Mandala Ganesh regular [HPS-150W] by marihuana farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
pozdrav svima...
krećem novi grow s boljom opremom i većim boxom...

-tehničke karakteristike boxa:
https://www.vutra.org/topic/9713-box-by-bestija/

jbg,čovjek se morao riješiti opreme,meni sjelo ko kec na desetku,lijepo se dogovorili,i evo ja nastavljam s boxom kad on ne može.moram napomenuti da je beštija sve ispoštovao maximalno,stvarno same pohvale,čovjek od riječi!

- sjeme:

Mandala Ganesh regular:
Type:

indica-sativa
Genetics:

Yamuna x Afghan (Uttarkhand, N. India; Afghanistan)
Cultivation:

indoor/outdoor/greenhouse
THC:

20-23%
High:

A potent, laid back, sativa-dominant high; sensual; body relaxation.
Aroma:

Skunky-pungent, sweet, earthy, chocolate.
Medical use:

This strain shows potential against depression & anxiety. Preliminary reports show that it can be used as a muscle relaxant.


Flowering time outdoor:

September (south), early-mid October (north)
Flowering time indoor:

60 days
Recommended light intensity:

400-600W HPS/m2
Yield (dry weight):

400-450 gr/m2; 500-800 gr. per plant outdoor in the ground.
Plant Height:

short


Product Features
perfect for small grow spaces/homebox/balcony
impressive one-cola plant
dense crystalline buds with great "bag appeal"
classic old school genetics
potent feel-good high
very robust "hard to kill" plant
27.jpg


GHS Super Critical Autofem:


GENETICS
Big Bud x Skunk x White Widow.

EFFECTS
Physical, very fast-hitting, with a narcotic side and a very relaxing finish.

Medicinally effective in pain therapy.
FLOWERING INDOOR
7 weeks, with a production up to 800 gr/m2.

Can be flowered at any photoperiod between 12 and 18 hours of light per day. Very good for SoG.

Yield up to 800 gr/m2 on SoG.



A classic Spanish strain, revisited by Green House Seed Company, and made autoflowering.
It has a medium-large size plant (70-120 cm) and has a very good production.
It is good for indoor or outdoor, completing the flowering cycle in 7 weeks.
It can be flowered indoors at 18 or 12 hours of light per day, and with "sea-of-green" it can produce up to 800 grams per square meter (under 1000 Watt of light per square meter).
Outdoors it can give up to 35 grams per plant, and can be flowered anytime of the year as long as the lowest night temperature stays above 10 degrees Celsius
Flavor is sweet and spicy at the same time, complex. The effect is stoned, physical.
It is a good plant for beginners.
supercriticalauto.jpg


- režim svjetla: 24/0 dok ne izbiju sve iz zemlje,nakon toga 4 tjedna vegetacije uz 18/6,poslije prebacivanje na 12/12

- zemlja: mješavina Teramagme i Composane za ruže u omjeru 1:1

- posude: za vegetaciju ću koristiti manje posude,od 3.5 litre,nakon pokazivanja spola i eliminiranjem eventualnih mužjaka presadit ću ih u veće posude.

- gnojenje: imam neke uzorke GH gnojiva,grow i bloom,pa ću njih isprobavati na Criticalu,u kombinaciji sa Slavolom.Ganeshu neću uopće gnojiti u vegetaciji,pred kraj ću je jednom pognojiti i to bi trebalo biti to,pošto ne zahtijeva gnojenje ako je u kvalitetnoj zemlji.


- trening: na Criticalu ću raditi lst,Ganesh planiram pustiti da raste bez treninga,pošto je niska biljka,nekih 60-ak cm,a toliko prostora ću imati.


- temperatura i vlaga: 27-29 stupnjeva sa filterom na vrhu,vlaga 35% otprilike,al kontam da će se povećati kad se zagužva.lampa je udaljena 65 cm od tegli i tako će ostati još dva dana,nakon toga ću je spustiti i pojačati ventilaciju jer mi sad rade ventovi na čini mi se 7,5 V,tako da mogu još pojačati,a sigurno ću trebati ako spustim lampu.na staklu s nutarnje strane lampe je nekih 37 stupnjeva,tako da mislim da ipak neće biti problema s temperaturom.a mogu i filter maknuti dok ne počne mirisati.

evo i par slika:




u sredini je Critical,oko njega Ganeshe,sjemenke sam zabio direkt u zemlju,jer na Mandalinoj stranici piše da ne treba stavljati u maramicu ili vodu jer se to radi sa sjemenkama starijima od 3 godine,kad one izgube vlagu iz ljuske.preporučuju stavljanje u zemlju,vele da se mogu stvari samo zakomplicirati vlaženjem na papiru ili potapanjem u vodu,ova prva što je izbila je izašla van nakon 3/4 dana,a i ostale se naziru.

eto,mislim da bi za početak bilo dosta pisanja,ide updejt dok izbiju sve i malo se trgnu. a do tada...pozz uz jednu glazbenu numeru:

http://www.youtube.com/watch?v=r5paaG6Pfbk
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Svakako jos lampu dole cim izbiju van i nekakav vent.koji ce mjesati zrak unutra a i malo po njim da mlati haha..bravo marihuana ..drago mi zbog Ganeshe,ona je cudo;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Podrska, samo guraj !

Pitanje, gledam tamo boks, znaci filter je na kupaonskom ventu od 120mm, kubikaze 180 m3/h ? Posto me zbunjuje ovo dole :
Filter: radio sam ga sam prema predlosku sa neta,snage je oko 300 m3/h,bilo mi je potrebno 1,2kg
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@ Boraicho:nisam u mogućnosti sad slikati,ali stavim sutra sliku filtera.vidjet ćeš,skroz jednostavan,a funkcionalan.
@ Kali i ostali: hvala na podršci,sljedbenici ;) su dodatni imperativ da se potrudim.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
धन्यवाद ;)




edit: @ BoRaiCho:
to je filter,okvir od pc venta,kartonski oblog,mreža dolje,naspeš ugljena,pokriješ najlonkom,zalijepiš i to je to...spaja se direkt na ispuh,ja sam oba povezao zip vezicama,trebam još samo zakrpati gdje svjetlo curi i to je to.

krenule su biljke,3 Ganeshe izbile iz zemlje,čekam još jednu i Critical da se pojave i idu na 18/6...pošto me nije bilo 2 dana u stanu,ostavio sam svjetlo na 60-ak cm od posuda,što je rezultiralo izduživanjem sve tri,ali ne brinem se i ne paničarim,ojačat će stabljika za par dana,ako bude trebalo potkolčit ću je čačkalicom,dok ne stasaju.svjetlo je sad na nekih 25 cm od biljaka,temp. je 31 stupanj,nije previše,al sutra sklanjam filter jer mi još ne treba pa će još temp.pasti za par stupnjeva.

 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
da, nedaj da bude lampa više od 25-30 cm u ovoj fazi, kasnije u cvjetanju gledaj da to bude 15-20 cm,dobra je lampa - ali samo kad je blizu, i spusti ovaj desno vent neka piri po biljkama, ojačat će ih a i lakše podnose veće temp dok se njišu

uf gledam slike, baš su se izdužile, bit će ti lakše kod savijanja i zaljevanja, ali nemoj da više tjeraju uvis, ne u ovoj fazi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.