Otisla je Marijuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Imam frenda koji duva 10-15 g dnevno već godinama njemu je to kao popit kavu ujutro i njemu se nikad nije desilo meni se desilo,jbg valjda od ćovijeka do ćovijeka
 
10.11.2008
42
7
8
37
@HE-MAN - Hvala! Veoma informativan post. Bas cu probati iducom prilikom samo bez pive jer na alkohol sam alergican a kava-kava-u ne znam gdje bi nabavio. Valjda ce zeleni caj posluziti :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
I također ni ovo nije za zanemariti što sam spomenuo u drugoj temi.

Ako inače ne pušiš cigarete probaj bez duhana, čisto.
Obavezno prije pušenja pojedi nešto, nikako na prazan želudac.
I po mogućnosti neko voće ili juice od naranče , glavno da ima fruktoze u sebi.

Bitno je i da se ne prepušiš, tako da potegni jedan ili dva dima pa stani i sačekaj da
krene djelovati. Nemoj držati dim u plućima dulje od 6 sekundi, nema nikakve svrhe
osim deprivacije kisika pa ti i od tog može biti mučno i vrtiti se u glavi.

Ako se stanje ne mjenja onda je je najbolje napraviti pauzu. ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ako se stanje ne mjenja onda je je najbolje napraviti pauzu. ;)
Ja promjenim strain:rasta1: Dobra je i pauzica tu i tamo da se vrati u "realnost" čisto da se ne izgubi tlo pod nogama i da se znaju obje strane priče:)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
petarPan je napisao(la):
Ali da budem iskren to mi se sve pocelo dogadjati nakon sto sam jedno vrijeme pusio umjetne canabinoide (spice, afghan etc.) Bojim se da mi ta kemija nije promijenila receptore na neki nacin, zacepila ih.

Aj učinite si uslugu svi i nemojte stavljati ta sranja u svoj organizam. Tko zna šta je to.
Usput rečeno, receptori se ne mogu začepiti, odnosno mogu, ali se odčepe nakon što ih psihoaktivna supstanca napusti.


Tko zna što ti se desilo... Stariš :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne vjerujem, onda nitko "stariji" nebi duvao. Moja žena je gotovo prestala. Strainovi koje obično želim su jaki i inspirativni. Šta rijeđe pušiš potrebna je manja doza da nije "overdoza". To mi je problem i zato ne volim velike pauze:)
Vjerujem da je stvar ako se tako mogu izraziti u ...pretjeranoj količini informacija koje naviru u napušenom stanju i nemogučnostu analize i prihvačanja svega usljed kojeg dolazi do otpora organizma i neprihvačanje takvog stanja uma jer je možda za njega deklarirano kao "smetnja"...
Ja što više "odletim" to se više veselim "idejama" i kad mi osječaj ne paše...i iz toga nastojim nešto naučiti.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma to sam više mislio u smislu obaveza, što je čo'ek i rekao.
Lako balavcu poput mene od 20 i kusur godina duvat.
Al kad dođu pelene i nove obaveze, e onda je mnogo zaebano... Na puno stvari se mora misliti, a ruku na srce - vutra tu ne pomaže.