Lule lulice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Ljudi hvala. "lulica" ima žarnicu visine 8 cm a promjer 6 cm i ukupne dužine 30 cm, reklo bi se kapitalka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Dugo te nije bilo, ja cesto uletim da vidim da nisi sta objavio a meni nije izbacilo notifikaciju :) . Svaka cast za sve radove.
 

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Hvala ti, cijelo vrijeme sam tu i pratim događanja, lulice sam prestao raditi jer su druge stvari postale važnije. Ova mi se potkrala među ostalim pa rekoh idem ju pokazat ljudima.
Opet će mene primit kroz neko vrijeme, pa onda ide nova serija. Sretno!
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Znam ja da si ti prisutan, samo te nije bilo u lulicama. Ma samo polako, bitno da si ti sretan u onome sto radis a lulice ce bit kad dodje vrijeme za njih, ko i sve ostalo u zivotu. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: graf

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ovi radove gore su nesto predivno. svaka cast graf.

kad se uzme u obzir da nemam pojma o ovim stvarima jer sam nepusac i nemam blage o pusenju/motanju moze preporuka za neku lulicu koju bi koristio za probat headic.
nesto stakleno, keramicko il slicni materijal. nebih plastiku, metal il drvo. nesto sto se lako odrzava i cisti.
do nekih 200-250knkn. ebay? neznam dali se u ducanima kod nas moze to kupiti?
vjerovatno bi za mene kao nepusaca bilo bolje sa sto duzim vratom da me ne unisti dim?
lula ce bit samo za kuci tako da nema veze duzina vrata.

lp
 

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Hvala na pohvali. Ne znam što bih ti odgovorio jer si ti sam sebi najbolje odgovorio, staklene ili keramičke nisam vidio s dužim vratom a taj služi da ti se dim ohladi dok ga povlačiš. Ne znam zašto ti se ne sviđa drvo jer lule se uglavnom rade od drva, i one i ove. Održavanje je vrlo jednostavno (pogledaj slike malo bolje). Moraš se sam odlučiti što će prevagnuti, duži ili kraći vrat.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
drvo sam izbacio jer neznam gdje ih potrazit, a da je za vutricu specificno ili je to svejedno dali je za nju il duvan?
vjerovatno mnogima glupo pitanje, ali ko sto rekoh nikad nisam pusio pa neznam nista o tome.

lp
 
14.07.2012
72
122
33
30
a kako zapališ vuvu, u ovim lulama zivo me zanima a da ti ne izgori ova ljeskovina:zvezda::
to ono ko jednokrata lula, zapalis jednom i hasta la vista hahaha

vec sam ti ispravljao i pisao da ne pises post za postom. St.
 
Poslednja izmena od urednika:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Nije bilo potrebe za ovakvim postovima. Informiraj se, ne kvari temu.
A ni edit nije neka filozofija. ;)