Loša vutra,ili je ipak do mene...?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.04.2020
0
4
3
27
Eto jučer mi nakon dužeg vremena - pljuga tako loše sjela, da sam se skoro ispovračao. Prije sam mislio da je to do loše vutre, s obzirom da sam prije nekad imao tako situaciju, ali očito je do mene, pošto sad imam vlastitu. Nisam pušio već 5 dana, i jučer navečer zapalim, onako cca 70% vutra, ostalo duhan. Znači želudac mi se digao, nikakva hrana ili voda nije pomoglo. Užas baš. Ne mogu povezati što mi tako zasmeta, možda samo loš dan za želudac.

Pa sam se probudio u 04h, psi laju, nešto lupa preko puta u borovima, očito sove opet vode kolo. Naravno nisam mogao zaspati, pa sam si zapalio u to fino doba noći.I normalno je sve bilo. Faking želudac. ::banjahanje::
Desavalo mi se takodje.
 
13.04.2020
0
4
3
27
Nedavno sam prvi put probao skank sa drugom (oko 1g),popusili smo ceo gram,ali nije bilo nikakvog efekta osim sto su nam bile crvene oci,bukvalno nista kao da nismo ni pusili.Mislili smo da je to jer je prvi put pa smo uzeli neku drugu travu da pokusamo opet ali ovaj put samo vrtoglavica/gubitak ravnoteze i to je to.Ako moze pomoc,ne znam da li je do vuje ili do nas,zasto nije bilo nekakvog efekta(paranoja,euforija itd...) xd.
Imao sam takodje istu situaciju gde sam pusio neku vutru koja izgledom lici na skunk i nikakvog efekta nije bilo osim sto su mi takodje bile krvave oci... Predpostavljam da su i tebi uvalili neki CBD.... xD
 
  • Haha
Reactions: trevor and grouchy

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Jeo sam i to dosta, imao sam trening jučer. Možda je to zato jer već 9 mjeseci ne pušim cigarete, pa mi to reakcija na duhan. Nemam pojma iskreno, i kad sam pušio duhan mi se nekad znalo dogoditi sa vutrom.
Kao i recimo da ne mogu zapaliti a da nemam nešto za popiti kraj sebe. Užasno mi suši usta, grlo. Recimo pušimo na 5, ja uz jednu pljugu popijem skoro jednu pivu, a ekipa ono gutljaj dva. :lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vamzemaljac
13.04.2020
0
4
3
27
Jeo sam i to dosta, imao sam trening jučer. Možda je to zato jer već 9 mjeseci ne pušim cigarete, pa mi to reakcija na duhan. Nemam pojma iskreno, i kad sam pušio duhan mi se nekad znalo dogoditi sa vutrom.
Kao i recimo da ne mogu zapaliti a da nemam nešto za popiti kraj sebe. Užasno mi suši usta, grlo. Recimo pušimo na 5, ja uz jednu pljugu popijem skoro jednu pivu, a ekipa ono gutljaj dva. :lol:
Pusiti vutru a da nemas sta da pijes je isto kao i jesti supu viljuskom xD , inace slab si... Ja uz jednu buksnu ubijem flasu komovice hahaha...
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Ma uvijek uz vutru složim gin tonik, puno leda i limun. To mi prije spavanja jako dobro odgovara. Osim evo jučer hahaha.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vamzemaljac
19.04.2016
95
67
18
A shta ga sad znash, ne ocekuj ovde dijagnozu :ajnstajn: ovde su svi kolektivno loodi :rasta:
Meni se deshavalo da sam pushio josh svezu vu pa mi od toga bilo muka jer je bila puna hlorofila!
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.770
10.139
358
Sve što gori može da se puši:D
E sad, dal' će te spucat, to je pitanje:razvaljen::
Ako si neiskusan pušač, a zbog pitanja mislim da jesi, možda te dirne, ko limunadasmiley9934