Mala pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.04.2015
1
1
3
30
Pozz novi sam ovdje i treba mi "mala" pomoc :D

Prvi put idemo ja i prijatelj ovo radit pa ako je tko voljan odvojit 10ak minuta mi pomoc oko neceg.
Imam problem sa opremom. Imamo prostor od 9 kvadrata (3x3) koji zelimo koristit za 4-5 biljki.

Dali netko moze pomoc oko slaganja opreme. Koliko bi lapica trebalo za 5 biljki i koju/od kolko bi vi preporucili. Koliki razmak izmedu biljki?

Ako netko ima viska vremena moze me dodat na skype: muhaludi
Imam jos nekoliko pitanja i ako ima tko iskusan da bi pomogo i odvojio kojih sat vremena posla da mi odgovori na tih par pitanja bit ce i nagraden :) eto nadam se da ne krsim nikakva pravila ovog foruma, hvala unaprijed
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ovo je deo iz pravilnika, savetujem da procitas ceo
Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naše... ), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe, ne prikazujte na forumu fotke tuđih biljaka već samo svojih.
 
23.04.2015
1
1
3
30
@Tarzan procito sam tih linkova i previse i mogu rec da sam se pogubio vise :D al hvala na trudu
Htio sam preko iGrow-a kupiti opremu. Imam problema sa opremom za rasvjetu jedino me to zanima. Radi se o prostoru od 9 kvadrata (3x3)
Koju lampicu i od kolko da uzmem. Mislio sam jednu od ovih 2 ali neznam od kolko W da uzmem (4-5 biljki)
Sylvania HPS SHP-TS Grolux
SunMaster HPS dual spectrum žarulje

Koji da reflektor uzmem, ima ih vise vrsta al neki su preskupi. Razmisljo sam o ovom, jel ovaj dovoljno dobar? http://prntscr.com/751ukz
I sad, posto se radi o vecem prostoru dali taj prostor cijeli moram oblozit folijom ili necim?
I koliki razmak da drzim izmedu biljki?
To je sve sto mi treba :)





 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.