Lucidno prikradanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2009
19
3
0
38
Quote:
Ratnik ne smije tražit moć svjesno,
Ma da, znaci nesvjesno moze ..:icon_lol:
-a šta nebi moglo, podsvjesno...dijete iako vjeruje u mnoga čuda, on nije vezan o njima...već to živi u njemu, u njegovoj mašti...a želja šta kažu vedski spisi se odnosi na materijalnu, tjelesnu, svjetovnu želju...duhovna želja je nužna ,a što će te potaknuti na nju, odnosno posezanja slobode svijesti? znaš što je sloboda svijesti, možel li si predočiti taj osjećaj? ako se možeš sjetiti ljepote djetinstva, onda možeš!

Quote:
Ratnik traga za Slobodom da...ali on treba da traga i za Svetošću...
Svetoscu :icon_lol: mislis ko neki ratnik-svetac...:icon_lol:
Cini mi se da ne kuzis o kojim ratnicima pricam, konacan cilj ratnika je "sloboda" - sloboda svijesti -
-Svetac da, nego ko? s obzirom da ljude proglašavamo svecima, a ko zna kakvi su oni ratnici bili da su tu titulu dobili...Ratnik se spaja s Bogom, čovjek već jest Bog kad se to u njemu krije...a kako smo nesavršeni, opsjednuti smo...ugrubo rečeno, ali ako postoji duhovni mir vrijedan življenja, zašto smo tako jadni da ga dosegnemo? teško je teško...


Quote:
Ratnik bi se trebao držati mnogo pravila opisanih u učenjima koja postoje u svim religijama, ali drugoj formi , a dovoljno je par... Želja , Volja , Potreba , Nadahnuće , Istina...
Ako se mjesaju razne religije i vjerovanja onda se covjek zapetlja u sve to i vti se ko macka oko svog repa,.... dobijes cuspajz na kraju,...
-a Ratnik također ima svoga Boga, opisan od Kastanede...istinite izreke i događaje koji nadahnjuju Ratnika, Vjernika, u svim su religijama i učenjima, a religija ne donosi spasenje čovjeku, već njegov mir koji je kroz nju dosegao...u nešto moraš da vjeruješ... Želja, Voljom Nadahnuća, Potrebe Istini...zašto se opterećivat religijama ko na ovom forumu ;) čime si opterećen time si i opsjednut...ali ako vi vjerujete u nešto, to doista možete i ostvariti...jedna religija nudi jedno, jedna drugo, ugrubo rečeno..pa kad gledam Isus je najveći čudotvorac, a Biblija uz stari zavjet je knjiga koja nadahnjuje, slobodno bacite nož na mene, ali znaš li da nisi ni pročitao u svome miru Bibliju...ma znate šta, i budisti imaju Power :) e ali iako nisam Musliman zemaljski, duhovno mi se veoma sviđa njihova snaga! a nisam ni Židov, ali sviđa mi se i njihovo pouzdanje u svoga Boga... nisam ni Aboriđanin, ali njihova neovisnost od zemaljskog mi se također sviđa...a nisam ni Nagual, ali lijepo zvuće moći im opisane...stoga ja želim da budem još jednom dijete i vjerovati da mogu da budem Supermen! :)
Quote:
Ratnik je onaj ko želi biti ratnik, kao i svi što smo borbom preživljavanja života ratnici...svi mi živimo, a niti se pitamo zašto živimo...i iako se čuda razna odvijaju oko nas mi i dalje ne vidimo...
Pa nismo bas svi ratnici, ustvari pravih ratnika ni nema bas, nemoze se ni samo zeliti biti ratnik,...za to je potrebna minimalna sansa....
-Ratnik si, tragao za mirom, ili tragao za rješenjem svojih problema...

Quote:
Ratnik se treba kloniti svijeta, treba svoju nutrinu obnavljati i osvješćivati posvećenjem istini...Poniznost treba da u njemu zaiskri ko u djetetu, jer nije ni svjestan koliko je opsjednut...
Tu si u pravu, mada moze i "normalno" funkcionirati u urbanom svijetu jer u dosta slucajeva mu on i treba, za traganje, poniznost nebi rekao, jer ratnik se nikome ne klanja ali da mora biti bez samovaznosti, bez ega, manji od makovog zrna da ne privlaci paznju na sebe, .....

Sad ovo oko opsjednusti te nisam shvatio, mada nije ni bitno, cini mi se,...
-a čini mi se da bih i ja dao pola života svoga, da sam opet dušo samo dio srca tvog....tarararara...moram vratiti radost što sam malo pre dimio :) da nebudem ospjednut ovim forumom već da se vratim svome miru...stoga ne spamajte dok se lucidno prikrađujem! bez da privlačim pažnju za sebe... već da se ponizim pred veličanstvom kojega nisam ni svjestan! ... te da se počnem klanjati onome koga ne poznajem!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper
10.09.2009
34
5
0
51
Informator je napisao(la):
-Svetac da, nego ko? s obzirom da ljude proglašavamo svecima, a ko zna kakvi su oni ratnici bili da su tu titulu dobili...Ratnik se spaja s Bogom, čovjek već jest Bog kad se to u njemu krije...a kako smo nesavršeni, opsjednuti smo...ugrubo rečeno, ali ako postoji duhovni mir vrijedan življenja, zašto smo tako jadni da ga dosegnemo? teško je teško...

Tako je, to je to,..



-a Ratnik također ima svoga Boga, opisan od Kastanede..

pa ne opisuje on boga, boga na taj nacin kako ga drugi opisuju, on opisuje more beskonacne svjesti sa kojom se i netreba spojiti na kraju puta, ako postoji dovolnjo jaka svjesnost te svjesti, koja moze sama sa sobom svjseno djelovati,...

...zašto se opterećivat religijama ko na ovom forumu ;) čime si opterećen time si i opsjednut...ali ako vi vjerujete u nešto,

pa neznam bas, to je vjera, ja vise volim praksu,... ne volim se opterecivati vise se volim rasterecivati,...



...ma znate šta, i budisti imaju Power :) e ali iako nisam Musliman zemaljski, duhovno mi se veoma sviđa njihova snaga! a nisam ni Židov, ali sviđa mi se i njihovo pouzdanje u svoga Boga... nisam ni Aboriđanin, ali njihova neovisnost od zemaljskog mi se također sviđa...

pa to sve je bazirano na vjeri i nicem drugome,...

a nisam ni Nagual, ali lijepo zvuće moći im opisane...

Nzagualizam je uglavnom praksa,...


da nebudem ospjednut ovim forumom već da se vratim svome miru...stoga ne spamajte dok se lucidno prikrađujem! bez da privlačim pažnju za sebe... već da se ponizim pred veličanstvom kojega nisam ni svjestan! ... te da se počnem klanjati onome koga ne poznajem!

Pa, to je traganje, forumi, urbani zivot, nejde bez toga onda postaje svjestan skupne tocke mada je to u biti nista prema samom tom cinu,...

:sun2:
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
neda mi se kvotat pach sam rech
kopriva, da nekažem ratnik traga za tom potpunom slobodom jel
tus svi slažemo, da bi ti tu slobodu ostvario, ti morash imati moch (dobro mosh bit i prodigy al onda nekako po defoltu imash vishe xD graha)
ratnici teže k tome da imaju moch, barem u pochetku kada je svaka dodatna pomoch chitaj opcija dobrodoshla... zamisli di bi bio da si nemosh dupe obrisat...
kasnije kad postanu mudriji uvide nove nachine življenja i možda im nije potrebna nikakva moch bezobzira nato ju imaju... to su sve rekla kazala ak mene pitash priche
imaj ti apstraktni cilj, gonicha osobnog shto god
al morash neshto imat inache chesh uvijek bit onaj koji je samo suvishno znao
a tak mosh sam najebat... najcheshche ;) zbog mirka...
bitno je nedopustit silama da te posjeduju.... zamisli filozovsku raspravu likova koji svijet vide tako jasno da nemaju pojma shta gledaju... ko je u pravu, ko che otichi kuchi praznih ruku... kome je maca popapala grah...
jas zalažem za zalaganje a vi kak ochte
živila rusija i dobra hrana...

na primjer... kopriva se lucidno prikrada ponekad i sama sebi da bi ostala budna i svjesna promjena koje se konstantno deshavaju izvan i unutar nje, između ostalog to je nachin na koji ona dolazi do vishe solarne struje te ljepshe raste imajuchi tako veche shanse da preživi ko shto samo preživit kopriva zna
bujashaka, pis rispek luv luk voda kupus ae

živ'li
 
10.09.2009
34
5
0
51
majkl je napisao(la):
da bi ti tu slobodu ostvario, ti morash imati moch (dobro mosh bit i prodigy al onda nekako po defoltu imash vishe xD graha)
ratnici teže k tome da imaju moch, barem u pochetku kada je svaka dodatna pomoch chitaj opcija dobrodoshla...

Ne tezim tome da posjedujem ikakve moci !
Ako tezis tome da posjedujes ikakve moci, onda si baba vracara, ciri bu ciri ba, i nista vise, tako ces i umrijeti !

Moci ce ti se pokazati, i najlakse im je prepustiti se, ako to napravis onda si baba vracara na kartama i grahu,..:icon_lol: i pao si na trecem neprijatelju znanja i nikad se vise od tuda neces iskobeljati,...:icon_lol:

Jebes to, ne vidim tu smisao svega da postanem baba vracara !!!:costumed-smiley-027:icon_lol::icon_lol:
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
nije sve shto vracha baba ;)

ok, nemoj da se uzrujavash
niko neposminje posjedovanje mochi... xD to je jednostavno nemoguche
a oped moguche ju je imati, i ti je imash težio ti njoj ili ne
npr. imash moch govora xD moch tvog glasa može da se mjeri jedino s ljepotom tvog rukopisa
baba npr. ima moch da vitla kokosh i baca uroke na druge babe koje joj duguju kuhache i lonce
naravno najlakshe je rech moch je zajebana, meni netreba, sretan sam i ovdje gdje jesam s ovim shto imam, i ako je zaista tako, onda samo naprijed i rijeshi se svih mochi koje si ikad skupio,
al ja ovdje pishem za veliku vechinu smrtnika i drago mi je da ih plashish, jer ito neko mora xD
za ljubav trea imat mud*a... ipak za priche o mochi morash imati moch, morash je razumjeti, uvatit se u koshtac s njom, inache to nije nishta drugo nego filozofska rasprava... kako znash :) ako nisi probao... dali si pobjeđen pa tako razmishljash, shto je strah tvog izvora
živio
 
10.09.2009
34
5
0
51
majkl je napisao(la):
nije sve shto vracha baba ;)

ok, nemoj da se uzrujavash
niko neposminje posjedovanje mochi... xD to je jednostavno nemoguche
a oped moguche ju je imati, i ti je imash težio ti njoj ili ne


Zasto ti izgleda da se uzrujavam, hm, nisam uzrujan, mada to mnogima na forumima lici koda sam uzrujan, naiso sam vec na to,...

Da, s te strane ti imas moc i uvjerio si me, vis, ti imas moc uvjeravanja,...:icon_lol:

Moc nemozemo posjedovati, niti ju zeliti, ona nam se jedino moze pokazati sama i sama nam biti mala pomoc, naravno ako nam ona zeli pomoci i dopusti nam da se druzimo sa njom u nasem konacnom cilju, slobodi !!!

Ako cemo ju svojatati i na silu pridobivati ona ce nas ona uhvatiti u kostac kad se najmanje nadamo i zatvoriti u kavez iz kojeg nema van !

Eto, vidi ovo, moc vođenja cucka,..:dog_walk2:.......:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
dobro je to reko danas žirafa (neznam dodushe shta je time mislio :)
al svijet ih je prepun svi mi zapravo težimo tome da budemo mega kul
razlike se stvaraju u metodi i principu al na kraju krajeva sve se svodi da besplatne kopije poznatih heroja i superjunaka iz raznih filmova te drugih medija prilagođavamo našem ponašanju, naravno jadni kaki jesmo osuđeni smo da to chinimo bez imalo skila i smisla, te se uvjeravamo da smo uistinu megakul a ne samo losha kopija...
naravno da.. ni originali nisu neshto al shtachesh.. niko nije savrshen tj. niko osim mene :D
živila demokracija i sloboda sranja hehe... ja sam uvjeren da sam savrshen te u nijednoj situaciji se moje savrshenstvo neopvrgava... naravno diplomatski nalazimOmnogo žrtava koje zapravo nas chine žrtvom the to nema nikakog utjecaja na krajnje stanje.. neznam disam krenio s ovim...
a da prikradanje... zbroj svih odluka u životu prosjechnog mrava je???





:eek:hno:











23, a ne dali je.. da pitash kojegbilo mrava to pitanje stoposto bi potvrdno odgovorio, ili reko bi ne al možda je, neznam
uglavnom neznam dal je đordan pricho s mravima ili je jednostavno ochutio tu veliku misteriju, neznam al znam zarez da
nema leba bez motike zato nosim staru motiku iz doba gotike - vudu popaj rispek!
eto tu zavrshava moja pricha, ak mi želite poslat novac ili tako neshto možete na rachun 01101010101011010110110001
hehehe, shalim se, netrebam vashu milostinju sam chu si skupit za burek, na pokeru!
ripek to poker pipl, ripek to banana men, and femail also
ponekad se zapitam zashto mu ime nepamte kad tridesetak godina gradio je shta? shpalire
rispek to hladno pivo za sve mostove koje stvarashe između dvije ratom zahvachene nacije, rockon!
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
maleni offtopic(ili ipak ne) :D ali otkrih inovacije na polju castanedinskih tehnologija...
odsada je sjebavanje letača postalo lako kao stavljanje kopče na kosu
pogledajte sajt http://udgard.de/ za više informacija
našim energetskim brigama je došao kraj, spremite se za svakodnevne izlete u nepoznato :D
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
evo neshto :)

The end that i cannot see
The illusion that that appears and fades away
To hold it in my hand
Don't avert your eyes
On the other side of darkness
Beliving in a ray of light
The power to understand each other
Let's unleash it now
Feel indiginant in the depth of the life that has been given to you
Vow to the ones you should protect
Run with heart

Faster than the wind
i want to slip into your heart and envelop it, to its core
i want to belive that in a clash of full force
There is love that can be born
The distant shining star
Even if my life burns out
After a long peroid of time
It will carry dreams with it
Confusion, uneasiness, even the overflowing tears
Become a vow to your loved ones
Run with heart
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
chitam po novinama.. kreten izbo lika nožem, chitam dalje.. drugi kreten izbo drugog lika... pa dobro ljudi koji je vama qurac mislim si... uzmesh nož i idesh izbost nekog, uf.. ljudi nisu svjesni kolko sranja njihove mutave odluke donose, kolko bjedan morash bit da donesesh takav neki izbor... stvar je u manjku odgovornosti za svoje postupke, stvar je shto kreten kad ima nož u ruci misli da je mochan, znam tisuchu i jedan nachin kako ožigosat nekog za cijeli život pochevshi od jednostavne stvari kao oko u mozak do najmashtovitijih nachina lomljenja kostiju, ali svejedno imam tolko osnovnog dostojanstva da promislim prije nego djelujem... a ja impulzivac.. problem je shto pojedinci necjene ono shto imaju, necjene svoj život prije svega, jedan jedini život koji su dobili... i neche ga cijenit dok ga neizgube, nemosh ni duhove dobre od nji napravit a kamoli juhu... prokleti psihopati, najlakshe je bit budala bez glave, NAJLAKSHE, nemorash imat mu da, nemorash se trudit, shtovishe shto manje mu_da imash to si bolji psihopat, shto si mutavija i kukavichnija lichnost to chesh vishe sranja napravit prije nego tvoja bjedna egzistencija utihne.. kriva je bijeda iz kojih take budale proizlaze, krivo je drushtvo koje se trudi od svakog pojedinca napravit bezdushnu radilicu (chitaj drone), al nije nanama da osuđujemo jel... uf.. nije ni chudo da se take budalashtine događaju kad svi polako iz dana u dan idemo prema onoj istoj shabloni ponavljanja istih navika, iz dana u dan lagano cijedechi svu radost iz života, nakraju stvarno postajemo nishta drugo nego neki program koji od momenta kad se probudi pa dok neode spavat živi bezlichno monotono i sivo.. isto ko i prije, a najvechi vrhunac dana je listich u kladionici ili pol litre vodke u birtiji.. stvarno nije chudno shto ih ima tolko.. u ovakim momentima se lako poistovjetim s nekim određenim mochnicima koji su namjerili pobit sve bijednike i ostavit na životu samo jake... problem stim je shto danas ima jako puno praznih sjena.. kad bi ih sve pobio jedva da bi shta ostalo... zato smatram da je nanama da postanemo dovljno mochni da pravimo razliku, dovoljno mudri da znamo kako, da kad nam se pruži prilika promjenimo sudbu bijednika i napravimo neshto shto che zemlji donjeti pozitivu i kul. disciplina i samo disciplina.. mudrost che nakon discipline vech sama dochi... živ'li
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
o namjeri stvarno neam shta rech
npr. snjeg, bjel je pado je i sad pun toksina cheka da ga zemlja popije
pas npr neche modulirati svoj lavež da bi znatno promjenio smisao
nevolim jezik
rijetko kada pogađa nashu namjeru tochno
npr ja s psom pricham indijansko avatarko japanski i skužio sam da mu puno
bolje prenosim zamisli, iako se on i dalje pravi da nisht nekonta, sjebachu ga mamicu mu
vidli smo srne oped, koja divna stvorenja, elusivni duh shume
snjeg.. bijelo *****... neznam zashto se ljudi uopche prave da im smeta
kao joj taj snjeg.. oped me uvrijedio danas, nebi povjerovo kaka drskost xP
budalashtine
obožavam snjeg.. pogotovo razbacivat ga lopatom
tolko volim chistit snjeg da sam jedno vrijeme razmishljo o odlasku u kanadu ili tako neđe..
al eto izgleda da nechu ni morat, sad kad nas globalno ledeno doba zatekne na petak 13 koji che taman bit i na 20. dvanajsti, dvijeidvanajste jel XD
ima da chistim snjeg cijeli dan,.. pojedem ga tu i tamo
al ne previshe, morash bit pažljiv kad jedesh snjeg..
il morash razvit stomak ko jednogrbe deve u mongolskim ledenim pustinjama
al dobro to je vech stvar hevivejt namjerivacha :X
mali problem se ispostavlja kada neznamo shto tochno namjeriti u određenoj situaciji
ko shto je dor han to objasnio; nasha veza sa namjerom uopchetku je zagushena i mrtva te nadasve neiskoristiva,
nauchili smo namjeravat stvari u spektru razuma, velik uspjeh
pa je kad pogledash majmuje... koje budale, ružni su al glupi...
veza nam treba jer nam omoguchuje da tochno znamo kako koristiti namjeru
iako naravno prije same akcije mi totalno nishta neznamo
eto, zagonetka

..."Ta tri područja veštine su tri zagonetke sa kojima
se vračevi susreću u svojoj potrazi za znanjem.
Umeće svesti je zagonetka uma; to je zbunjenost
koju vračevi dožive kada spoznaju zaprepašćujuću tajanstvenost
i obim svesti i opažanja.
Umetnost traganja je zagonetka srca; to je zbunjenost
koju vračevi osete kada postanu svesni dve stvari:
prvo, da nam svet izgleda nezamenljivo objektivan i činjeničan
zbog osobitosti naše svesti i percepcije; drugo,
da ukoliko druga osobitost opažanja uđe u igru, baš
to u vezi sa svetom koji izgleda tako nezamenljivo objektivan
i činjeničan, menja se.
Umeće nameravanja je zagonetka duha, ili paradoks
apstraktnog — misli i dela vračeva prenesenih izvan
našeg ljudskog stanja."
unutarnja tishina
 
06.02.2008
18
0
0
36
haha to kralju smoke weed everyday cak i ako si psihicki bolesnik! a iako nije weed je neka druga supstanca :) peace

jer ako si ovo isprdija normalan , ja cu sam sebi lakat popusit...
vec dvi ure se nemogu odlipit od ekrana jer citam ovu temu :) ti si guru, iskoristit cu par tvojih misli za strip sine, ovako nesto se rijetko vidja i cita. (citaj: svi su manje vise dronovi) hehehe

peace i neka ti vjetar uvik puse u ledja i nek tvojim neprijateljima pokuca na vrata sarmatni gospodin u crnom sakou :))

odlip
 
06.02.2008
18
0
0
36
haha to kralju smoke weed everyday cak i ako si psihicki bolesnik! a iako nije weed je neka druga supstanca :) peace

jer ako si ovo isprdija normalan , ja cu sam sebi lakat popusit...
vec dvi ure se nemogu odlipit od ekrana jer citam ovu temu :) ti si guru, iskoristit cu par tvojih misli za strip sine, ovako nesto se rijetko vidja i cita. (citaj: svi su manje vise dronovi) hehehe

peace i neka ti vjetar uvik puse u ledja i nek tvojim neprijateljima pokuca na vrata sarmatni gospodin u crnom sakou :))

odlip
 

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
:D jesi blesa'
psihichki bolesnik nažalost nisam iako sam se u svoje vrime trudia to postat..
normalan nisam al danas je to pozitivno kako svacham i po defoltu ne odbijam kvalitetnu veselicu
slobodno iskoristi shta god ti dobro :)
možda sam mutav al neželim zlo neprijateljima (barem ne specifichno hehe)
nek i oni nađu mir pogotovo ak neaju pametnijeg posla neg bit nechiji neprijatelji :)

živio