mala MARE MANDALA velika PICA OD SKANDALA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
the Dreamer je napisao(la):
Mislim da 2-3 dana plus ili minus za cvjetanje ne igra značajnu ulogu.

slažem se no što da su biljke procvjetale nakon 10 ili 15 dana?...to su mogucih 2 tjedna....(namece se pitanje vremenskog perioda držanja u vegetaciji) ne zamaram se samo razmišljam o tome....po nekoj logici to bi bila i jest faza predcvjetanja kao što su prva dva tjedna predvegetativno stanje a ne vegetacija....na kraju glavno je da raste i da cvjeta :)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
cisto informacije radi:

u RANOJ fazi raznih životinjskih pilota koji su se htjeli oslastiti mojim biljkama konstatiram kako su nakon 3 puta u 9 dana(svako 3 dan jednom) prije spavanja štrcanjem listova svi potencijalni nametnici odustali od hranjenja :)



vrlo jednostavno za upotrebu i jeftino...cca 4 eura :thumb:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
47 dan----17 dan na 12/12

Ovo je oko 2 tjedna da su bacile prve pistile,rast se usporio,gužva je u boxu pa ih rijeđe vadim van osim kad ih zaljevam...problema za sada nikakvih nema...gnjojene su jednom sa 1/3 doze plantele cvet+ folijalno dodatak kalcija i magnezija(jaja/donat MG)...njima je sve jedno gnjojio ne gnjojio stvarno su full zahvalne za uzgoj bar za sad da ne ureknem he he

LST-motam malu u krug :icon_mrgreen:





 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
Fala van doBri ljudovi :thankyou: ča van se svijaju moje bebuške :baby: Nebi ni upola lipe bile Brez Vas... naj stje Jacji svji skjupa hja hja hja :popworm:... lud sam danas STJO POSTJO hi hi hi :ludak
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
[FONT=&amp]Mali rezime:[/FONT]

[FONT=&amp]Grow picim sa štednim od pocetka,rasvjeta je pojacana i full „crvena“ kad sam prebacio na cvjetanje i picim tako do kraja,13500 lumena na 0.3m2 bi po svim mjerilima trebalo biti dostatno za dobit par pravih „đoja“....napominjem za one koji nisu pratili kako mi prinos bilja nije primaran,želim sa ovim prvim uzgojem steci iskustvo i imat za zapalit ovo ljeto.[/FONT]

[FONT=&amp]Nakon 30 dana režima 12/12 i koji dan manje cvjetanja okrecem na režim 11/13 a po procjeni stanja/izduženosti zadnji režim prije 48h total mraka ce biti 10/14 znam da ce to utjecati na kolicinu uroda al me nije briga jer želim ubrzati dozrijevanje cvitova.[/FONT]

[FONT=&amp]Grow bi trebao biti završen najkasnije do 10.7 radi višetjednog izbivanja pa moram ubrzati cjeli proces,sušiona može raditi i bez mene,box pun svjetla,struje i osuđujuce krivicne prijave na žalost ne može.[/FONT]

[FONT=&amp]Prethodno u postovima napisano kako je Mandala opcenito a pokazalo se i ovaj strain jako zahvalna,genetski shark bi se reklo gledajuci kako druge vrste sa odlicnom pripremom imaju problema vec nakon prvog mjeseca stoji,no treba reci kako sam budno pratio biljke i u više navrata prevenciom sprijecio moguce probleme po pitanju nedostataka nutrijenata,dušika,kalcija i magnezija u prvoj fazi prvenstveno a to smatram da je bilo potrebno iskljucivo radi osrednje zemlje,u prvom mjesecu su me spasili veliki pitari u kojima se biljke nalaze od pocetka pa je hrana potrajala.[/FONT]

[FONT=&amp]Gnjojenje u mini dozama uz nadzor i postupno povecavanje je uvjeren sam bolja solucija od puštanja da fali hrane pa gnjojenje sa x dozom...teško se tada hvata balans i više neznaš dali manjka ili je višak,ovo se naravno odnosi prvenstveno na manje iskusne ili first time growere,mada svaka vrsta prica svoju pricu i bez obzira na iskustvo potrebno joj je pružiti potrebnu pažnju,kanabis ipak nije sobno bilje jer da je sigurno ga nebi ovoliko voljeli niti bi nam „OVOLIKO“ davalo [/FONT]:cvetak


[FONT=&amp]Glad,glad,glad...moždana glad.....he he zvuci kao dobar refren neke hard rock ili punk pjesme [/FONT]:notnice:


[FONT=&amp]Hvala vam svima još jednom bez obzira kako ovaj grow završi jer daleko smo od kraja,puno sam vec do sada naucio i puno ste mi pomogli,nadam se u buducnosti kako ce vam i moja prijateljica zbog koje sam prvenstveno i zapoceo sa uzgojem moci zahvaliti jednog dana jer iskustvo i praksu želim pretociti u dobar buduci grow i dobiti kvalitetan ljek/ulje za rješavanje tegoba Multiple skleroze....ako samo grceve rješimo puno smo napravili,do tada cemo duvat i lajat na mjesec [/FONT]:samoja
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
[FONT=&amp]UPDATE:[/FONT]

[FONT=&amp]20.5 BLAGO ISPIRANJE [/FONT]
[FONT=&amp]25.5 VODA SA DODATKOM HIDROGENA (5ml na 2l)[/FONT]


[FONT=&amp]48h BILJKE BILE U MRAKU[/FONT]

[FONT=&amp]29.5 PLANTELA CVET POLA PREPORUCENE DOZE[/FONT]

[FONT=&amp]SVAKO DRUGO/TRECE ZALJEVANJE PRIJE MRAKA PRSKANJE PRIRODNIM INSEKTICIDOM OD EKSTRAKTA DALMATINSKOG BUHAČA[/FONT]

[FONT=&amp]1.6 PREBACUJEM NA REZIM SVJETLA 11/13 [/FONT]


[FONT=&amp]Vratio se sa puta,biljke ostale 48h u mraku,rizik boxa koji se sam održava nisam htio preuzeti jer bi mi pokvarilo vikend...[/FONT]

[FONT=&amp]Ima 2 tjedna box mi stoji otvoren,veliki vent namješten je da puše u žarulje jer drugcije ne može,opasan sa 2x folijom za auto šajbe da se lumeni što manje gube.[/FONT]

Pistile polako tamne,kristalici sijaju,slike su banana jel mi je teže izvuc van boxa i slikat pa vracat nego kopat cili dan :)


[FONT=&amp]Prestale su „divljat“ sa rastom,lagano pupaju,sad ih puštam da meditiraju bez treniranja,nadam se da ce se udebljat kroz sljedeci mjesec.[/FONT]

[FONT=&amp]59 DAN-UKUPNO:[/FONT]





 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Udeblja ce se ali ne puno ipak je to malo svijetla ali se fino razvijaju iako bi ti ja preporucio kad zalijevas sa hidrogen peroksidom ne stedi neces im naskodit ja na litru stavim 10ml jednom tjedno.To nije otrov samo spere korijen da prodise i biljke ti budu zahvalne zbog tog.Nakostrjese se prema svijetlu,tek onda su zadovoljne sa dozom peroksida.Sto se tice Plantele cvijet nije ona losa i mozes je odma u punim dozama upotrebljavat samo nemoj prekoracivat dozu.I nije bas pametno prebacivat na rezim 11 13 ubrzat ces ima malo rast za koji dan,al ces izgubit malo i kvakitet i kolicinu vjeruj mi.Ostalo sve 5.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
10 ml na litru???
uzgoj moram biti gotov do 15.7 zato prebacujem,zadnja dva tjedna mislim i na 10/14 znam da cu izgubit al tako me ide....
kad bi stavio punu dozu plantele imam osjecaj da bi ih spržio,vidit cu kako ce sad odreagirat uostalom ne mislim previše ni gnjojit još dvije manje il jedna full zadnjih 20 dana otprilike
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
makisplit je napisao(la):
uzgoj moram biti gotov do 15.7 zato prebacujem,zadnja dva tjedna mislim i na 10/14 znam da cu izgubit al tako me ide....

Ti baš jako želiš hermiće?
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
šta cemo sad...? vangi bangi mangi langi pangi....ups opa lula mola me a ja...a ja neznan ča ču saaaaaddddd......pa šta,pa šta...nek neznam

hermic,mrak,stanje,svitlo,ventilacija,dani,cvit,prpa,za posolit,umocit,poci moram jaaaaaa,a ča ču sadddd,hoplaaaaaa:eek:vca

biti ce,morat ce,neka je,opusti se,doci ce,kako zna i umijeeeeee,nema problema.......olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:uhvacen

spamam malo dnevnik svoj,kad me nece profi moj,da mi kaže biti stoj il kreni daljeeeeeeeeee weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:ridinghorse:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
biti ce,morat ce,neka je,opusti se,doci ce,kako zna i umijeeeeee,nema problema.......olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:uhvacen

bit ce tu i za presoliti
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
[FONT=&quot]UPDATE:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]DAN/NOC 11/13[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]2.6 TEMELJITO ISPIRANJE[/FONT]
[FONT=&quot]5.6 PLANTELA CVET PUNA DOZA[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]

[FONT=&quot]41 DAN CVJETANJA 71 DAN UKUPNO:[/FONT]

xx3PW.jpg

[FONT=&quot][/FONT]

GpZVW.jpg


qJe5E.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
hehe, kako da ti kazem, vidi... imas nekih prituzbi ili si se samo javio ;)
i, sta je dalje u planu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.