ponosno DA,to je član našeg vutra foruma! :))
jel onom Mazaru kojem ne dopušta da ti više stisne rep +, pa šta će on pokrenuti, može samo like stisnuti....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zlatnik and Big L

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
e tom Mazaru da hehe,ma šta će mi više repova,pa nije u repovima sve :D
Mislim da si već pokrenuo jednu lavinu sa izlaskom u medije,treba hrabrosti,volje i truda za to sve što si ti napravio,svaka čast,mogli bi se i mi drugi malo priključit borbi za legalizaciju,ima puno ideja,treba se to provest u dijelo,što nas više ima to smo jači!
Pozdrav brate,moram priznat da si mi omiljen član na forumu i kad prvo dođem na forum tvoj dnevnik se prvi otvara! :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ludi dim je napisao(la):
e tom Mazaru da hehe,ma šta će mi više repova,pa nije u repovima sve :D
Mislim da si već pokrenuo jednu lavinu sa izlaskom u medije,treba hrabrosti,volje i truda za to sve što si ti napravio,svaka čast,mogli bi se i mi drugi malo priključit borbi za legalizaciju,ima puno ideja,treba se to provest u dijelo,što nas više ima to smo jači!
Pozdrav brate,moram priznat da si mi omiljen član na forumu i kad prvo dođem na forum tvoj dnevnik se prvi otvara! :)

:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou::thankyou::thankyou:
Prvi put kad sam izašao u javnost (na halteru) bilo je to nakon što je izašao članak o jednom Msovcu koji je oslobođen na Vrhovnom sudu, volim pravdu pa sam im se javio...:eek:vca
Drugi put je opet ko naručen došao, prestala mi retenzija mjehura od CBD ulja, tako da ništa od tih intervjua nije bilo planirano... A nisam ni puno truda, volje ni hrabrosti potrošio, samo sam zadovoljavao želju za pravdom i da učinim sveprisutnu informaciju o ulju...
Bit će toga još, ako koji put poludim na nepravdu....:dada
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Znam pročitao sam taj članak kad je oslobođen i iznenadio se ugodno..Ja smatram ipak da si napravio velik korak naprijed za medicinsku upotrebu i ulje,strašno velik korak naprijed..Pa gledaj to ovako,da zbog tvog članka se samo jedna osoba (a bit će ih puno više) odluči na ovaj alternativni način lječenja uljem i da se izlječi ili da bude napredka u rješavanju bolesti,možeš bit ponosan jer si učinio sjajnu stvar jer će bit ljudi koji će baš zbog ovog tvog istupa u medjima zasadit kod kuće i napravit si ulje,to po meni znači da si pokrenio lavinu,ljudi će otvorit oči sigurno,ali treba jos dosta vremena da stvari sjednu na svoje jer su naši političari totalno zaglupljeni idioti koji samo gledaju gdje šta pokrasti i kako sve rasprodati strancima da pokupe lovu,izmišljaju zakone za sebe,da mogu legalno to sve radit..
Ja isto mrzim nepravdu i ima situacija kad sam dosta najeba.. u životu zbog toga što nisam mogao šutit kad je o nepravdi riječ.Ali mi nije ničega žao..

Nego želja mi je probat to cbd ulje,totalno me zanima kako je na tome ;)
Nemogu ni zamislit.Živio Mazar! :icon_mrgreen:
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Pozdrav svima od ludog dima!

*****HARVEST TIME***** (Lemon skunk & Super Bud)











Lemon skunk su naravno ove veće biljke,super bud su ove lijevo niske grmaste debeljuce :)
Trenutno dok ovo pišem pod utjecajem sam super bud-a,biljke koja tako puno obećava,na sušenju su 2 dana tek a ova mala debeljuca me doslovno razvalila..U opisu rada ove sorte naglašeno je "almost narcotic",a ja im totalno vjerujem hehe..Zabila me za kauč u samo par dimova,no o smoke reportu ću kad se kvalitetno osuši i makar nekih 7 dana odstoji u teglicama :)
Tako da ako šta zeznem sa kačenjem slika ili gramatikom ne zamjerajte hehe,borim se sa debeljucom ali daje mi veliku inspiraciju da napravim ovaj update dnevnika baš noćas,eto sad je već 4 ujutro a ja piskaram u ležećem položaju :)
Nešto vrhova je otišlo i za hash,neke još nisam stigao ni otrimat,nije to lak posao hehe.
Ovih dana ću napravit jedan update slika iz ovog growa koje nisu objavite na dnevniku,odabrat ću one meni najdraže,poslikat ću vam i malo vrhove izbliza kad bude odstojalo u teglicama da se vidi kako je to sve odrađeno..
Znači napravit ću još jedan photo update ovih dana,smoke report na sve 3 sorte i evo još jednog završenog dnevnika..
U idućem javljanju napisat cu vam iskustva sa zajedničkim posudama i općenito iskustva sa ove 3 sorte,dnevnik se također može prebaciti i u moju temu 12/12 (od starta) koju sam otvorio da sve bude preglednije i da onaj tko bude zainteresiran za ovu metodu vidi što može očekivati..
Eto to bi bilo to,slobodno pitajte ako vas šta zanima,ubrzo zadnji photo update i smoke report!
Živili :bong7bp:
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
*Last Photo Update*

Pozdrav ekipa,evo i zadnjeg photo update-a..Potrudio sam se da vam dočaram malo biljke izbliza pa ću vam stavit par slika,stavit ću i par slika od prije koje nisu bile na dnevniku i harvest lemona skunka i super bud-a...

*Photo by Ludi Dim*



*Neobjavljene slike iz dnevnika*



*Harvest Lemon Skunk i Super Bud*



To bi bilo to,još samo smoke report fali,a on će doći kad vutra malo odstoji u teglicama :)
Pozdrav svim ljudima dobre volje :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
A jojjjj. Šta reći osim da ti zavidim :bale Jednog dana ću si i ja toliku zimnicu spremati :icon_wink: Svaka čast :thumb:
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Hvala na pohvalama i opet ponavljam da bez ovog foruma do ovog ne bi došlo :)
Loop brate već sam poludio hehehe,bolje da ima nego da nema,trave nikad dosta :D
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Pozdrav ekipa,nisam napisao još smoke report evo došlo je vrijeme i za to pa da se dnevnik prebaci u završene :)
Čekao sam da vutra malo odstoji u teglicama i sada je najbolja,na vrhuncu,još sam danas uzeo bong,gdje ćeš bolje.
Šteta što nemam fotoaparat pa da vidite kako izgleda,stvarno odlično.

*SMOKE REPORT*

Auto Bomb:
Šteta što ga nema više,dvoumim se između njega i Super bud-a kojeg da smjestim na prvo mjesto.
A.B. me je stvarno oduševio,nisam se nadao da će biti baš tako dobar i ugodan za pušit.Najsvjetliju boju je imao od ove 3 sorte,specifičan voćni miris i imao je jako puno smeđkastih dlačica po sebi.Totalno lagan za konzumirat,znači ne grebe grlo i ne treba ga uopće mješat sa duhanom.E sad rad..Na ovoj sorti sam uglavnom bio preko dana,znači nikakvo zabijanje,jednostavno vam ništa nije teško,sve vam se da i prihvaćate sve sa užitkom,lagani smješak i stalno vedro raspoloženje,oči su dobre za razliku od Lemon skunka ili Super Bud-a :)
Posebno bi spomenuo kreativnost,opažanje glazbe i različitih zvukova iz daljine,znači detalji koje ne opažate ovako normalno u svakodnevnom životu,zaintrigirat će vas na ovoj sorti.Moram napomenut da mi je bilo teško zaspat na ovoj sorti,ali to je moj primjer,nemora značit da je zaista tako.Napomenio bi da je odličan za čitanje,učenje,crtanje,stoga ako imate problem sa ocjenama i ako morate provest noć čitajući knjigu,zapalite ovo i uživajte,zanimat će vas sve,zanimat će vas i kakav sporazum je potpisan 1947 godine. :))

Super Bud:
Zanimljiva sorta,idealna za bolove,za spavanje,apetit,depresiju ili ako ste nezainteresirana osoba zapalite ovo i uplovite u svijet ideja i misli ali stvarno,na ovoj sorti svaki dan imam drugi poslovni prijedlog i više se ni sam nemogu odlučit hehe,fantastična za razmišljanje,vjerujte mi da će vam dati odgovor na svaki problem,tjerati će vam osmjeh na lice ali bit će body-stoned :))
Ovo sam koristio najviše prije spavanja,ili kad bi me nešto naživciralo pa bi se samo tako skulirao nakon samo par dimova.
Jako brzo udara,baš je fast hitter,upravo prije ovog teksta sam probao na bong jedan lijepi vrh i nisam ga miješao sa duhanom,totalno me šokirao hehe,mislim da mi mozak na ovome radi duplo brže nego obično.Inače pogledao sam neki dokumentarac o meditaciji na ovoj sorti i toliko me oduševio da sam već na pola dokumentarca pogasio sve i sjeo i išao meditirat,pustio sam neku chill muziku i moram priznati da je bilo zanimljivo iskustvo,jednostavno obratite pažnju na disanje i blokirajte sve misli koje vam u tom trenu dolaze pred mozak,znači opustite se i ne razmišljajte baš o ničem,ja sam nakon već 5 minuta osjetio nekakvu vibraciju kroz tijelo,hehe imao sam osjećaj kao da me trnci prolaze kroz cijelo tijelo i osjećao sam se totalno opušteno,osjećao sam se tako da problemi u mojoj glavi jednostavno nisu postojali,samo pozitivne misli,pozitivne ideje i kreacije,nešto jako lijepo i čak razmišljam da krenem malo meditirat jedno 20-ak minuta dnevno,to bi bilo jako dobro.
Kombinacija zelenog čaja i ove pljuge je zarazna stvar,stvar koja će vaš život činiti puno svjetlijim u ovom kišno-snježnom razdoblju.
Imate li djevojku i ako vam brani da igrate npr. football manager do kasnih sati,dajte joj par dimova ovoga i ona će već nešto zanimljivo pronaći i pustit vas na miru jer ona ne razumije one krugove koji trče po ekranu a ja sam lud jer mislim da su to igrači :)
Definitivno meni najdraža od ove 3 sorte,No1.

Lemon Skunk:
Čovječe sorta na kojoj neznaš "ko koga (j)ebe"..Mislim da sam imao čak 3 različita fenotipa ovog skunka,imao sam 3 totalno različite biljke i po izgledu i po radu,stvarno je bilo svega,od smijanja i euforije do zabijenosti i vrtloga u glavi.
Na ovome sam stvarno kako bi se reklo glup ko k....u početku dok se nisam navikao na jačinu ove sorte bilo je stvarno svakakvih scena,od paranoje do nekontroliranog smijeha,neznam šta bi vam rekao,ako se volite brzo vozit,ova biljka će vas sigurno jako dobro provozat :) Zanimljivo je to što se na ovome uvijek nekakva scena dogodi,npr dođem na kiosk popodne i kažem dobro večer,a večer ni blizu :) Na LS se jako teško skoncentriram na nešto,tipa film,jer mi sto drugih stvari prolazi kroz glavu i primjećujem iza monitora konac kako viri iz zavjese :D Baš te voza sa teme na temu,tako da od priče o barceloni i ligi prvaka završiš na sinkroniziranom plivanju.
Svakako zanimljivo za provode i avanture,smijeh i zezanciju,duge razgovore,jel uglavnom ovo vas neće puštat par sati i većinom je high,iako me par puta i žešće zabilo,vjerojatno različit fenotip ili možda kašnjenje u branju,jer par njih sam ostavio baš do samog kraja,kad su sve dlačice već potamnile..

Eto zahvaljujem se svima što su pratili dnevnik i ispričavam se ako smaram sa ovim dugačkim tekstom nemam pojma pišem ovo valjda 2 sata,baš sam se zabuljio haha.
Pozdrav svima ;)
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Ako nije problem molio bi samo da se dnevnik prebaci u završene ;)
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.744
143
Odlično Dime Ludi, dokazao si da mogu izgurati u zajedničkim posudama i biti vrhunske.
Sve pohvale i srećan nastavak growanja. :respect:
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Hvala na pohvalama,izdržale su u zajedničkim posudama i dobro ispale,ali sigurno da je bolje u pojedinačnim držat,zbog nutrijenata i svega,jer svaka biljka traži svoje,kužiš.Al zadovoljan sam kvalitetom,stvarno je jak rad i najbolje kad znaš šta pušiš hehe :)
Nastavak growanja ce malo pricekat :) Pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.